Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.07.2010, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

:....

En son arahemen tarafından 14.07.2010 09:06:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2010, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya daha niye pop up reklami kalsin diye yalvariyorsunuz mod lar yazmis zaten uclretli extralar gelecek ve size yilik 35 Euro = 68,66 Yeni Türk Lirası na satacaklar size isteyen alir
pop upun amaci bu zaten pop up koymasalar ucretli extrelari kim alacak arkadaslar

sabirli olun Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mesaj06.07.2010, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsfun yazmış:
BuLdum !! =) Yeni Reklamlar Küçük Olsun Hoş Dursun ! Yeter...
Mr. Green Rolling Eyes
Mesaj06.07.2010, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamlar küçük olsa bana yeter..
Mesaj07.07.2010, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ark ben yeni katıldım hani pek bişey bilgim yok ama yardımlarınızı bekliyorum Smile
Mesaj07.07.2010, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu: reklam

ben yeni buldum bu siteyi emeklerinize saglik da reklamlar hos durmali sitelerde birde sınırlı olmali..
Mesaj07.07.2010, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: ....

ve arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum ...
Mesaj07.07.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Inanır mısınız? Şu cümlelerden hiç bir şey anlamadım...Sorun bende mi yoksa yazıda mı bilmiyorum...Sad

Mali ve ekonomik kriz de Bedava Sitem tarafından algılanmamış kalkmıştır. Rekabetçi reklam pazarında Gelir aydan aya kadar olan sürekli reddetti.

Amacıyla bizim ve kısa etki alanı hizmetleri ücretsiz ve sizin için aynı kalite bunları teklif barındırma, biz test ve hemen reklam yeni kavramlar uygulamaya devam etmek zorunda kalıyorlar.

Bu biz tepki zorunda pop tanıtacak Olunacak kullanıcı web sitelerinde reklamlar altında bugün başlayan. Sizi başka değişiklikler gerekli olmalıdır bilgilendirecektir.
Mesaj07.07.2010, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

arahemen yazmış:
ya daha niye pop up reklami kalsin diye yalvariyorsunuz mod lar yazmis zaten uclretli extralar gelecek ve size yilik 35 Euro = 68,66 Yeni Türk Lirası na satacaklar size isteyen alir
pop upun amaci bu zaten pop up koymasalar ucretli extrelari kim alacak arkadaslar

merhaba;

Evet ücretli ekstralar olacak ama sizin belirtiginiz fiyatlar söz konusu degildir..

Mesaj09.07.2010, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

abron yazmış:
arahemen yazmış:

merhaba;

Evet ücretli ekstralar olacak ama sizin belirtiginiz fiyatlar söz konusu degildir..

valla bir senedir ucretli extralar gelecek diyorsunuz yok sabirli olun diyorsunuz sizin almanyada verilen fiyata baktim yilik 35 euro civari akila olan bu kadar para vermez yani ben www.yola.com dan $32 dolara domain ve hosting aldim bir yilik www.newpendant.com cok ta basit ve kulanisli bir site
Mesaj10.07.2010, 12:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar

Sevgili adminlerim reklamlar en üstte güzel ama başka sayfada açılması hiç güzel değil
Mesaj10.07.2010, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üste reklam koyması gayet normal.
Tabii ki hizmetinin karşılığını alacak ama popup çok abartılı.
Popup reklamlar ziyaretçiyi kaçırıyor.
[/quote]

kesinlikle katılıyorum nerden biliyoruz bu popupun kötü bişi içermediğini ?? artık abarttı bedava-sitem ziyaretçi kaçırıor kesınlıkleee
Mesaj10.07.2010, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tikoyun yazmış:
Üste reklam koyması gayet normal.
Tabii ki hizmetinin karşılığını alacak ama popup çok abartılı.
Popup reklamlar ziyaretçiyi kaçırıyor.

kesinlikle katılıyorum nerden biliyoruz bu popupun kötü bişi içermediğini ?? artık abarttı bedava-sitem ziyaretçi kaçırıor kesınlıkleee[/quote]

aynen
Mesaj13.07.2010, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

hımm
Mesaj14.07.2010, 07:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayatguzel yazmış:
Inanır mısınız? Şu cümlelerden hiç bir şey anlamadım...Sorun bende mi yoksa yazıda mı bilmiyorum...Sad

Mali ve ekonomik kriz de Bedava Sitem tarafından algılanmamış kalkmıştır. Rekabetçi reklam pazarında Gelir aydan aya kadar olan sürekli reddetti.

Amacıyla bizim ve kısa etki alanı hizmetleri ücretsiz ve sizin için aynı kalite bunları teklif barındırma, biz test ve hemen reklam yeni kavramlar uygulamaya devam etmek zorunda kalıyorlar.

Bu biz tepki zorunda pop tanıtacak Olunacak kullanıcı web sitelerinde reklamlar altında bugün başlayan. Sizi başka değişiklikler gerekli olmalıdır bilgilendirecektir.

Valla Bende Anlamadım Smile
Önceki mesajları göster: