Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.03.2010, 11:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

10 üzerinden 8 veririm
Mesaj28.03.2010, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteni başarılı buldum tema falan süper...

10/8

http://www.forumcix.benimforum.org ---------->Moderator Aranıyor Destek Olun...23 Üyeli Site BEKLİYORUM
Mesaj28.03.2010, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Site

AMA tasarımı Pek beğenmedin Daha iyinisini başarabilirsin
Mesaj03.04.2010, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Seni Baydır Tanıyorum Kardeşim.Ama Bence Tasarımı Geliştirmelisin...Onun Haricinde :10/10
Mesaj09.04.2010, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arka plan Eklersen iyi olacak ve Reklamı Ortalamın Tavsiye Ederim
Mesaj09.04.2010, 19:08 (UTC)    
Mesaj konusu: ss

arkadaşım bana bir oyun sitesi tasarımı yaparmısın.tabiki kodunuda yaz.
Mesaj09.04.2010, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş Siten Güzel 10/9

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj09.04.2010, 19:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ss

erennoyun yazmış:
arkadaşım bana bir oyun sitesi tasarımı yaparmısın.tabiki kodunuda yaz.

Konuyu Saptırmayalım
Mesaj10.04.2010, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar..

Başka yorum ? (:

Bu arada en yakın zamanda yani bugün yarın güzel bir arkaplan yapıp ekleyeceğim..

Mesaj26.04.2010, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/9 Başarılar..
Mesaj26.04.2010, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Guvercinmiski.Tr.Gg

guvercinmiski yazmış:
Arkadaşlar sitem hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum ve 10 üzerinden bir değerlendirme yaparsanız sevinirim.. (:

canım benim senin siten benim taktir ettiğim ender sitelerden, fakat müsade edersen bir kaç yorum yapacağım

canım tasarımın güzel fakat şekilsiz, bi tarafı uzun bi tarafı kısa biçimsiz duruyor,
ya gülüm o sağdaki saat ne çıkar onu gülüm ya hem kaba kocaman öle kibar bir tasarıma hiç uymuyor, hem herkezin pc sinde saat tarih vs var ne gerek var ona

hem o çıkınca sol tarafın uzunluğuda gider daha düzgün olur.

header harikaaa

içeriklerin çok güzel, sitenin adına tam uyduğu gibi bir site yani sadece güvercinle ilgili bir site, hiç yolundan şaşmamışın, bu ytaktire şahan

birde nasıl desem tasarımın bi sonu olmalı, yani altında bi tablo filan olsa yani bu şeklde sonuçsuz gibi duruyor, sanki site boşlukta kalmış gibi

sitene puanım

10/8
Mesaj27.04.2010, 19:48 (UTC)    

gururum5 yazmış:
guvercinmiski yazmış:
Arkadaşlar sitem hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum ve 10 üzerinden bir değerlendirme yaparsanız sevinirim.. (:

canım benim senin siten benim taktir ettiğim ender sitelerden, fakat müsade edersen bir kaç yorum yapacağım

canım tasarımın güzel fakat şekilsiz, bi tarafı uzun bi tarafı kısa biçimsiz duruyor,
ya gülüm o sağdaki saat ne çıkar onu gülüm ya hem kaba kocaman öle kibar bir tasarıma hiç uymuyor, hem herkezin pc sinde saat tarih vs var ne gerek var ona

header harikaaa

içeriklerin çok güzel, sitenin adına tam uyduğu gibi bir site yani sadece güvercinle ilgili bir site, hiç yolundan şaşmamışın, bu ytaktire şahan

birde nasıl desem tasarımın bi sonu olmalı, yani altında bi tablo filan olsa yani bu şeklde sonuçsuz gibi duruyor, sanki site boşlukta kalmış gibi

sitene puanım

10/8

İlk önce o güzel yorumunuz için teşekkür ederim..

Tavsiyeleriniz doğrultusunda o dediğiniz değişiklileri yaptım sitemde bence gayete güzel oldu girip nasıl olduğunu yazarsanızda mutlu olurum .. Bir daha teşekkürler.

@philosdesign : Teşekkürler (:

Mesaj27.04.2010, 20:55 (UTC)    

guvercinmiski yazmış:
gururum5 yazmış:
guvercinmiski yazmış:

header harikaaa

sitene puanım

10/8

İlk önce o güzel yorumunuz için teşekkür ederim..

Tavsiyeleriniz doğrultusunda o dediğiniz değişiklileri yaptım sitemde bence gayete güzel oldu girip nasıl olduğunu yazarsanızda mutlu olurum .. Bir daha teşekkürler.

@philosdesign : Teşekkürler (:

Canım böyle çok daha iyi, fakat saati kaldırdığın yerde küçük bir boşluk var, oraya küçük bir şey ekliyebilirsin , yada o boşluğ kaldırabilirsin. bu şekliyle bile çok iyi olmuş. eline sağlık Wink