Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.09.2008, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
Sebep illaki iFrame olmak zorunda degil.

Sistemimiz günlük olarak tüm sitelerin trafigini kontrol etmekte ve bir gariplik sezinlediginde o siteyi bir günlügüne offline yapmaktadir.

Siteniz geri verilecek mi sorusunun cevabi: Siteniz silinmis degil, sistem hergün bakip, garipligin ortadan kayboldugunu kesfettigi gün sitenizi yeniden acar.
Iyi günler.
gariplik sitemin hitinin artması demi evet o nedenmi çünkü derbi günü ve canlı anlatım yapıoduk ama selin hanım sölermisiniz biz burda hit arttırmak için mi varız yoksa burda olduğumuz yerde debelenmek içinmi???

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj14.09.2008, 20:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

sistemin güzel bir tarayıcı özelliği varmış öğrenmiş olduk böylelikle Shocked

AH BE ŞU KIZLARI ANLAMAK NE ZOR
KarayizbizAskimin-SozleriKadinlar-İcinKahraman-Ede
Mesaj14.09.2008, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

askimin-sozleri yazmış:
sistemin güzel bir tarayıcı özelliği varmış öğrenmiş olduk böylelikle Shocked
kardeş biz ne diyoruz sen ne diyorsun Razz

BİRGÜN BELKİ YENİDEN DEDİK VE YENİDEN GELDİK(bu sevdadan vazgeçersek AllAh belamızı versin....)
Mesaj14.09.2008, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şöyle..
mesela sitenizin günlük hiti rutin olarak 200-250 arası değişmekte hatta bazen 300 olabilmekte
ama birden sitenizin hiti 2000 oldu ve bu yükseliyor
işte bu 300 den 2000 e yükselişi sistem algılıyor ve bunu geçmiş hitlerle karşılaştırıp garipliği görüyor,24 saatliğine siteyi offline yapıyor
taa ki hit normal seyrine dönene kadar
olan bu
Mesaj14.09.2008, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Şöyle..
mesela sitenizin günlük hiti rutin olarak 200-250 arası değişmekte hatta bazen 300 olabilmekte
işte bu 300 den 2000 e yükselişi sistem algılıyor ve bunu geçmiş hitlerle karşılaştırıp garipliği görüyor,24 saatliğine siteyi offline yapıyor
olan bu
tmm aynen benimde öle oldu ama derbi bitti yarına düzelir o zamn benimde 33 civarı hitim neyse baştaki üslubsuz davranışım için özür diler sizide meşgul ettiğim için ayrıca özür dilerim ve başlığı kilitleyebilirsinizi cunobag uzun bi ara aranızda yokum okullar için bütün b-s ailesine başarılar diliyorum yaşasın bedava-sitem Wink

Mesaj14.09.2008, 20:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
Şöyle..
olan bu

yani örnek olarak bunu diyorsunuz

AH BE ŞU KIZLARI ANLAMAK NE ZOR
KarayizbizAskimin-SozleriKadinlar-İcinKahraman-Ede
Mesaj14.09.2008, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
başlarılar diliyorum
başlık sahibinin isteği üzerine de kilitliyorum Wink
iyi eğlenceler.
Mesaj14.09.2008, 21:07 (UTC)