Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2013, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

rankend yazmış:
Bedava sitemdeki konumum yoktur ama bilen bilir - Baran Karaboğa
Sezer , ancak eskileri eskiler bilir.Eskilerde eminim ki , benimde yaptığım gibi foruma bir göz atıyor , ne var ne yok bakınıyor çıkıyor , malasef artık ne paylaşım yapasımız geliyor , nede bişi.Forum ortamı ve kullanıcıları dikkate almadan hareket eden bedava-sitem şirketi az dahi olsa bunları göz ardında bulundursaydı bunların olmayacağından eminim.Artık böyle , önünede geçilemez diye düşünüyorum ama bunu zaman gösterir.

Crying or Very sad Normalde böyle eski konuları uplamam ama yorumunu görünce dayanamadım birşeyler yazmak istedim. Eskiden css tasarım ortalıkda yokken senin iceblue tasarımın ortalığı yıkmıştı. Gerçektende o zamanlar herkes kendi temasını yapıyordu sayılıyordu bir kaç resim koyuyordun menü butonu üzerine gelince değişen resim felan. Css'den eser yoktu. Fakat css geldikten sonra çatlak site 55 favorilerim arasındaydı Smile Tabikide herkesin favorisi hacker friend'di canım. Bana hiçbiriniz demeyinki tr.gg'ye ilk başladığınızda onun sitesini sevmediniz, "vaay" demediniz. Ondan sonraları dizaynlar çıktı ortaya, onlar forumu biraz canlandırır gibi oldular fakat sonra onlarda bıraktılar. Ama şunu söyleyelimki değişmez olan bazı moderatörlerimiz var onlar hiç bırakmadılar forumu. ua1905ua,odevarsivleri. Ben sürekli site değiştirip birşeyler öğrenmeye çalıştığım için ozamanlar pek birşey yapamadım tabi fakat yinede özlüyor insan o günleri. Yani bir muhabbet dönüyordu okurken gülümsetiyordu sanki şuan forum biraz ölü gibi. Bizde TWD(The Walking Dead) teki adamlar gibi bir oraya bir buraya koşturuyoruz Very Happy
Mesaj03.08.2013, 09:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

@blogalp yanlışın var.
Eskilerden kalan tek moderatör @ua1905ua Rolling Eyes

Mesaj03.08.2013, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benden eskisi yoktur diye düşünüyorum.
Mesaj03.08.2013, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selin'i, Net'i, Cunobag'i, AntiSpamTeam'i özledim Sad
Mesaj03.08.2013, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
@blogalp yanlışın var.
Eskilerden kalan tek moderatör @ua1905ua Rolling Eyes

Yok yanlış.
@biryaziatolyesi, Afilliyalnızlığın kendisidir, eski moderatördür, hala moderatördür.
Mesaj03.08.2013, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

talihsizseruvenlerdizisi yazmış:

Bu kadar eski olmanıza rağmen,hala forumda flood yapmayı öğrenememişsiniz Laughing
Mesaj03.08.2013, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tumhepsiburada, Kimin kim olduğunu iyi biliyorum ancak @ua1905ua kesintisiz 5 yıldır görev yapıyor. Ben bırakmamış ve eskilerden olan moderatörün ismini yazdım sadece Wink
Mesaj03.08.2013, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

snsoftware yazmış:

Bu kadar eski olmanıza rağmen,hala forumda flood yapmayı öğrenememişsiniz Laughing
yapmayı mı Neutral

Mesaj03.08.2013, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

mgmfb yazmış:
snsoftware yazmış:

yapmayı mı Neutral
Mesaj03.08.2013, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkeze selam olsun ...
Mesaj03.08.2013, 20:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
@tumhepsiburada, Kimin kim olduğunu iyi biliyorum ancak @ua1905ua kesintisiz 5 yıldır görev yapıyor. Ben bırakmamış ve eskilerden olan moderatörün ismini yazdım sadece Wink

Amaç senin burda kimin tanıyıp tanımadığını sormak değil, sen demişsin bu moderatör hala bende dedim buda hala moderatör, kesintiye uğraması onun sürekliliğini etkileseydi, biz şimdi burada eskilerden konuşuyorda olmazdık Wink
Mesaj03.08.2013, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiler demişken, Herkese selam sevgiler olsun.) Razz Herkes burda eski günler aklıma geldi bir an..
Mesaj03.08.2013, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem Tarihini mi görmek istiyorsun?

-O zaman bu konuya bak ...

Gözlerim yaşardı resmen Crying or Very sad
Mesaj03.08.2013, 23:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski demişken..
Neredeyse bir arşiv olmuş 702 sayfalık bir mesaj arşivim varmış bunu farkettim (:
Ve okudukça şaşırıyorum Mr. Green
Mesaj04.08.2013, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

özleyen özlenir
teşekkürler dostum Wink
Önceki mesajları göster: