Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.11.2010, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni tasarım diğer tasarım gibi hoş ve sade başarılar.
Mesaj22.11.2010, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

fayecy yazmış:
Yeni tasarım diğer tasarım gibi hoş ve sade başarılar.

Teşekkürler ...

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj22.11.2010, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu: [SAdmin]Gladio

Siten çok güzel.Forum içindeki konuşmaların ve dilimiz hakkındaki görüşlerin gerçekten takdir edici.İnşallah her türk genci senin gibi diline ve devletine sagdık olur.Özenti olmaz Başarılar
Mesaj22.11.2010, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: [SAdmin]Gladio

pcpaket yazmış:
Siten çok güzel.Forum içindeki konuşmaların ve dilimiz hakkındaki görüşlerin gerçekten takdir edici.İnşallah her türk genci senin gibi diline ve devletine sagdık olur.Özenti olmaz Başarılar

Türk olmaktan gurur duydum ve hep duyacağım.!
Sitem hakkında yaptığınız yorum için teşekkürler...

Mesaj22.11.2010, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu: [SAdmin]Gladio

Doğuşumdaki tek olağanüstülük TÜRK olarak dünyaya gelmemdir. 1923 M.K.Atatürk
Mesaj22.11.2010, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yoğun istek üzerine eski v2 temamızı sizlere sunduk.!
Arrow Duyuru panosundan,
Arrow Siten için-Css Tasarımlar kısmından ulaşabilirsiniz.!

Mesaj22.11.2010, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınız Hemen Hemen Diyeriyle Aynı Ama Bu Tasarımınız Daha Güzel 10üzerinde 10 weriyorum Ve Başarılarınızın Devamını Dileklerimle : )
Mesaj24.11.2010, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

sozler-fan yazmış:
Tasarımınız Hemen Hemen Diyeriyle Aynı Ama Bu Tasarımınız Daha Güzel 10üzerinde 10 weriyorum Ve Başarılarınızın Devamını Dileklerimle : )

Teşekkürler.!
Arrow Arkadaşlar bundan sonra B-s'ye yani Pc'ye fazla giremeyeBİLİRİM.!
Ama belki durumlar değişir.!

Mesaj24.11.2010, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel site fakat içerik olarak az... Wink
Mesaj24.11.2010, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sende her halde tasarım grubuna katılmak istiyorsun. Sitendeki introdan bu anlaşılıyor. Başarılar, Nurçin! Wink
Mesaj24.11.2010, 20:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

yani kişisel site ama içi boş! içerik koymayı düşünmüyorum demişsin ama herkez senin sitene sadece hakkımda bölümünü okumak için girmez. tasarımın ne kadar güzel olursa olsun içerik şarttır. Ne bileyim şiirler felan yani hiç bişey YOK. sitene uzun zamandır bakıyorum ama hep aynı sadece tasarım değişiyor içerik hep boş kişisel site ise kendinden haberleri yaz aktivitelerin felan.
Mesaj25.11.2010, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Sende her halde tasarım grubuna katılmak istiyorsun. Sitendeki introdan bu anlaşılıyor. Başarılar, Nurçin! Wink

Zaten bana teklif gelmişti bende ''Kodlamada hatalarım var'' dediğim için şu an tasarım grubunda değilim eğer kodlamadaki hataları düzeltirsem alınacakmışım,teşekkürler.!

Arrow @oyunkemirgeni merak etmeyiniz bu sitede içerik olmasa bile yakında başka bir sitemde olacaktır,introdaki yazımda büyük bir proje ile döneceğimi belirttim zaten.! Teşekkürler.

Mesaj26.11.2010, 20:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel

Önceki mesajları göster: