Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.01.2013, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
Merhaba;

Nasılsınız arkadaşlar eskileri toplayalım o zaman
Eskiler bana pm yoluyla ulaşırsa mutlu olurum iki hal hatır ederiz...

Ooo abron Seni görmek güzel Smile
Nerelerdesin Nasıl gidiyor Smile
Mesaj11.01.2013, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:
bence en iyi dönem bilgisayarfareleri,hypnaty,acizane yolcu,anadolular ın en aktif olduğu zamandı...herkes birbirine yardım eder,birbiriyle paylaşımlar yapardı Confused

Sagol kardesim...
Demekki bizi unutmayanlarda varmis...
Allah razi olsun...
Mesaj11.01.2013, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin-siteniz yazmış:
Herkese bol bol selamlar eskiler Smile yeniler..

Selam. Smile
Bende pek yeni sayılmam aslında çok tanıyanım edenim yoktur 2007 - 2008 senelerinde fakat 2009 senesinde aykutservis-com sitem ile forumda tanımayan yoktur.
Normalde aktif-dost sitemde takılıyorum fakat arada bu sitemede giriş yapmayı çok seviyorum sebebsiz. Smile
Burdan tüm eskilere selamlar sizler unutulamazsınız sizler efsanesiniz ve efsaneler ölmez bunu unutmayın. Wink
Kast ettiğim hackerfriend kodlarla dövüşen adam vs.. bir çok isimini unutamadığınız bedava-sitem'de bir zamanlar görev yapmış veya yardım sever olmuş bir kişiler her zaman ölümsüzdür.
Mesaj12.01.2013, 21:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
dahaiyi yazmış:
Acemilik çömezlik zamanımdaki heyecan bir başkaydı bee heyecan kalmadı artık bende eskiden işten eve evden işe giderdim ama evden çok bs'deydim. Işten çok bs'deydim. Şimdi eskisi kadar olmasada yinede bs'deyim

Abim herkesin sorunları var.
Örneğin benim aile nedenlerim var, ayrıca okulum sadece geceleri aktif olabiliyorum.
Tabikide sizin hayatınız ayrı diğerlerinin hayatı ayrı ben örnek aktif olamam sen olmuyorsundur.
Bir sürü ustalar bıraktı örnek imagerial kendisi iyi bir dostumdu her ne kadar kötü başlasakta her durumda haklı olanı iyi bilirdi.
Sonra hackerfriend adam gerçekten kod bilgisi mükemmel artık tr gg de bulunmuyor.
Çalıştığını duymuştum 2011 senesinde ordan buradan bu yüzden uğruyamıyormuş.
Daha bir sürü efsane eskiler var aslında adını unutamadığın iyi yardım sever.
Ama eskilerin çoğuda moderator olmuş kişiler burada sorun yaşadıkları için uğramıyorlar diyebilirim abilerim.
Çünkü bunu sıradan bir üye gelse bile forumdaki çok eski forum geçmişine göz atsa bile algılayabilir olan bitenleri.
Benimsitem1993 mesela vardı Conubag Cüneyt usta sonra Selin hanım.
Bunlar bedava-sitem ' in unutulmazlarından demek çok kolaydır.
Valla daha bir çok kişi yazarım buraya ama burası dolup taşar.
iyide ben bu başlıkda sorunum var demedimki. :S eski heyecanımın kalmadığını yazmaya çalıştım. Arşivlerdeki afilliyanlizlik moderatörle hasbihal başlığını bulursan ne demek istediğimi anlarsın. Çünkü o başlıkta gerçekten heyecan ve haz aldığımı anlatmışım zamanında... Ama şimdi malesef yok.
Mesaj12.01.2013, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

sizin-siteniz yazmış:
Herkese bol bol selamlar eskiler Smile yeniler..

Dostum seni burada görünce mutlu oldum gerçekten. Hemen programcity falan geldi aklıma. Grup falan kurmuştuk. Programcity'nin .com lu forum sitesinde takılırdık. Eskiler, eskiler..
Mesaj18.01.2013, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Paylaşım için teşekkürler.
Mesaj18.01.2013, 23:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaman akıyor dostlar.. Her şey değişiyor. Ama tek bir şey değişmedi buradakiler.. Burada geçirdiğimiz vakitler..
Aylar sonra merhaba demek istedim bende belki uzun zaman olsada hala bir parçam burada, internet başına geçtiğimde girip baktığım adreslerden biri hala Bedava-Sitem forumu.. Smile

Başlığı açtığın için teşekkürler Smile
Mesaj19.01.2013, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Zaman akıyor dostlar.. Her şey değişiyor. Ama tek bir şey değişmedi buradakiler.. Burada geçirdiğimiz vakitler..
Aylar sonra merhaba demek istedim bende belki uzun zaman olsada hala bir parçam burada, internet başına geçtiğimde girip baktığım adreslerden biri hala Bedava-Sitem forumu.. Smile

Başlığı açtığın için teşekkürler Smile

hepimiz aynı maceranın içindeyiz.
Mesaj20.01.2013, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

halen daha bi parça gibi.bakıp çıkmadan olmuyor.

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj20.01.2013, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mr. Green
Mesaj20.01.2013, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski kullanıcılarla irtiba geçiyorum bu başlığa yazmaları için. En eskilere kadar gittim mjistanbul gibi...
Mesaj20.01.2013, 21:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes Burdaymış Bende Geldim Smile
Mesaj20.01.2013, 22:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesajımız bulunsun Razz
Mesaj22.01.2013, 14:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevilmeyen adam bende burdayım Smile

Haksızlıklarla dolu bedava-sitem.. Bedava-sitem yönetiminde bulunan bazı arkadaşlar kullanıcılara hizmet etmek için burda olduklarını unutup, egoist tavırlara bürünüyor Smile Eskiden böyle değildi, bu yüzden güzeldi buralar Smile

-Murat Karahan , eski moderatör.
Mesaj22.01.2013, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood için özür diliyorum Smile

Herkes buradayken söyleyeyim, webmaster & internet sektöründe adım atmamı sağlayan, antispamteam, informess, paylasim61 ve bilgiliwebnet'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Smile