Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2017, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu: LUCIFERA

LUCIFERGG

*Değerlendirmelerinizi ve Önerilerinizi Merakla Bekliyorum:

En son lucifergg tarafından 08.07.2017 13:34:49 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.06.2017, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seni tanıyorum ve tasarım yönünden ufak tefek profesyonel dokunuşlar yapabileceğini düşünüyorum.
Aşağıda ki değerlendirmemi uygulayıp uygulamamak sana kalmış öz fikirlerimi özet geçtim. İşte olduğumdan dolayı..

Site değerlendirme: 8/10
- Arka plan resmi göz yoruyor.
- Font değişebilir ve font boyutu ile oynanabilir.

Başarılar, iyi forumlar!
Mesaj14.06.2017, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Genel olarak pek çok bs sitesine göre daha iyi duruyor ancak benim gözümdeki geliştirmeler menü slide boyutuyla uyumlu olabilir yada %100 genişliğine alınabilir hem böylelikle daha profesyonel bir görünüm kazandırılabilir.

Blog kutuları güzel gözüküyor ancak sosyal paylaşım ikonlarıyla daha estetik bir görünüm kazandırılabilir alt kısımda ise disqusun üzerindeki kutu biraz gereksiz gibi olmuş sanki o boşluk başlıklarda ise ortalama yerine sağlı, sollu tasarım denenebilir örneğin birinci image text sola dayalıyken ikinci image text i sağa dayalı yapabilirsin üstteki image ortalı text hemen altında olabilir.

Yönetim sayfası ise gayet güzel gözüküyor tüm bu yukardakiler benim zevkime göre sitenin şekillenmesidir kafamdaki şeyleri anlatmaya çalıştım umarım bunu başarmışımdır başarılar dilerim iyi çalışmalar.

Mesaj14.06.2017, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bilgedoktor

ben'de seni tanıyorum Wink
önerilerini hep dikkate almışımdır yine alıcağım...
Mesaj14.06.2017, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

@4pvp

inan bana dediklerini denemiştim gerçekten kötü duruyor
sağol yinede :)
Mesaj14.06.2017, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar hacker Very Happy (Face qeyf)