Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2014, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Demek ki yönetici ve yetkililerin gözüne girmiş ki seçilmiş.
Siz de emek sarf edin, çabalayın siz de örnekler de yer alın. Wink
Mesaj14.01.2014, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Burada değilim askerdeyim ama ara sıra aklıma gelmiyor değil. Bedava-sitem benim için her ne kadar geri de kalmış olsa da, örnek siteler seçtiğiniz için teşekkür ederim.
Mesaj14.01.2014, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Burada değilim askerdeyim ama ara sıra aklıma gelmiyor değil. Bedava-sitem benim için her ne kadar geri de kalmış olsa da, örnek siteler seçtiğiniz için teşekkür ederim.

Hak ediyorsun abi sen. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj14.01.2014, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Listeye girmek çok güzel bir duygu herkeze teşekkürler Wink

Dostlarını tanımak mı istiyorsun, hata yap ! Tek bir dostun olsun; ama onu da iyi seç ! Halegend™
Mesaj15.01.2014, 02:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

dsdizayn yazmış:
brisin yazmış:
dsdizayn yazmış:
brisin.tr.gg bu site gerçekten çok güzelmiş 1. bu olmalıydı bence (!)

teşekkürler önemli olan örnek sitelere girebilmekti.

Küçük yaşın sebebimle sanırım dalga geçtiğimi anlamadın. (!) işaretinin anlamını bilmiyorsun sanırım. Daha BS'nin hazır tasarımlarını kullanan bir site nasıl oluyor da örnek sitelere giriyor anlamadım.

Öncelikle burda kimse kimseyle dalga geçip, önyargıda bulunmasın lütfen. Madem ki beğenmediniz, bedava-sitem'in diğer ülkelerdeki Örneklerini inceleğin. Bedava-sitem örnekler tasarım ,görsellik anlamına gelmiyor. Forumda da örnek olmanı gereklidir. Siz bu davranışınızdan dolayı örneklere giremessiniz. Bedava-sitem elbetdeki, kendi tasarımlarını örnek koyabilir. Site açmasını hiç bilmeyen bir kişi örneklere bakıp, her biri profesyonel site görürse , adamlar işi aşmış benim burda ne işim var diye söylenir. Stratejik bir seçim yaptık bilmediğiniz konu üzerine yorum yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca bedava-sitem üyeleri ile dalga geçtiğinizden dolayın forumdan uzaklaştırıldınız., şimdi bunun anlamını düşünebilirsiniz. Exclamation

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma

En son biryaziatolyesi tarafından 15.01.2014 02:24:26 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.01.2014, 07:48 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

Tasarımlar Güzelmiş
Mesaj15.01.2014, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz geç bir açıklama yapacak olsamda başlıyorum. Öhö öhöö..

İlk olarak beni örnek sitelere seçen "abilerime" ve Tarık Bey'e teşekkür ederim.
Sitemin gelişmesi için artık elimden gelenin daha fazlasını yapacağımdan hiçbir kuşkunuz olmasın.
Burada çok şey öğrendim ve şuan ki başarılarım sizlerin bana öğrettiği bilgilerin sonucudur. Tekrardan teşekkür ederim .. Smile

Mesaj15.01.2014, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

2 adet sitemle başvurdum.
"Nasıl yokum ya!" diyerek gözümü acıttım biraz Laughing
Seçilen arkadaşlarımızı tebrik ederim.

Lunon Örnek site yarışmasına çok daha canlı girecek!
Mesaj15.01.2014, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

örnek sitelerde önceden olanlar seçilmyecekti ama seçilmiş
???

Mesaj15.01.2014, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu: :(

Tebrikler seçilenlere Sad Sad Sad Ben seçilemedim off Sad

Mevlana...
Mesaj15.01.2014, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

yarışmaya katılan, emek veren herkesin eline sağlık Smile

hayırlı olsun
Mesaj15.01.2014, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:

Umarım herkes dahil olur.
Alıntı:
Geçtiğimiz sene 30 site belirlemiş fakat 29 tanesini "Örnek Sitelere" eklemiştik. Başvuru sayısının yüksek olmasından dolayı, bu sayıyı bu sene 50 olarak belirleyeceğiz, fakat yine 20 tanesi eklenecek. Bizim gönlümüz elbette dereceye giren ilk 20-30 siteyi yayınlamak olacak, fakat merkez yönetim göndereceğim 50 sayfa arasından istediğini seçebilecek. Bu da demek oluyor ki, 1. olan sayfa eklenecek diye bir garantimiz yok.

Seçilen sitelerin içinde bazı eski siteleri görmek beni duygulandırdı. Taaa benim üye olduğumdan bu zamana kadar varlığını muhafaza eden kaç yıl emek verilmiş siteler eyyy eski günler heyy güzel seçimler herkeze başarılar tebrik ederim hepinizi.
Mesaj15.01.2014, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
clean-deneme yazmış:
biryaziatolyesi yazmış:

Umarım herkes dahil olur.
Alıntı:
Geçtiğimiz sene 30 site belirlemiş fakat 29 tanesini "Örnek Sitelere" eklemiştik. Başvuru sayısının yüksek olmasından dolayı, bu sayıyı bu sene 50 olarak belirleyeceğiz, fakat yine 20 tanesi eklenecek. Bizim gönlümüz elbette dereceye giren ilk 20-30 siteyi yayınlamak olacak, fakat merkez yönetim göndereceğim 50 sayfa arasından istediğini seçebilecek. Bu da demek oluyor ki, 1. olan sayfa eklenecek diye bir garantimiz yok.

Seçilen sitelerin içinde bazı eski siteleri görmek beni duygulandırdı. Taaa benim üye olduğumdan bu zamana kadar varlığını muhafaza eden kaç yıl emek verilmiş siteler eyyy eski günler heyy güzel seçimler herkeze başarılar tebrik ederim hepinizi.

teşekkürler
Mesaj15.01.2014, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

@gururum5 & @baslangic-sayfam, Teşekkürler.
Mesaj15.01.2014, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarık Bey'den açıklama (BS Facebook Sayfasından)
Alıntı:
brisin.tr.gg isimli sayfa bedava-sitem tasarımıyla yarışmaya katıldığından ve bazı moderatörlerin yanlış puan vermesinden dolayı dereceye girmiş bulunmaktadır. Bu hata biz kaynaklı olduğu için puanlamayı tekrar gözden geçirmek durumunda kaldık ve brisin.tr.gg sayfayı ilk 30 dışında tutup aynı puanları paylaşan 31. ve 32. sırada bulunan sayfaları dereceye almak zorunda kaldık. Dolayısıyla;

http://sunephecocuk.tr.gg/
http://kodlar-tr.tr.gg/

isimli sayfalar örnek sitelere giren son sayfalar olarak kayıtlara geçiyoruz.

Bilginize.

Wink
Önceki mesajları göster: