Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.02.2010, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
Benim böyle bi firmam olsa sürekli geliştirmeler yaparım.
Boşvermem, değişiklikler yaparım, sözümü tutarım (728x15 boyutlarında ki reklamlar Smile . O kadar para neye yetmiyecek, yaklaşık 7,8 ülkede ücretsiz site dağıtılıyor.
Bunlardan gelen geliri düşünemyorum bile.Doğruları söyleyelim, ben sizin neden bedava-sitem'i savunduğunuzu biliyorum.

Tamam iyi güzel böyle bi servis çok güzelde, üstünde ki devasa reklam o kadarda güzel değil. Smile
Chip.com.tr birşey biliyorda yazıyor Smile .Adamların yazdıklarının noktasından, virgülüne kadar doğru Wink

7-8 ülke demişsin 7-8 ülkenin hepsi türkiye gibi değil 16.000 üyesi olan bile var Wink
Mesaj21.02.2010, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webme almanya'ya daha çok önem veriyor. Peki neden?: Bu firmanın sahibi türkler olsaydı. Türkiye'ye daha çok önem verilirdi. Biliyorsunuz ki her insan için öncelikle ülkesi önde gelir. Wink Almanya'da baya değişiklikler var. Bu değişiklikler kısa zaman sonra türkiye'ye de gelecektir... Wink
Mesaj21.02.2010, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Webme almanya'ya daha çok önem veriyor. Peki neden?: Bu firmanın sahibi türkler olsaydı. Türkiye'ye daha çok önem verilirdi. Biliyorsunuz ki her insan için öncelikle ülkesi önde gelir. Wink Almanya'da baya değişiklikler var. Bu değişiklikler kısa zaman sonra türkiye'ye de gelecektir... Wink

Ewt doğru ama b-s yi biz almanlardan daha iyi kullanıyoruz bence saçma olan yer işte burası kullanamayan adamlarda bir sürü eklentiler var ama kullanan kişilerde sınırlı
Mesaj21.02.2010, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:

Ya dostum bırak bu işleri.Selin hanım varken böylemiydi?
Mesaj21.02.2010, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu BS'nin başına birisi gelmesi gerekli.Sadece moderatörlerle olmuyor,sağlam,güvenilir Türk bir admin gerekli.
Mesaj21.02.2010, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hakan Koçak var ama forumla ilgilense ...
Mesaj21.02.2010, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

enterpress yazmış:
Hakan Koçak var ama forumla ilgilense ...

Zaten Hakan Koçak forumla ilgileniyor.Şu BS'ye admin şart. Wink
Mesaj21.02.2010, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şuan evet BS'de bazı sorunlar var.. Ama bence yakında geliştirmelerde oldukça çok daha güzel olucak herşey.. Her manada.. Wink

Chip'in yorumunu da dogru buluyorum..

Mesaj21.02.2010, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

The-bedava-sitem-guys Görevi:Almanya yönetiminden haberleri sorunları yayınlamak..

Community-tr:(hakanbeyin)görevi:Moderatörlere rütbe vs.rütbe işlerini ayarlar supporta bakar supporttan gelen şikayetleri özellikle site şikayetlerini doğru bulursa site silmek için girer.Dediğim gibi rütbe verir..
Mesaj21.02.2010, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:
informess yazmış:

Ya dostum bırak bu işleri.Selin hanım varken böylemiydi?

Değil'di çünkü admin'di. Forum'da görevliydi. Selin hanım teknik destek'te çalışmıyor'du bildiğim kadarıyla. Çalışıyordu ama öyle büyük işler'de değil. Selin var iken sizin istediğiniz gibi özellikler sitemizlerimizde varmıydı? Yine yoktu. Bu yeni özellikler almanyada tamamen bitti denilebilir. Yaza doğru türkiyeye de gelir. Wink
Mesaj21.02.2010, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem tam düzeldi derken sanırım.... ....
Mesaj21.02.2010, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar konusu geçen yazı benim Chip için yazdığım yazılardan birinde bedava-sitemi'de ele almıştım tabii konu tamamiyle bedava-sitem değildi worldpress ve joomla ağırlıklı bir yazıydı içinde "diğer sistemler" adı altında bedava-sitemede yer verilmişti.

Bende b-s'nin eski kullanıcılarındanım ama artık chip bünyesinde birşeyler yapmaya karar verdim ve yazılarımı oradan yazıyorum.Eğer bana destek vermek veya diğer yazılarımı okumak isterseniz "chip.com.tr/blog/enginsaklidarkexecut"
adresinde olacağım
Mesaj21.02.2010, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

magic-net yazmış:
Arkadaşlar konusu geçen yazı benim Chip için yazdığım yazılardan birinde bedava-sitemi'de ele almıştım tabii konu tamamiyle bedava-sitem değildi worldpress ve joomla ağırlıklı bir yazıydı içinde "diğer sistemler" adı altında bedava-sitemede yer verilmişti.

Bende b-s'nin eski kullanıcılarındanım ama artık chip bünyesinde birşeyler yapmaya karar verdim ve yazılarımı oradan yazıyorum.Eğer bana destek vermek veya diğer yazılarımı okumak isterseniz "chip.com.tr/blog/enginsaklidarkexecut"
adresinde olacağım

ASLAN PARÇASI BURDA CHİP REKLAMINI YAPACAĞINA GİT NERDE DEWAM EDİYORSAN ORDA ÖT ANLADIN MI SİTENİ KAPATIP MANALI İNTROLAR KOYUPTA O KAPATTIĞIN SİTENİN FORUMUNDA YORUMLAR YAZIP ATIP TUTMA

MAGİC-NET SENİ ŞİDDETLE KINIYORUM

Mesaj21.02.2010, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben buraya kimseyle tartışmak için o üç satırlık yazıyı yazmadım.Sadece yazarın ben olduğumu söyledim.Ayrıca introm sadece bi tepki kişisel bişey kimsenin bundan herhangi bir oluşum yaratmasına gerek yok.Sistemin ve benim o zamanki durumuna göre hazırladığım bir intro.

Syrıca neden yazdıklarımın hep eksilerine bakılmış ben 5 defa yıktıysam 10 defa kurdum o yazıda bedava-sitem'i.Büyük tepkilere ne gerk var

Dedim ya tartışmak istemiyorum gerekirse yorumumu mdlar silsin o kadarda önemi yok.

NOT: Gececi senden beklemezdim be en azından belli bir saygım ve sevgim olan sitelerden birisin şu bedava sitem de
Mesaj21.02.2010, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

chip bile fark etmiş bedava-sitemin (-)'lerini xD

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Önceki mesajları göster: