Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2010, 08:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

nerde o günler ya orhan hocanın bir tanıtım konusu vardı binlerce mesaj gelmişti.. her gün yaptığı tanıtımlarla sitelerimize renk katıyordu... nerde o günler
Mesaj01.01.2010, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Eski Bedava-sitem üyesi değilsen bunları kaçırdın.

net-tr yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=139554
Şu başlık ilgimi çekti ve benim aklımada böyle birşey geldi.. Smile
Amaç eskiliklerle hava atmak gibi değil, Forum'a eğlence katmaktır.
Gerçi herkes eski olur bu başlıktan sonrada.. Razz

- Selin hanımı görmediler
- Cunobag'ı turuncu görmediler
- Sanalcity'in kazandığı yarışmaları, yaptığı kutlayalım sitesini görmediler
- Net, com gibi ilk Moderatörleri görmediler
- 1 ve 2'inci örnek site yarışmalarını görmediler
- 500.000, 1 Milyon'uncu ekran görüntüsü çekenleri, ekran görüntülerini görmediler
- Forum'da online rekorunu görmediler
- Eski Bedava-siteni tanıt bölümündeki o başlıkları görmediler
- Forum'da yardım almayı, vermeyi görmediler
- Eski Bedava-sitem sitene giriş bölümünü ve Forum'u görmediler
- Bayram kutlamları, yılbaşı kutlamaları başlıklarını görmediler
- Forum'da ki aile ortamını görmediler
- Şuan profesyonelleşmiş sitelerin eski hallerini görmediler
- cevdetprizrenli sitesinin tanıtım başlığının haberler başlığına taşındığını ve hiti tavan yaptığını görmediler

Sizinde hatırladıklarınız varsa yazın bakalım..
Gidelim biraz eskilere..

Bunların hepsini Gördüm Wink
Ama Bize Bişey Bırakmadınki söyLiyelim Very Happy
Tesekkürler Emin Güzel Konu oLmuŞ xD

Mesaj01.01.2010, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:
bilgiliwebnet.tr.gg saol kardeşim senide hala görmek güzel Smile

Adil ben senden artık herşeyi bekliyorum 200 gene bulursun Very Happy

bulurum tabii Smile
Mesaj01.01.2010, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tolga nalkon tombişim ,karayizbiz ikizler,ormela başbelam babam,cevdet canım kardesim,afilliyanlizlik afiilim dostum,websanal can arkadasım yoldasım,naazimca iyi bir dost sorularımın yanıtı,birtanecim birtanecik arkadasım,sevgi-sitem derdim ama sevgili kardesim,cunobag bazen sevdigim bazen ugrasmak istedigim sorunum,selin merakım,mistanbul tumhepsiburada ve ve ve tum eskıler kardeslerim,mehtapkılıc harikaegitimprojeleri ögretmenlerim,yasınsen bir baslıgı beraber yuruttugum sevgili can dostum ve hala unutmamıs olan tum arkadaslarım biliyorumki unutulmayacak anılarımız var hepinize selamlar Razz Embarassed Wink

tüm bedava sitem kullanıcılarına merhaba Razz

ben buralardayım ya siz Shocked

[kalbımızde sevgisi anılarımızda hatıraları olan tum arkadasları yazmak isterdim ama mümkün degil kimse kırılmasın herkese sevgiler ]
Mesaj01.01.2010, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayrıca bs-dostlari.tr.gg yi kacıranlar oldu.. Razz
ne eğlenirdik orda bee.. Laughing sefer abi bilgi yarısması yapardı..sonra yarısma biterdi radyo acardı.. Laughing cok guzeldı ya keske yine yapabılsek aynısını.. Crying or Very sad

Mesaj01.01.2010, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayaller-de yazmış:
Tolga nalkon tombişim ,karayizbiz ikizler,ormela başbelam babam,cevdet canım kardesim,afilliyanlizlik afiilim dostum,websanal can arkadasım yoldasım,naazimca iyi bir dost sorularımın yanıtı,birtanecim birtanecik arkadasım,sevgi-sitem derdim ama sevgili kardesim,cunobag bazen sevdigim bazen ugrasmak istedigim sorunum,selin merakım,mistanbul tumhepsiburada ve ve ve tum eskıler kardeslerim,mehtapkılıc harikaegitimprojeleri ögretmenlerim,yasınsen bir baslıgı beraber yuruttugum sevgili can dostum ve hala unutmamıs olan tum arkadaslarım biliyorumki unutulmayacak anılarımız var hepinize selamlar Razz Embarassed Wink

[kalbımızde sevgisi anılarımızda hatıraları olan tum arkadasları yazmak isterdim ama mümkün degil kimse kırılmasın herkese sevgiler ]

gönülerleri'ni unutmuşsun Smile bende karayizbiz bir türlü ismini hatırlayamıyordum kendisi aklımdaydı ama ismi gitmiş işte Smile hoşgeldin iyiki geldin bende yeni geldim Smile tesadüf aynı günlere denk geldik dostumsun Smile
Mesaj01.01.2010, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

afilliyanlizlik yazmış:
hayaller-de yazmış:

gönülerleri'ni unutmuşsun Smile bende karayizbiz bir türlü ismini hatırlayamıyordum kendisi aklımdaydı ama ismi gitmiş işte Smile hoşgeldin iyiki geldin bende yeni geldim Smile tesadüf aynı günlere denk geldik dostumsun Smile

NamazveBiz'i de unutmadan.. En son Manisa'ya Celal Bayar Üniversitesi'ne gitmişti.. Ondan giremiyor olabilir Forum'a.
Gerçi bir ara bırakmıştı Forum'u..
Mesaj01.01.2010, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

şu sayfada birinin mesajına o kadar şaşırdım ki içimden vay anası be demek geçti... o kendini biliyor...
Mesaj01.01.2010, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-muratt yazmış:
şu sayfada birinin mesajına o kadar şaşırdım ki içimden vay anası be demek geçti... o kendini biliyor...

Kendini bilir de ne mesaj yazdığını bilemez Smile
Mesaj01.01.2010, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-muratt yazmış:

konu deyişiyor ama neyse Smile murat unutulmadın ben çok iyi anladım ne demek istediğini... yazılmas olabilirsin ama unutulmazda olamassın Wink
Mesaj01.01.2010, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

2008'in 6. Ayında Uye Oldum Ama Ozamanlar Forum ne Onu Bile Bilmiyordum.İlk Sitem rapankarafm.tr.gg'idi (Reklam Olmasın) Ozaman Ice Blue Popülerdi.

Naazimcayida Çok İyi Hatırlıyorum Wink

Mesaj01.01.2010, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Eski Bedava-sitem üyesi değilsen bunları kaçırdın.

net-tr yazmış:
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=139554
Şu başlık ilgimi çekti ve benim aklımada böyle birşey geldi.. Smile
Amaç eskiliklerle hava atmak gibi değil, Forum'a eğlence katmaktır.
Gerçi herkes eski olur bu başlıktan sonrada.. Razz

- Selin hanımı görmediler
- Cunobag'ı turuncu görmediler
- Sanalcity'in kazandığı yarışmaları, yaptığı kutlayalım sitesini görmediler
- Net, com gibi ilk Moderatörleri görmediler
- 1 ve 2'inci örnek site yarışmalarını görmediler
- 500.000, 1 Milyon'uncu ekran görüntüsü çekenleri, ekran görüntülerini görmediler
- Forum'da online rekorunu görmediler
- Eski Bedava-siteni tanıt bölümündeki o başlıkları görmediler
- Forum'da yardım almayı, vermeyi görmediler
- Eski Bedava-sitem sitene giriş bölümünü ve Forum'u görmediler
- Bayram kutlamları, yılbaşı kutlamaları başlıklarını görmediler
- Forum'da ki aile ortamını görmediler
- Şuan profesyonelleşmiş sitelerin eski hallerini görmediler
- cevdetprizrenli sitesinin tanıtım başlığının haberler başlığına taşındığını ve hiti tavan yaptığını görmediler

Sizinde hatırladıklarınız varsa yazın bakalım..
Gidelim biraz eskilere..

Bedava-siteni tanıt kategorsinin forumun en üstünde olduğunuda görmediler.

Ama sitesine daha 5 sayfa bile içerik eklemeden, tasarımını bitirir bitirmez foruma girip sitemi yorumlarmısın diyenleri hala görüyorlar...
Mesaj01.01.2010, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selin'i göremediler,Ormela'yı göremediler,Silsile'yi göremediler,Bir-gulus'ü göremediler,Mehtapkiliç'ı göremediler,Tugberkyalçin'ı göremediler,Naazimca'yı göremediler,Efgan'ı göremediler,Htmlmekani'nı göremediler,Gececi40'ı göremediler,Dumanmusa'yı göremediler,Kralmustak'ı göremediler,Galatasarayy'i göremediler,Gonulerleri'ni göremediler,Fenercafe'yi göremediler,Karayızbiz'i göremediler,Tolga-nalkon'u göremediler,Hayaller-de'yi göremediler,Leonn2435'i göremediler,Gururum5'i göremediler,Afilliyanlizlik'ı,Net-muratt'ı göremediler ve diğerlerini göremediler..Razz
Mesaj01.01.2010, 17:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:
Selin'i göremediler,Ormela'yı göremediler,Silsile'yi göremediler,Bir-gulus'ü göremediler,Mehtapkiliç'ı göremediler,Tugberkyalçin'ı göremediler,Naazimca'yı göremediler,Efgan'ı göremediler,Htmlmekani'nı göremediler,Gececi40'ı göremediler,Dumanmusa'yı göremediler,Kralmustak'ı göremediler,Galatasarayy'i göremediler,Gonulerleri'ni göremediler,Fenercafe'yi göremediler,Karayızbiz'i göremediler,Tolga-nalkon'u göremediler,Hayaller-de'yi göremediler,Leonn2435'i göremediler,Gururum5'i göremediler,Afilliyanlizlik'ı,Net-muratt'ı göremediler ve diğerlerini göremediler..Razz

Unutmuşun cevdet bizi Smile Zamankopuda Göremediler
Mesaj01.01.2010, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevdetprizrenli yazmış:

Smile cevdet nerden buldun bu kadar insanı bakayım heee yoksa yoklama kağıdınmı var bizden saklıyon Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy yeni üyeler bedava-sitemin ilk tasarımını göremediler Smile yeşilmiydi ne butonları Very HappyVery HappyVery Happy
Önceki mesajları göster: