Forum'da ara:
Ara

Türkiye'de Yılın TRansferi??
Elano Blumer(GS)
  28%
[ 12 ]
A. Dos Santos(FB)
  19%
[ 8 ]
Gökhan Zan(GS)
  2%
[ 1 ]
Mehmet Topuz(FB)
  9%
[ 4 ]
Matteo Ferrari(BJK)
  0%
[ 0 ]
Nihat Kahveci(BJK)
  26%
[ 11 ]
Ümit Karan(ES)
  0%
[ 0 ]
Darius Vassell(A.Gücü)
  2%
[ 1 ]
A. Kader Keita(GS)
  9%
[ 4 ]
Cristian(FB)
  2%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 42

Yazar Mesaj
Mesaj04.08.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence A. Dos Santos Transferinden Sonra Kadroda Hemen Yer Buldu Ve Çok İyi Bir Grafik Çiziyor Bu 2 Maç İçin Geçerli Bir Fb Li Olarak Bu Transferi İyi Ve Gerekli Buluyorum .. Wink
Mesaj04.08.2009, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sırf galatasaraylılar kendi adamlarına vermiş oyu Smile

Bence Cristian Oliveria Nedeni bjk maçında oynadığı toptan çok takımı yönetmesi hoşuma gitti
Mesaj04.08.2009, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

kim ne derse desi en iyisi Elano Blumer
Mesaj04.08.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel orumlar ama bakın şuanda türkiyede en değerli futbolcu Arda sonra Elano Blumer yani akıllı düşünüp akıllı yorum yapalım
Mesaj04.08.2009, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
güzel orumlar ama bakın şuanda türkiyede en değerli futbolcu Arda sonra Elano Blumer yani akıllı düşünüp akıllı yorum yapalım

en değerli futbolcu arda ve elanomu Razz
Mesaj04.08.2009, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

jasonstatham yazmış:
matematikcimm yazmış:

en değerli futbolcu arda ve elanomu Razz

evet kesinlikle bak istersen Wink

İŞTE ZİRVEDEKİ 5 FUTBOLCU

1-Arda Turan G.Saray 15 milyon
2-Elano Blumer G.Saray 13.000.000
3-Daniel Güiza F.Bahçe 12.500.000
4-Alex F.Bahçe 12.000.000
5-Servet Çetin G.Saray 9.000.000

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj04.08.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şalvarsporun Eminemi forvet diye alması xD
Mesaj04.08.2009, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

hic biri birseye yaramiyor bulara verilecek paralar ile cok iyi oyuncular alinir

Mesaj05.08.2009, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son Durum

Türkiye'de Yılın TRansferi??
Elano Blumer(GS)
35% [ 10 ]
A. Dos Santos(FB)
10% [ 3 ]
Gökhan Zan(GS)
0% [ 0 ]
Mehmet Topuz(FB)
7% [ 2 ]
Matteo Ferrari(BJK)
0% [ 0 ]
Nihat Kahveci(BJK)
25% [ 7 ]
Ümit Karan(ES)
0% [ 0 ]
Darius Vassell(A.Gücü)
3% [ 1 ]
A. Kader Keita(GS)
14% [ 4 ]
Cristian(FB)
3% [ 1 ]

Toplam Oylar : 28

Ben Britney Spears'ın 1 numaralı Hayranıyım.Sizde hayranı olmak istiyorsanız Tıklayınız!..
Mesaj05.08.2009, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gökhan Zan niye var onu anlamadım Sad Adam kazmanın teki

Mesaj05.08.2009, 10:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence ne elano ne santos ne de ferrari oyumu santosa verdim Mr. Green ama en büyük bombayı şüphesiz ki vassell gibi ing. liginde harikalar yaratan ankaragücü yaptı.Bomba budur çünkü hiç bir anadolu takımı bugüne kadar dünyaca ünlü bir forvti getirmedi vassell'i ing. liginin takiğpçileri çok iyi bilir elanonunda takım arkadaşıydı ankaragücünün böyle bir oyuncuyu getirmesi beni çok şaşarıtmıştı.Çünkü 3 büyüklerin zaten getirebilecek imkanları vardı.gs ye elanoda her ne kadar türk telekom ve ülker maddi destekl sağlamışsa da spoınsor desteği önemli ankaragücünün işse böyle bir desteği yok helal olsun
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj05.08.2009, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Gökhan Zan niye var onu anlamadım Sad Adam kazmanın teki

bak bjk nin üç büyük kazması vardı Mr. Green ibrahim üzülmez ibrahim toraman ve gökhan zan bjk birinden kurtuldu biri sakat birinide denizli oynatmıyor bjk bu yüzden bu sene daha az gol yiyecek Mr. Green Mr. Green
By sanal-reklam diyor ki : Yeni açılan web sitemizde yepyeni hizmetlerimiz yayına giriyor.Yeni web sitemizi ziyaret edin hite doyun.Resmen hit yağdırın.Ayrıntılar www.aktifbilisimdeneme.tr.gg web adresimizde
Mesaj05.08.2009, 10:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

tbiki nihat
Mesaj05.08.2009, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Toraman kazma değil aksine çok yararlı bi oyuncu , Deli İbo'da öyle Smile . Gökhan'ı zaten sevmiyordum Galatasaray'da kazmasının yanına küreğini aldı diyebilirim Smile (Servet)

Mesaj05.08.2009, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Toraman kazma değil aksine çok yararlı bi oyuncu , Deli İbo'da öyle Smile . Gökhan'ı zaten sevmiyordum Galatasaray'da kazmasının yanına küreğini aldı diyebilirim Smile (Servet)

kardeşim lütfen böyle cevaplar yazma. biliyorsun tartışmaya yol açıyor.Anlayış bekliyorum Wink

BonJuan1

Önceki mesajları göster: