Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.03.2010, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: slm

seyitalikama yazmış:
Mecbur carkin dönmesi icin reklam sart:

Tmm Reklam Şartta Koca Koca Reklamlarda Abartılı Değilmi..
Mesaj14.03.2010, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam Kaldırılmalı
Mesaj15.03.2010, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu: yok

Bedava-Sitem'in kalitesi maalesef düştü.. Büyük reklam koyuyorsunuz zaten anasayfaya birde pop-up koymanın ne anlamı varki ?

Bare site içi reklamları sayfanın en aşağısına yerleştirin.
Mesaj17.03.2010, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu: İyi Olur ..

BS'nin reklamlarının boyutlarını küçültmeleri lazım ve şık durması gayet güzel olur. Rolling Eyes
Mesaj18.03.2010, 10:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Evhollow

Herşeye tamam ama bari bi şekilde ayarlasınlarda şu adult reklam içerikleri olmasın siteye giren büyük var küçük var yanında ailesiyle girenler var ben bile kendi sitemde bazen o reklamları görünce girmek istemiyorum herhangi bi ziyaretçi ne yapsın. Siteye bi giriyorum güzelce bi ablanın resmi var altında da bişeyler yazıyo utanç verici. Confused

Arrow BS Forumda Evhollow Arrow Evhollow'u Yorumla
Mesaj18.03.2010, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Evhollow

evhollow yazmış:
Herşeye tamam ama bari bi şekilde ayarlasınlarda şu adult reklam içerikleri olmasın siteye giren büyük var küçük var yanında ailesiyle girenler var ben bile kendi sitemde bazen o reklamları görünce girmek istemiyorum herhangi bi ziyaretçi ne yapsın. Siteye bi giriyorum güzelce bi ablanın resmi var altında da bişeyler yazıyo utanç verici. Confused

Böyle diyorsunuz ama sitenizde adult adtech reklamları var.
Mesaj18.03.2010, 15:58 (UTC)    

informess yazmış:
evhollow yazmış:

İnsanın dikkatini çeken koca koca görüntüler yok ama ben bundan bahsediyorum benimkiler istemeyen insanın dikkatini bile çekmeyen türden reklamlar.

Mesaj18.03.2010, 16:00 (UTC)    

evhollow yazmış:
informess yazmış:
evhollow yazmış:

İnsanın dikkatini çeken koca koca görüntüler yok ama ben bundan bahsediyorum benimkiler istemeyen insanın dikkatini bile çekmeyen türden reklamlar.

Dini içerikli sitelerde ne demeli ya bu reklamlara ;???
Mesaj18.03.2010, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Evhollow

kaidem yazmış:
evhollow & informess yazmış:
...

Dini içerikli sitelerde ne demeli ya bu reklamlara ;???

Bi de böyle bi konu var tabi tamam bazı sitelerde çokta garip karşılanmayabiliyor ama BS içerisinde çok çeşitli siteler var çocuklar için oyun siteleri, dini siteler vb. peki bunlar için bu reklamlar ne kadar doğru..

Mesaj18.03.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence önceki reklamlar çok iyidi, sitenin tepesinde kocaman bir popup gerçektende ziyaretçileri kaçırıyr
Mesaj19.03.2010, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: çok güzel

khjjhkh yazmış:
en büyük fb

İşte böyle saçma sapan insanları BS den ayıklama şansımız olsa burası 2007-2008 deki gibi güzel bi yer olur ama malesef etraf bunlarla dolu.. Üzücü.. Confused

Mesaj19.03.2010, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: çok güzel

evhollow yazmış:
khjjhkh yazmış:
en büyük fb

İşte böyle saçma sapan insanları BS den ayıklama şansımız olsa burası 2007-2008 deki gibi güzel bi yer olur ama malesef etraf bunlarla dolu.. Üzücü.. Confused

Hemde Çok....

Mesaj19.03.2010, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her Gün Bir Yenilik Bekliyoruz.Eved çok Yenileniyoruz.

Bir de bazı kişiler diyor ki; istemeyen gider.Bizde silip gidelim sitelerimizi..Tamam.O zaman görürüz buranın halini.Zaten tüm çatlaklar yavaş yavaş hata veriyor.Bedava Sitem Diyor ki, Biz Size bedava hizmet veriyoruz.Çocuk mu kandırıyorsunuz be arkadaş o reklamlar neye yarıyor süs mü?Gelirini vakıflara mı bağışlıyorsunuz.

Madem çok kriz var koyun bedava-sitem.com a bir reklam girenler o reklama tıklasın ilk once Very Happy sonra giriş sayfasına yönlendirilsinler. Wink
Mesaj19.03.2010, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Bedava Sitem Diyor ki, Biz Size bedava hizmet veriyoruz.Çocuk mu kandırıyorsunuz be arkadaş o reklamlar neye yarıyor süs mü?Gelirini vakıflara mı bağışlıyorsunuz.

Arkadaş Bedava-Sitem Senden Para İstiyor Mu İstemiyor.E O Zaman Bu Hizmet Bedavadır.Ama Karşılıksız Değildir..Bu Reklamlarda Sitemizin Karşılığında Bedava-Sitem'in Zorunlu Kıldığı Bir Uygulamadır.Anlayış Gösterin
Mesaj19.03.2010, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufck18 yazmış:
Alıntı:
Bedava Sitem Diyor ki, Biz Size bedava hizmet veriyoruz.Çocuk mu kandırıyorsunuz be arkadaş o reklamlar neye yarıyor süs mü?Gelirini vakıflara mı bağışlıyorsunuz.

Arkadaş Bedava-Sitem Senden Para İstiyor Mu İstemiyor.E O Zaman Bu Hizmet Bedavadır.Ama Karşılıksız Değildir..Bu Reklamlarda Sitemizin Karşılığında Bedava-Sitem'in Zorunlu Kıldığı Bir Uygulamadır.Anlayış Gösterin

Karşılığında birşeyler istenen veya zorunlu kılınan hiç bir şey bedava değildir.Bu insanları kandırmaktır.Dolaylı yollardan elde edilecek olan ediliyor zaten.Bu benim sitem olmasa nasıl elde edilecek.O zaman bu servis dolaylı yollardan ücretli bir servis olur.
Önceki mesajları göster: