Forum'da ara:
Ara

nasıl?
iyi
  55%
[ 15 ]
bune beee
  37%
[ 10 ]
süpper
  7%
[ 2 ]
Toplam Oylar : 27

Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2008, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

neden kapanacak !!!!!!!!

Not=Bütün siteler eklenmiştir.
Not2=şuan için bir amatör olarak css tasarım yapmaya çalışıyorum onun için biraz geç eklenebilir.

anlayışınız için tşkler.

elimizden geldigince iyi hizmet verebilme ve biraz olsun iyi iş çıkarabilmek için çalışıyoruz tüm üyelerin dikkatine.

by_hakannet55 Wink
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj25.07.2008, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.ttel9.tr.gg hepinizi bekliyorum
Mesaj25.07.2008, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

eklenmiştir !!!!!!!!

Alıntı:
citlenbig:
bu konuda kapanacak Very Happy

Bukonunun kapanacagını düşünen arkadaşım eger bu konu kapatılacaksa neden kapanacak ???? nedenini söylermisin Wink
Egerki kapanmayla karşı karşıya ise lütfen kapatılmadan uyarın hatamı düzelteyim
Wink
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj25.07.2008, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm sitenizi ziyaret ettimama biraz karışık gibi. bende sitemi verim
www.potomyali.tr.gg şimdiden tşk
Mesaj25.07.2008, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.duldultube.tr.gg

bende ekleyim dedim.. bu arada ankete süper dedim Very Happy
Mesaj25.07.2008, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Slm

www.millihaber.tr.gg
www.canligazeteler.tr.gg
İKİSİNİDE YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM
Mesaj25.07.2008, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

eklenmiştir şuan için çok acayip meşkul olmak suratiyle yorumalrı bi ara yaparım Very Happy

çok özür dileriz bunun için Very Happy genelde siteleriniz mükemmele yaklaışıyor
Mesaj25.07.2008, 12:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.programcity.tr.gg Yorumlarmısın Razz
Mesaj25.07.2008, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

eklenmiştir!!!!!!!

siteniz gayet sade şık görünümlü içerige dikkat et geliştir.
daha güzel bir başlık resmi bekliyoruz... Very Happy
Mesaj25.07.2008, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu basligi arsiv bölümüze atiyor, sizi topluluklar kisminda kendinize ait bölüm acmaya davet ediyorum Wink
Önceki mesajları göster: