Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2011, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayar-doktoru yazmış:
Kayip oyun ben sana çizerim dedim ama bu kadar pro. olsam Web tasarım felan filan Para indiririm cebime Mr. Green ama Bi denerim büyük ihtimalle çizemiycem

Very Happy
Mesaj18.09.2011, 15:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

kayip-oyun yazmış:
Kayip oyun ben sana çizerim dedim ama bu kadar pro. olsam Web tasarım felan filan Para indiririm cebime Mr. Green ama Bi denerim büyük ihtimalle çizemiycem

Very Happy

Ben kodladım ama sayfa yarım saatte açılıyor...
Mesaj18.09.2011, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

codebanks yazmış:
kayip-oyun yazmış:

Very Happy

Mesaj18.09.2011, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

:S Kodlamanı yerim senin Razz Dreamweaver çok kasıyor yoksa denerdim bu arada basit tasarımları ben kodluyorum artık isteyen yazsın Tasarım da çizittiriyorum tasarımda çiziyorum Smile İstek tasarımlara fazla ozen göstermiyorum

Ama Mr. Green
Mesaj18.09.2011, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgisayar-Doktoru : Özen göstermeyeceksen boşuna çabalama dostum... Özenli bir şekilde çizip kodlarsan iyi olur.. Aksi halde başlık karışıyor...
Mesaj18.09.2011, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

codebanks yazmış:
codebanks yazmış:
kayip-oyun yazmış:

Very Happy

ben denedim cabuk açılyr.Kodu atarmsn özelden
Mesaj18.09.2011, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi :

Sitenizin Konusu : Online Oyunlar

Başlık Resminde Neler Olsun? : Online oyunların örn( HERO ONLİNE, CABAL, metin2, Jadde) gibi online oyunların resmi olabilirse çok iyi olur...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...
Mesaj18.09.2011, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu: ben çizerim

kardeş istersen bana pm at sana kopyasını çizerim.
Mesaj18.09.2011, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

unutmuşum kayıp oyun bana pm at sana o tasarımın ay nısını çizer kodlarım sadece pm at yeter.
Mesaj18.09.2011, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kayip-Oyun: Tasarımını Çizip Kodlaım Ve Özel Mesaj Olarak Yolladım.
Mesaj18.09.2011, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : Açık Mavi, Açık Turuncu

Sitenizin Konusu : Sınıfımın sitesi. Çocuklarıma düzenli internet alışkanlığı kazandırmak ve en azından severek takılabileceği,içeriğini kontrol altında tutabileceğim basit bir site..

Başlık Resminde Neler Olsun? : Oynayan çocuklar, ya da gülen yüz olabilir.

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Arka Planda bulutlar, helezonlar ya da kelebekler olabilir. Yan Menüde ; Ana Sayfa, Günün Öğrencisi, Haftanın Kitap Kurdu, Etkinliklerimiz, Sosyal Kulüpler, Sınıf Listemiz, Sınıfımızdan ve Okulumuzdan Resimler, Videolar, Eğlenirken Öğrenelim, Bunları Biliyor musunuz? Haberimiz Olsun kısımları bulunsun istiyorum..

Fakat tasarım konusunda hiçbir bilgiye sahip olmadığımdan yapamadım,forumdaki örnek kodları kopyalayıp yapıştırdım ama başlıklar falan farklı oluyordu,değiştiremedim.. Yardımcı olabilecek birisi olursa çok sevinirim.
Mesaj18.09.2011, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

askasozler yazmış:

Teşekkürler Ellerine Sağlık
Mesaj18.09.2011, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oze gostermem derken style kullanarak hemen yaparim daha ne olsun ki ayrica kodlamayi ozenle yaparim
Mesaj18.09.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kayip-oyun yazmış:
askasozler yazmış:

Teşekkürler Ellerine Sağlık

Gerek kalmadı kaynak Kodlarından Tasarım üstü,altı ve css olarak ayırdım... Denetas3.tr.gg adresine ekledim oldu ilk başta bende yavaş açıldı sonra düzeldi... hızlandı...

Özel Mesajla Gönderdim... Kodunu Yalnız menüleri Ayarlaman Lazım...
Mesaj18.09.2011, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : Açık Mavi, Açık Turuncu

Sitenizin Konusu : Sınıfımın sitesi. Çocuklarıma düzenli internet alışkanlığı kazandırmak ve en azından severek takılabileceği,içeriğini kontrol altında tutabileceğim basit bir site..

Başlık Resminde Neler Olsun? : Oynayan çocuklar, ya da gülen yüz olabilir.

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Arka Planda bulutlar, helezonlar ya da kelebekler olabilir. Yan Menüde ; Ana Sayfa, Günün Öğrencisi, Haftanın Kitap Kurdu, Etkinliklerimiz, Sosyal Kulüpler, Sınıf Listemiz, Sınıfımızdan ve Okulumuzdan Resimler, Videolar, Eğlenirken Öğrenelim, Bunları Biliyor musunuz? Haberimiz Olsun kısımları bulunsun istiyorum..

Fakat tasarım konusunda hiçbir bilgiye sahip olmadığımdan yapamadım,forumdaki örnek kodları kopyalayıp yapıştırdım ama başlıklar falan farklı oluyordu,değiştiremedim.. Yardımcı olabilecek birisi olursa çok sevinirim.
Önceki mesajları göster: