Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2017, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-Sitem Ödüllü Oyunu (2 Temmuz'da Başlıyor!)

Herkese merhaba arkadaşlar. Foruma birazcık canlılık katmak adına Bedava-Sitem'e yakışır bir forum oyunu ile karşınızdayız.
Sizler için eğlenceli bir oyun düzenleyeceğiz ve tabi ki oyunu kazanana küçükte bir ödülümüz olacak.

Ödül: Site tanıtım ve değerlendirme alanında 1 aylık sabit başlık!

Oyunun başlangıç tarihi: 2 Temmuz 2017 / Saat: 00.00

Oyuna katılmak isteyenlerin bana özel mesaj yoluyla ulaşmaları gerekmektedir. Aksi taktirde oyuna sonradan dahil olamazsınız. Oyuna katılacakların isimleri başvurular geldikçe aşağıya eklenecektir.

Mevcut katılımcılar:
@teknolanya
@mralwo
@nelm
@GameWikia
@animewave

Dilerseniz oyunun kurallarına geçelim.

Kurallar:
Arrow Her oyuncu 3 can ile oyuna başlar.
Arrow Her oyuncunun günde 1 hamle hakkı vardır.
Arrow Oyunda 2 tür hamle vardır. Bunlardan biri bir oyuncuya 1 can eklemek diğeri ise bir oyuncunun 1 canını eksiltmektir.
Arrow Her oyuncu yapacağı hamleyi gün içindeki herhangi bir saatte 2 Temmuz'da açılacak olan başlıktan belirtmek zorundadır. Belirtmeyen oyuncuların o gündeki hamle hakkı kaybolur.
Arrow Yapılan hamlenin değiştirilmemesi açısından editlenen mesajlar hamle olarak değerlendirmeye alınmaz.
Arrow Canı biten oyuncuların yaptığı hamleler geçersizdir.
Arrow Canı biten oyuncular modlar tarafından elenir ve elenen oyuncular için yapılan hamleler geçersiz sayılır. Canı biten oyuncuya can eklenemez.
Arrow Hamle için atılan mesaj aşağıdaki şekilde olmalıdır. Diğer türlü atılan mesajlar değerlendirmeye alınmaz.
X oyuncusuna 1 can ekliyorum veya X oyuncusunun 1 canını eksiltiyorum.
Arrow Herhangi bir şekilde o gün içinde 2. bir hamle yapan oyuncunun sadece ilk yaptığı hamle değerlendirmeye alınır.
Arrow Başlık içinde oyun ile ilgili her türlü konuşma serbesttir.
Arrow Her türlü takımlaşma ve yardımlaşma serbesttir. Oyuncular gruplaşıp istediği oyuncunun canını bitirmeye yönelik hamle yapabilir.
Arrow Canı kalan son yarışmacı oyunu kazanır.

Oyun katılmak isteyen herkese açıktır. Umarız keyifli bir oyun olur. Sakın unutmayın arkadaşlar burada amaç eğlenmek ve yeni dostluklar kurmak. Hepinize iyi forumlar dileriz.

Bedava-Sitem Moderatör Ekibi

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com

En son bilgi-pinari tarafından 01.05.2020 14:13:34 tarihinde değiştirildi, toplam 18 kere değiştirildi
Mesaj08.06.2017, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumu canlandırmak için önemli bir yenilik,kutlarım
hayırlı olsun oyunu oynayacaklara şimdiden kolay gelsin,
oyunu merakla takip edeceğim Smile
Mesaj08.06.2017, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben hemen yanarım Smile Ama katılacağım.
Mesaj12.06.2017, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yarışmaya katılmak için başvuru yaptım. Bu yarışma belki galaksinin en eğlencelisi olabilir.
Mesaj12.06.2017, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben de katılmak isterim.
Önceki mesajları göster: