Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2009, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ssimssiyah yazmış:
Uyarı: Bu siteyi ziyaret etmek, bilgisayarınıza zarar verebilir.
dizincc.tr.gg adresindeki web sitesi, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya izniniz olmadan çalışabilecek kötü amaçlı yazılım barındıran www.hitcanavari.com sitesinden öğeler içeriyor. Kötü amaçlı yazılım içeren bir web sitesini yalnızca ziyaret etmek bile bilgisayarınıza virüs bulaşmasına yol açabilir.
Bu öğelere ilişkin sorunlar hakkında ayrıntılı bilgi için www.hitcanavari.com için Güvenli Tarama tanı sayfası sayfasını ziyaret edin.
Zararlı online yazılımlardan nasıl korunacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.

basarılar..

Sanırım tr.gg nin bir çogu hitcanavarina kayıtlı.

Evet. Google Chrome'dan dizincc.tr.gg sitesine girince böyle bir uyarı veriyor ama bu önemli değil.

Mesaj14.01.2009, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitene hemen şıp diye birşey koyma en çok ihtiyaç duyulan şeyleri koy. Birisi senden yardım isterse sitene o kodu tasarımı vb koyarsın şıp diye hemen siteni hazırlamana gerek yok. Birisi hep bildiği şeyler ile oradan çıkacak elde var 0. ve ana sayfa çok karışık.

Uyarılarımı Dikkate Al
Mesaj24.01.2009, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

mevkim yazmış:
Sitene hemen şıp diye birşey koyma en çok ihtiyaç duyulan şeyleri koy. Birisi senden yardım isterse sitene o kodu tasarımı vb koyarsın şıp diye hemen siteni hazırlamana gerek yok. Birisi hep bildiği şeyler ile oradan çıkacak elde var 0. ve ana sayfa çok karışık.

Uyarılarımı Dikkate Al

Ne demek istediğinizi anlamadım? Neutral

Mesaj25.01.2009, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu: web

www.webublic.tr.gg
Mesaj25.01.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş kaç haftadan beri haftanın sitesini hiç güncellemiyorsun!

Mesaj25.01.2009, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink

Mesaj27.02.2009, 08:58 (UTC)    
Mesaj konusu: webublic

www.webublic.tr.gg
Mesaj17.07.2009, 04:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj17.07.2009, 08:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU KONUYA DAHA FAZLA YORUM ATMAYINIZ! SİTE SİLİNMİŞTİR!!!!!
Mesaj17.07.2009, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

ssimssiyah yazmış:
dizincc.tr.gg adresindeki web sitesi, bilgisayarınıza zarar verebilecek veya izniniz olmadan çalışabilecek kötü amaçlı yazılım barındıran www.hitcanavari.com sitesinden öğeler içeriyor. Kötü amaçlı yazılım içeren bir web sitesini yalnızca ziyaret etmek bile bilgisayarınıza virüs bulaşmasına yol açabilir.
Bu öğelere ilişkin sorunlar hakkında ayrıntılı bilgi için www.hitcanavari.com için Güvenli Tarama tanı sayfası sayfasını ziyaret edin.
Zararlı online yazılımlardan nasıl korunacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.

basarılar..

zaten silnmiş site Smile ben değilim üye zaten daha ynei duyuyorum bu sitey xD
Mesaj16.03.2010, 13:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

hyperend yazmış:
ssimssiyah yazmış:

basarılar..

zaten silnmiş site Smile ben değilim üye zaten daha ynei duyuyorum bu sitey xD

Süper bi sitemdi dizincc silindi ama herşeyiyle her siteye taş çıkarıyordu Pr; 4 günlük en az 200 hitti tr.gg açıldığı zmnlrda kurmştum