Forum'da ara:
Ara

Sitenizin hangi domaine sahip olmasini istersiniz?
.tr
  5%
[ 953 ]
.com.tr
  32%
[ 5701 ]
.com
  48%
[ 8322 ]
.net
  8%
[ 1464 ]
.org
  3%
[ 684 ]
baska?? Altta belirtiniz
  0%
[ 160 ]
Toplam Oylar : 17284

Yazar Mesaj
Mesaj24.09.2008, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu: HtmlKodlar.Tr.Gg Yönetimi

bilgiliyiznet yazmış:
Hayır şöyle oluyo diyelim www.deneme.com diye domain aldınız ziyaretçilerini ziyaretçi defterine girdiğinde hiç bir şey değişmeyecek o yine www.deneme.com/z.defteri.htm olacak Wink ben böyle biliyorum..

Sen böyle biliyorsunda nerden biliyorsun kardeş yani kaynak salam mı ? selin hanım ve diğer modlar bir açıklama yapsa konu var ama kesin açıklama yok ?

Mesaj konusu: com

com olsun tabi ücretli derken how much (ne kadar) Question
Mesaj konusu: Re: aaaaaaaaaaaaa

sanal-reklam yazmış:
Arkadaşım herşeye muhalefetsin adam orada bilgi almak istiyor eğer mesajınıda sorun varsa mod arkadaşlar gereğini yapar her 3 mesajda bir mesajın var ve herşeye n-muhalefetsin daha net bir şey yok herşey hakkında doğru yanlış bilgiler veriyuorsun Selin hanım bile senin kadar mesaj atmadı aaaaa ne bu be

ozaman senınde burada bu sekıllde uyarmana hakkın yok tartısma ortamı yaratmıyalım lutfen arkdaslar sadece bu anket amacına ulassın gereksız mesajlardan kacınalım

Mesaj24.09.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: com

bence com olmasi daha guzel
Mesaj24.09.2008, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bak kendi ağzınla diyorsun GEREKSİZ mesajlardan kelimelerden kaçınalım arkadaşım yazdıklarını bir oku bak lütfen anlayarak oku daha netleşmemiş konularda bile insanları yanlış yönlendiriyorsun yaw aaaaaa
Mesaj24.09.2008, 14:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: HtmlKodlar.Tr.Gg Yönetimi

htmlkodlar yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:
Hayır şöyle oluyo diyelim www.deneme.com diye domain aldınız ziyaretçilerini ziyaretçi defterine girdiğinde hiç bir şey değişmeyecek o yine www.deneme.com/z.defteri.htm olacak Wink ben böyle biliyorum..

Sen böyle biliyorsunda nerden biliyorsun kardeş yani kaynak salam mı ? selin hanım ve diğer modlar bir açıklama yapsa konu var ama kesin açıklama yok ?

bilgiliyiznet`in dediği gibi olacak.Yoksa domaini Bedava Sitem`den beklemenin ne anlamı var.Alırsın bir domain yönlendirirsin.
Mesaj24.09.2008, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: HtmlKodlar.Tr.Gg Yönetimi

gokaynet yazmış:
htmlkodlar yazmış:
bilgiliyiznet yazmış:

bilgiliyiznet`in dediği gibi olacak.Yoksa domaini Bedava Sitem`den beklemenin ne anlamı var.Alırsın bir domain yönlendirirsin.

Wink
Mesaj24.09.2008, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

.com.tr uzantısının yerini diğerleri tutamaz. En çok oyu .com almış ama .com yazınca bile tarayıcı onu .com.tr şeklindede bulur zaten. Ayrıca domain hizmeti veren sitede .com uzantısı 9.99 ytl iken com.tr uzantısı 30.00 ytl'dir. Yani çok daha değerli ve tutulan Wink
Mesaj24.09.2008, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence hepsi olsun biz seçelim
Mesaj24.09.2008, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim ilgimi 'net' çekiyor...
Siteme beklerim Mr. Green
Mesaj24.09.2008, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Nasil DOMAIN istersiniz?

selin yazmış:
Arkadaslar,
domain baglantisi icin calismalarimiz hizla ilerliyor.
Hangi domainlere ilgi oldugunu ögrenmek icin buradan bir kisa soralim istedik.

com
com.tr
net
org

Hangi domainler ilginizi cekmektedir?

Iyi eglenceler.

slm arkadaşım güzel bi çalışma konusu.fakat size bişey hatırlatmamda fayda var tabi dinlerseniz. html adresleri ekstra bişey. sitenizin aslında kendine ait ana temaları özellikleri olması lazım. yani çok kısıtlı yapıyorsunuz. herşeyi biz bulamayız ki. yeni site açan biri siteyi çok sabit sanıyor bi daha ugramıyor bile sitesine. ama içerigi geniş olsa html gerek kalmadan olsa süper olacak. sonradan kendi isterse ekler artık html. ilgilenirsenizz.. yada tınnn demezseniz teşekkürlerimi sunarım
Mesaj24.09.2008, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
slm arkadaşım güzel bi çalışma konusu.fakat size bişey hatırlatmamda fayda var tabi dinlerseniz. html adresleri ekstra bişey. sitenizin aslında kendine ait ana temaları özellikleri olması lazım. yani çok kısıtlı yapıyorsunuz. herşeyi biz bulamayız ki. yeni site açan biri siteyi çok sabit sanıyor bi daha ugramıyor bile sitesine. ama içerigi geniş olsa html gerek kalmadan olsa süper olacak. sonradan kendi isterse ekler artık html. ilgilenirsenizz.. yada tınnn demezseniz teşekkürlerimi sunarım

Merhaba,
Css deising haricinde 22 hazır tasarımımız bulunmakta.Bu kadar tasarımın kısıtlı olduğunu düşünüyorsanız css deising kullanın derim.Çünkü tamamen kendi hayal gücünüze kalan bir şeydir.İster html ister css ister javaScript kullanın.
İyi eğlenceler.
Mesaj24.09.2008, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Anket

bence .com yada .com.tr olsun
Mesaj24.09.2008, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Nasil DOMAIN istersiniz?

SAYGI DEĞER YETKİLİLER sitelerin üzerindeki "esnafmısın bir siteye ne dersin" gibi yazılara bir alternatif bulursanız çok dahaiyi olur mesela bu yazıyı küçültelim veya sizlerin belirlediği bir şekile sokalım böylelikle hem sitelerin(karizması)artar hemde daha çok site açma talebi olur. yani sözün özü ister"com" olsun isterse"net" o yazılar orda durdukça sitenin üstünde çirkin görüntü yapmaya devam edecek
Mesaj24.09.2008, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

.com
.tr
.com.tr
.gov.tr
.eu
.org
.net

olabilir...

ama tabi com ve com.tr daha meşhur Razz