Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.12.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

banneed yazmış:
net-tr yazmış:
banneed yazmış:
bu bilişim hattı bence bu aralar fasa fiso dünya kadar haber çıkardı inanmıyorum kendi adıma... sanki adamlar kutuplarda kamp kurup izliyorlar fotolarda montaj (bence)... Bilişim hattı sırf reyting, hit kazanmak amacıyla yaptıkları şarlatanlıktır diye düşünüyorum ''ben''

ne kaynak var ne birşey? yayınlayan sitelere bak istersen hepsi birinden çalıntı yapmış yapıştırmış sitesine efendim neymiş hitimiz artsın insanların ilgisini çeker...

Uff mal mal konuşma körmü gözün ya insanın azını zorla bozduruyosunuz Confused
Mesaj09.12.2009, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

virusland yazmış:
hakan-fan yazmış:
Oradaki hayvanlarada yazık. Confused

Oda Doğa Kanunu Razz

eat doğanın planında insanlrın böyle dünyayı mahvetmesi varsa doğanın kanunu
Mesaj09.12.2009, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

banneed yazmış:
bu bilişim hattı bence bu aralar fasa fiso dünya kadar haber çıkardı inanmıyorum kendi adıma... sanki adamlar kutuplarda kamp kurup izliyorlar fotolarda montaj (bence)... Bilişim hattı sırf reyting, hit kazanmak amacıyla yaptıkları şarlatanlıktır diye düşünüyorum ''ben''

Mr. Green Mr. Green haber anlayışından yoksun bir mesaj ve bir arkadaş...

ne yazık ki internet haber hukuku hakkında bilgisi yok galiba sadece bildiği şey haber sitelerine girip ki bu siteler büyük haber siteleri onlardan haber okumak.Okuduğu haberleri de o büyük sitelerin kendilerine ait olduğunu sanıyor Very Happy

yapacak bir şey yok internete bir pencereden bakan bir insanın anlayışını nasıl değiştirebiliriz ki Question

fasa fiso haber çıkarmışız Very Happy biraz araştırma aklı olan bu haberin doğruluğunu teyit etmek için Google’den araştırma yapar Wink

araştırma yapanlar zaten neyin ne olduğunu biliyorlar Wink

haberler tek bir siteye mahsus değildirler.bir site üzerinde görülen haberler içerikleri ve yorum anlayışları değiştirilerek yayınlayan sitenin haberi olur. Wink

TV de bir son dakika gördüğünüzde o haber sadece o kanala mı ait oluyor tabi ki hayır çünkü o son dakika haberi yüzlerce kanalda aynı anda farklı yorum ve içerikler ile yayınlanıyor ve yayınlandıkları kanalın haberi oluyor.

yineliyorum yineletiyorsunuz ve yineliyoruz...

haberciliğe başlarken birikimler elde ettik site editörlerinin referansları var bilgililer tecrübeliler haber anlayışımız ve bilgimiz yüksek bu yola acemi bilgisiyle GİRMEDİK.

diyorlar siz haberleri çalıyorsunuz Laughing bir haber koyuyoruz adam diyor aynı haber veteknoloji.com da var olabilir normal değil mi ama adam tarihine bakmıyor biz veteknoloji.com gibi bir siteden bile önce en az 10 ile 15 arasında haber yayınladık ve bu haberler veteknoloji.com da bizden saatler sonra çıktı haberle değil yayınlayış tarihlerine bakın ve haberler her sitede vardır er yada geç siteler birbirlerinden kaynak edinirler Wink

bilisimhatti.net haber yayınladığında haberin özel niteliği var ise ya da alınan site haber bizim kaynak gösterin diyorsa kaynak GÖSTERİYOR bu haberlerimizin bazılarında var Wink emek hırsızı değiliz ve haberlerimizde yalan değil Wink

hitimiz düşük ama ileride yükseleceğine ve teknoloji severlerin sayesinde ilerleyeceğimize eminim.Çünkü doğru ve güvenilir habercilik yapıyoruz yalan yanlış haberlerimiz YOK.

Anlayan herkese teşekkürler...
Mesaj09.12.2009, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

trgg-arattir yazmış:
banneed yazmış:
net-tr yazmış:
banneed yazmış:

ne kaynak var ne birşey? yayınlayan sitelere bak istersen hepsi birinden çalıntı yapmış yapıştırmış sitesine efendim neymiş hitimiz artsın insanların ilgisini çeker...

Bence artık konu kilitlensin amacından saptı.
Mesaj09.12.2009, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Kilitlenmesin Gereksiz Mesajları Moderatörler Silsinler.

Devam Ederlerse BANlansınlar. Wink

Ama O Hayvanlarada Yazık.

Kendi Yavrularını Yiyor Ya Doğada Böyle Birşey Yok..

Kıyamet Belirtileri Her Yerden Patlak Veriyor..

Mesaj09.12.2009, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

trgg-arattir yazmış:
banneed yazmış:
net-tr yazmış:
banneed yazmış:

Üslubunuza dikkat edin.

Konu tartışmaya döndüğünden ötürü,kilitlenmiştir.