Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2012, 14:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bakın arkadaşlar ararken ne buldum, adama bir kişi dahi destek vermemiş, sanırım yanımızda olanları görmeyerek her şeyi hak ediyoruz.

http://www.facebook.com/notes/bedava-sitem-ma%C4%9Fdurlar%C4%B1/bedava-sitem-bir-aldatmacadir/148571178539463
Mesaj08.11.2012, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

gomerc i biri mod yapsada oda bizde rahatlasak blogspot <3<3<3<3
Mesaj08.11.2012, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa Altında Gözüksün:S

Sayfamın sağ ve sol üstleri dolu Sayfa üst ve altında olsa daha iyi olur
Mesaj08.11.2012, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biz ne yazarsak yazalım yönetim bildiğini okuyacak, çünkü hala bu uygulamalardan memnun olanlar var, üstelik bu destekçilerin bir çoğunun sitelerine baktım ve %95 e yakın bir bölümü en kötü site yarışmasında derece alırlar, ne garip değilm mi.? Bu husus ta destekçi arkadaşların dikkatini özellikle bir noktaya çekmek istiyorum ; Madem ki bu uygulamayı beğendiniz, güzel olmuş diyorsunuz BS yönetimi de daha deneme aşamasındayız diyor, peki soralım o zaman NEDEN BS BU DENEMEYİ KENDİ SAYFALARINDA YAPMIYOR.??? NEDEN FORMLARDA, ANA SAYFASINDA, BU SKY-BANNER/LAYER REKLAM DENEMELERİNİ YAPMIYORLAR.??? UYGULAMADAN MEMNUN OLAN ARKADAŞLAR BU SORUYA CEVABI OLAN VARMI.?
Mesaj08.11.2012, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

tupacshakurturkey yazmış:
Mesaj08.11.2012, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

tupacshakurturkey yazmış:

++
Mesaj08.11.2012, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bedava sitemin gelişmesi için bunu yapmaları şart.... ayrıca deneme aşamasında olan şeyin neyini laf atıyoruz.. bir düşünün?... bedava sitem ancak bedava sitemin kendini duyurucak bir yeri olması lazım... nereden duyurabilir diye bir empati yapın... ben de onların yerinde olsam tr.gg li sitelerin hepsinde reklam yapardım ve de koyardım... Çünkü nereden duyurabilirimki bedava sitemi.. ayrıca pop-up tan şikayetçiydiniz... şimdi ne güzel pop-up yok.. sadece 3 reklam var bence bunu fazla görmemeliyiz/ görmemelisiniz !

saygılarımla oğuzhan

Sizde Sitemize Reklam Verebilirsiniz? İletişime geçin.
Mesaj08.11.2012, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnternette sitem yenilenmiyor Ordudegisimgazetesi çok eksi sayfalar çıkıyor ne yapabiliriz
Mesaj08.11.2012, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya arkadaşlar bu yeni sky-bannerler benim sitemde yok neden ?
Mesaj08.11.2012, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adamlar bunun yerine sag alt köşeye minicik "bs" yazsa, "ben oraya xy yazacaktım" diye isyan edersiniz. Aklınızı çalıştırın, çözüm üretin. Sayfanızın tepesine 1000x1000px boşluk koyun. "window onload scrollto" yazıp bakın googledan,açılışta sayfa 1000px kaydırılmış açılsın. Yemedi mi? Css ile sky ad i 90 derece yatırın, diğerinin altına koyun. Bu da mı olmadı? Kendi sitenizi kısmi iframe ile introya koyun. Zor mu geldi? Ts reklam saklayıcı diye aratın. Yetmedi mi? Reklam hariç sitedeki herşeyi 10 kat büyütün, site açılışında "10 kere ctrl ve - ye tıklayın" yazın. Reklamlar 10 kat küçük görünsün. Bu dandik çözümü bile düşünemiyor musunuz? Nerede mücadeleci ruh, nerede türkün zekası?

Mesaj08.11.2012, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

kdreklam yazmış:
Adamlar bunun yerine sag alt köşeye minicik "bs" yazsa, "ben oraya xy yazacaktım" diye isyan edersiniz. Aklınızı çalıştırın, çözüm üretin. Sayfanızın tepesine 1000x1000px boşluk koyun. "window onload scrollto" yazıp bakın googledan,açılışta sayfa 1000px kaydırılmış açılsın. Yemedi mi? Css ile sky ad i 90 derece yatırın, diğerinin altına koyun. Bu da mı olmadı? Kendi sitenizi kısmi iframe ile introya koyun. Zor mu geldi? Ts reklam saklayıcı diye aratın. Yetmedi mi? Reklam hariç sitedeki herşeyi 10 kat büyütün, site açılışında "10 kere ctrl ve - ye tıklayın" yazın. Reklamlar 10 kat küçük görünsün. Bu dandik çözümü bile düşünemiyor musunuz? Nerede mücadeleci ruh, nerede türkün zekası?

üstad isyanlarda haksızda değil Laughing
Mesaj08.11.2012, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitede erotik şey koymak yasak...ama yeni reklamlar erotik?reklam koydu diye savunuyosunuz bunuda savunan hadi?yalakalık olsun da...1 numarasınız
Mesaj08.11.2012, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-evimiz yazmış:
sitede erotik şey koymak yasak...ama yeni reklamlar erotik?reklam koydu diye savunuyosunuz bunuda savunan hadi?yalakalık olsun da...1 numarasınız

Arkadaşa katılıyorum.

Not: (at) deil @ olacaktır.
Mesaj08.11.2012, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu: metinmumcu.tr.gg

eskisinden daha iyi oldugunu düşünüyorum Rolling Eyes
Mesaj08.11.2012, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-evimiz yazmış:

hay be bin yasa kardesim !