Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.11.2012, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlipasalari yazmış:
Ben onların yaptıklarını doğru buldugumdan dolayı savunuyorum ayrıca bu olayın onlar ve biz gibi ayrım mı yapıyorsunuz

Ya sen daha düne kadar onlara karşı deilmiydin? nasıl hemen 360 derece döndün onu anlamadım? yoksa bedava-sitem senidemi satın aldı acaba?

Not: (at) deil @ olacaktır.
Mesaj09.11.2012, 21:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Google

Layer reklam dediğiniz; yani web sitelerine açılır pencere olarak eklenen reklamı google hiç sevmiyor. o şekilde konulan reklam yöntemini sevmediği için google da sıralamalarda etki ediyor. layer reklam kaldırılınca hemen sitem google listelemelerinde kendini toparlamaya başladı.

layer reklamı tasvip etmiyorum. bedava sitem sayfalarına gelen ziyaretçilerin düşmesi bedaba sitem yönetimi için de önemli elbette. layer reklamın kaldırılması çok yerinde olmuş. öbürleri neysene, açılır pencereli reklam koymayın lütfen. Smile

Bedava sitem yönetiminin dikkatine !
Mesaj09.11.2012, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konuda sessiz kalabilirsek deneme süresi kısalır bence. Bizim tartışmalarımız keyif veriyor olabilir. Bir önceki layer konusunda tartışmalar durulur durulmaz bu yeni durum ortaya çıktı. iki üç gün tartışmaya son verelim farklı bir yöntem denenecektir.

Gelelim asıl meseleye;
Eğer konu reklamlardan para kazanmak olsaydı, BS kullanıcılarına google text reklam kodları verilir ve sitenin uygun bir yerine konması istenirdi. mesela menulerin devamına veya içerik kısmının üzerine konulabilir ve inanın iyi bir gelir elde edilebilirdi.

Ama görünen o ki; reklam tıklamalarından gelir elde etmekle uğraşmak istemiyor Webme. siz rahatsız olun 30 euro yu ödeyin, bizi uğraştırmayın diyor. Kendi tercihleri ama alternatif çok... bütün siteler şu anda acemice yapılmış bir görünüme büründü, gördükçe ter basıyor beni...

Ama bu yöntemle asla sonuca ulaşılamayacağı ortada. BS de site intiharı yaşanabilir, karizma çizilebilir.

Hep kavga gürültü ederek ne yapmaya çalışıyoruz bunu da anlayamıyorum, çözüm üretsek (dikkata alan yok ama) daha iyi olmaz mı?

Mesela site açarken 5 TL 10 TL gibi bir ücret peşin alınsa, yıl tamamlandığında ödemeyenlerin site isimleri başkalarının alabileceği şekilde serbest bırakılsa, kullanılabilir hale gelse ve dolayısı ile binlerce alınmışmış ama bir daha hiç bir işlem yapılmamış o güzelim isimler de bloke olmuşluktan kurtulsa nasıl olur?
Saygılar...
Mesaj09.11.2012, 22:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google

subilgi yazmış:
Layer reklam dediğiniz; yani web sitelerine açılır pencere olarak eklenen reklamı google hiç sevmiyor. o şekilde konulan reklam yöntemini sevmediği için google da sıralamalarda etki ediyor. layer reklam kaldırılınca hemen sitem google listelemelerinde kendini toparlamaya başladı.

layer reklamı tasvip etmiyorum. bedava sitem sayfalarına gelen ziyaretçilerin düşmesi bedaba sitem yönetimi için de önemli elbette. layer reklamın kaldırılması çok yerinde olmuş. öbürleri neysene, açılır pencereli reklam koymayın lütfen. Smile

Tamamda bide şöyle düşün layerdeyken kapatmaya bastınmı kapatabiliyorsun ama bunda o seçenek yok kapatamıyorsun.

Not: (at) deil @ olacaktır.
Mesaj09.11.2012, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google

metin2-auto yazmış:
subilgi yazmış:

Tamamda bide şöyle düşün layerdeyken kapatmaya bastınmı kapatabiliyorsun ama bunda o seçenek yok kapatamıyorsun.

GOOGLE pop up ları sevmiyor. sıralamada geri plana itiyor. kapatılsa da google açısından tavır değişmiyor. öbür reklamların öyle bir sakıncası yok bildiğim kadarı ile. o kadar emek verip uğraşıp, bir pop up reklam yüzünden sıralamada hakettiği yere gelemeyip gerilerde kaldıktan sonra ne anlamı kalır ki?

zaten uzun süredir uğramıyordum buraya. bugün geldim.

teşekkür ederim.
Mesaj10.11.2012, 05:56 (UTC)    
Mesaj konusu: Layerler Daha İyiydi

Layer banner daha iyiydi şimdi benim sitenin resmen içine edildi lütfen eski sisteme geçin yada şu sky bannermidir me nalet şeyse alta alın yada kaldırıın ! yoksa çok kullanıcı kaybedeceksiniz
Mesaj10.11.2012, 06:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Layerler Daha İyiydi

Layer banner daha iyiydi şimdi benim sitenin resmen içine edildi lütfen eski sisteme geçin yada şu sky bannermidir me nalet şeyse alta alın yada kaldırıın ! yoksa çok kullanıcı kaybedeceksiniz
Mesaj10.11.2012, 07:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

tartışmaya gerek yok bunada alışırsınız.......... layer de olduğu gibi.
Mesaj10.11.2012, 08:32 (UTC)    
Mesaj konusu: allah aşkına biz napacaz şimdi

şuan sizin uyguladıgınız reklam formatı adsense google reklamlarına aykırı biz adsenseden banned yicez bunu neden dusunmuyorsunuz..
Mesaj10.11.2012, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu: şimdi banned yeme korkusuyla!!

şimdi adsense den banned yeme korkusuyla sitelerimi yapım aşamasına alıyorum bu reklamlar duzene sokulana kadar saygılarımla..
Mesaj10.11.2012, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu: banned?

gogleden adsenseden her an banned yiyebilirim bunu onlemek ıcın sıtemı bu haliyle com lu netlı domaine aktarabılıyormuyus nekadarsa parası verelım sitemı comlu netlı sıteye aktarmak ıstıyorum suankı halıyle ?? cevap modaretor arkadaslar lutfen
Mesaj10.11.2012, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitemin bu tür zararlarıda var! Reklamlar artmış!!!
Mesaj10.11.2012, 12:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciliz-web yazmış:
Bedava sitemin bu tür zararlarıda var! Reklamlar artmış!!!

Diyonda ozman niye site açıyorsun kardeşim ?? Hem zararı var diyon hemde site
yönetiyon bunu sölim dedim . Cool
Mesaj10.11.2012, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

berker19 yazmış:

Kardeş sitene baktımda o siteyi nasıl o hale getirdin bi yardımcı olurmusun kardeşim ? Yardımcı olursan çok minnettar kalırım?
Mesaj10.11.2012, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

heartqw yazmış:
berker19 yazmış:

Kardeş sitene baktımda o siteyi nasıl o hale getirdin bi yardımcı olurmusun kardeşim ? Yardımcı olursan çok minnettar kalırım?

elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz...