Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.10.2011, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

3.BÖLÜM

Bu bölümde kahramanlarımız adaya alışma sürecindelerdir,ne yapıyorlar merak ediyorsanız kaldığımız yerden devam edelim…

Feyskopat:Ada sahilleriiindee bekliyorummm,her zaman yollarııınıı gözlüüyorumm….

Gececi40:O kim layn beni uykumdan uyandıran! Mad

Brisin:Off belim tutulmuş annecim nerdesin evladın bu hallere düşecek adammıydı?

Evrenseleğlence:Herkese günaydın millet.

Feyskopat: Seni senden güzelimm istiyorumm,beni şad et şaadiye başın içinnn, offfff ada sahilleri...

Gececi40:Yeter be bi sus seni şad etmeye geliyorum şimdi..

Cunobaq:Hayırlı sabahlar arkadaşlar..

İmanfedaisi:Sanada hayırlı sabahlar kaptan..

Feyskopat:Abi ne dedimki ben şimdi ya, canım sıkıldı bende sahile çıkıp şarkı söyleyeyim dedim..

Sekercesitleri:Abicim delirttin milleti ya ne bagırıyon sabah sabah ,kaçç kaçç gececi40 geliyoo!

İslamkuşağı:Arkadaşlar nedir bu gürültü sakin olun biraz..

1bsınıflıyız:Ailede olur böyle şeyler bizlerde bs ailesi deilmiyiz Smile

Eksik-forum:Ben herkesi uyandırayım.Heyy kalkın millettt!

Botdefteri:O Nasil uyandrma şeklidir öyle:S Bırakta millet rüya sansın Very Happy

Energy26:Bir,iki,üç,dörrt,bir sağa bir sola..

Paylaşım61:Semih abi ne yapmaya çalışıyor anlamadım Confused

Baks-bani:Galiba fazla kilolarından kurtulmak için birkaç hareket deniyor...

Evrenseleglence:Dur semih abi bende geliyorum bendede fazla kilolar var..

Energy26:Yaw askerden sonra bayağı bir yağ bağladım, göbegim çıktı ,şu güzel ortamda eriteyim bari Very Happy

Evrenseleglence:Haklısın abi,hadi salla,salla,sağ,sol,sallaa Very Happy

Paylaşım61:Eheheheh sabah sabah hiç güleceğim yoktu walla:D

Sheltox:Anlamadığım şey aç karnına niye spor yapıyonuz kardeşim bişey yediğimizde yok Rolling Eyes

Ua1905ua:Arkadaşlar ben çantamada kahvaltılık ıvır zıvır hep taşırım ,iyiki yanıma almışım onlarla idare etsek..

Devgezegen:Ama onur abi hangi birimize yetecek o,birazımız açmı kalacağız?

1bsınıflıyız:Bende çantamda bişiler taşırım hep oğlum için,onlarıda katarız napalım idare etmek zorundayız..

Sheltox:Midesi sağlam olanlarda dünden kalan balığı yesinler:D

Skmedia: Benim midem sağlamdır ben yerim..

Sheltox:Al buyur sabah sabah ne mide varmış sendede Razz

Skmedia:Iykk bu ne? Shocked

Botdefteri:Ne oldu?

Skmedia:Kokmuş bu bee..

Muazbin:Ne bekliyordun adada dolap olmadığına göre kokar tabii

Tıkladaeglen:Hem annemi hem yemeklerini,ben evimi özledimm Neutral

İmanfedaisi:Semih abinin hakkını ben yerim o diyet yapıyo:D

Energy26:Oldu bir deri bir kemikmi kalayım ayrıca onlar kas, yağ deil:D

Deneke:Evet evet öyle durduğuna bakma sen üzerindekiler onu kabarık gösteriyor Mr. Green

Baks-bani:Benn fedakarlık yapıp size meyve toplarım..

Aktif-dünya:Bende geliyorum o zaman, kaybolursan seni nasıl buluruz,en azından yanında olursam avazımız çıktığı kadar bağırırızVery Happy

Bilgiliwebnet:Sizi tek bırakmam başınıza birşey gelirse suçlu hissederim bu koca adada kaybolmayın..

Baks-bani,Aktif,dünya ve Bilgiliwebnet meyve toplamaya doğru yola çıkarlar...

Bilgiliwebnet:İleride bir avokado ağacı var siz çıkıp koparırsınız sonrada bana atarsınız olurmu..?

Aktif-dünya:Tamam biz çıkalım o zaman.

Ve birlikte ağaca çıkarlar..

Baks-bani:Bu ağacada çıkmak bir hayli zormuş.

Aktif-dünya:Ahhh düşüyorum Confused

Baks-bani:Dikkat etsene sağlam dallara yapış.

Aktif-dünya:Avokadonun olgunlarını toplayıp hemen inelim şu ağaçtan..

Baks-bani:Ben birkaç tane kopardım abii tut atıyomm!

Bilgiliwebnet:Tamam yollayın..

Ve baks-bani elindeki meyveleri gelişigüzel aşağıya atar...

Bilgliwebnet:Ahhh kafamm! Mad

Aktif-dünya:Naptın olm adamın kafasınımı kırıcan?

Baks-bani:Özür dilerim walla bilerek atmadım Neutral

Bilgiliwebnet:Birde bilerek atsaydında kafamı kırsaydın, en iyisi siz inin ben toplar size atarım..

Ve bilgiliwebnet avokado,deniz üzümü,muz ve mango toplar ve diğerlerinin yanına gelirler..

Online-games:Ooo bizimkiler nihayet geldi..

Neserforum:Ne getirdiniz bakalım.. Rolling Eyes

Baks-bani:Walla birsürü meyve topladık avokado,mango,muz,deniz üzümü..

Deneke:Süpersiniz çok iyi ettiniz saolun

İmanfedaisi:İbrahim sen neler topladın bakalım.

Aktif-dünya:Çam KozalağıııVery Happy

Brisin:İyide o yenmezki Confused

Aktif-dünya:Siz görünüşünün sertliğine bakmayın tadı mükemmeldir bizzat kendim tattım,buyrun sizde yiyin.Tabii dişimin biri oynuyor ama...

İmanfedaisi:Aman yok kalsın Confused sana afiyet olsun:D

Hızlıreklam:Yaw seni kurtardıkta bi türlü senden kurtulamadık,neymiş çam kozalağı tatmalıymışız,işkenceli bir ölüm şekli olsa gerek:D

Bu arada adada gizli birşeyler dönmektedir.O da ne! Bir çanta hemde ua1905ua ya ait,yanında ise 2 kazazede..fenerlinin sitesi ve emresazak...

Fenerlininsitesi:Ooo reçelde varmış wallaha karnım zil çalıyor..

Emresazak:Yumul hacı ya bunları beklersek aç kalırız biz biraz atıştırıp gerisini bırakalım millete,yoksa hangi birimize yeticek bunlar.

Fenerlininsitesi:Evet biz işimizi sağlama alalım,ben doğuştan sağlamcıyımdırWink

Olayı uzaktan izleyen ödev-arşivleri ne olduğunu anlayıp hemen müdahale etmiştir..

Odev-arşivleri:Hopp noluyor arkadaşlar ne ayaksınız böyle?

Emresazak:Abi biz şimdi tadına bakıyorduk sadece,yani bozuk olan bişey vardır arkadaşlar yiyipte rahatsız olmasın diye teftiş etmeye geldik..

Odev-arşivleri:Arkadaşlar diğerleri meyve vs.. topladılar merak etmeyin kimseyi aç koymayız Rabbim rızka kefildir,hadi çantayıda getirin sizde gelin bakalım..

Ve diğer kazazedelerin yanına dönerler...

Ua1905ua:Hey millet çantamı gören varmı az önce şu ağacın alltına koymuştum?

Odev-arşivleri:Sen uyu uyu çantan adayı tur atmaya gitmiş, sağolsun arkadaşlar da eşlik etmişler:D

Ua1905ua:Neyse sonra hesaplaşırız herkesin karnı zil çalıyor gidip bişiler atıştıralım..

Ve hepbirlikte besmele çekip halil ibrahim sofrası kadar olmasada tropikal meyvelerin olduğu bu tuhaf ve bir o kadarda değişik tatların olduğu sofradan istifade ederler..

Birden osmanlısultanların attığı çığlıkla ada çalkalanır..

Osmanlısultanlar:Aaaaa kunduz vaarr!

Pinoki:Noluyo yaw ödüm yüreğim ağzıma geldi bacım, kıs şu sesini biraz.. Shocked

Paylaşım61:Kunduz bu kaçınn millet, biri şunu öldürsün!

Skmedia Eline odunu alır ve kunduzu kovalamaya başlar..

Online-games1:Vur vur vur vurr!

Ysferensoy1997:Sağda,sağda yakala çabuk!

Bilgiliwebnet:Yavaş ol birinin kafasına falan vuracaksın ben nasibimi aldım kafam kırılıyodu şimdide bir başkası nasibini almasın!

Demeye kalmadan skmedia ağaca çıkmaya çalışan kunduza vurayım derken blog-cennetinin kafasına vurur.Vurmasıyla blog-cennetinin yere düşmesi bir olur..

Tevhidforum:Olamaz çocuk yıkıldı hemen müdahale edelim..

İslamkuşağı onu koluna yatırır ve henüz şişmiş olan kafasına bakar..

Skmedia
:Ben tam bir sakarım ne yaptım ya çok üzgünüm Neutral

Sosyalbilgiler8:İyimisin blog-cenneti bizi duyuyormusun..

Blog-cenneti:Ahh gözlerim kararıyor,bacaklarım soğuyor..

1bsınıflıyız:Aman yavrumm yavrumm gitti çocuk..

Blog-cenneti:Bir ışık görüyorum.Anne senmisin..!Beni ışığa doğru çağıran?
Işığa doğrumu gitmeliyim??

Sosyalbilgiler:Gitme sakın ışığa doğru,noluyo yaaa Confused

Bs halkı blog-cennetinin konuştuğunu görünce önce rahatlar sonra ise bu laflarına şaşırırlar...

Oğlumkerem:Anne ne yaptığını zannediyor bu Rolling Eyes

1bsınıflıyız:Bence ona vurunca beynine zarar vermiş,çocuk öldüğünü sanıyor:D

Blog-cenenti:Olamazz galiba ölüyorum!Elveda Zalim Dünyaa Elvedaaa!

Tevhidforum:Bari şehadet getir imanla gidersin ehehe Laughing

Ua1905ua:Tamam arkadaşlar sorun yok arkadaş kafasına aldığı darbeyle bi süre böyle devam eder....

Blog-cenneti gözünü kırpar ve derki..

Blog-cenneti:İyiydim:D sadece sizi korkutmak istedim,nası yediniz ama ehehe nerdeyse ağlıyordunuz..Anne senmisin anneee hahaahaa Laughing Laughing

Skmedia:Şimdi hakkaten yiycen kafana sopayı korkudan ne yapacağımı şaştım Mad

Gececi40:Allah şifa versin kardeşim bi sorun olmadığına göre ben biraz gidip şekerleme yapayım..

Ve gececi40 yatağına doğru gider...

Gececi40:Şşttt sen gel bakim buraya..

Miroesinti:Buyrun modum..

Gececi40:Bak ben şimdi öğle uykusuna yatacağım sende rahat uyumam için benim başımda duracaksın..

Miroesinti:Nasıl yani Confused

Gececi40:Yani şu kitabı alıp başıma üşüşen sivri sinekleri öldürmekle görevlisin seni bugünden sonra sinek kovucum ilan ediyorum.. Cool

Ve gececi40 Uyumaya başlar...Sivrisinekler mehmet abinin başına üşüşmüşlerdir bile..

Miroesinti:Seni hain kan emici sinek,sen gel bakim buraya,all all!Ehehe ani ölümVery Happy

Miroesinti:Ooo bitane daha.All bakalım hain sinek.Tam kafadan eheheh:D

Devgezegen:Ne yapıyorsun miroesinti rahat bırak sinekleri ne zararları varki sana Confused

Miroesinti:Öyle deme abi,benim kanımı emebilirler ama modumunkini asla..! Evil or Very Mad

Devgezegen
:İyi madem öyle diyorsun öyle olsun ben gidiyorum sana hayırlı işler:D

Gececi40:Yav kardeşim bir feyskopat bir sen uyutmuyorsunuz beni nedir bu ya gidin başka yerde çene çalın Allah Allahh yaa..

Tam o sırada 1bsınıfıyız gececi40’a hesap sormak için oraya gelir..

1bsınıfıyız:Ooo mehmet bey iyi uykular size, yorgunluğunuzu atıyormusunuz bari?

Gececi40:Abla uyutmadılarki beni, ya milletin işi gücü yok benim uykusuz kalmam için uğraşıyorlar heralde..

1bsınıflıyız:Yaa öylemi uyumadınızmı?Bi kalkında bize ne yapacağımız hakkında bişiler söyleyin, tabii sizin tuzunuz kuru ,ben evliyim çoluk çocuğum sorumluluğum var biz kurtulmak için yollar arıyoruz siz ne yapıyorsunuz?

Gececi40:Abla olurmu ben beyinim.!

1bsınıflıyız:Nasıl yani anlamadım Confused

Gececi40:Bak şimdi abla vücudu yöneten nedir?Tabiiki beyin.İşte bende o beyinim,sizler ise sağ kolum,sol kolum,elim,ayağımsınız..Benim işim ise sizleri idare etmek ben bunu yatarakta yapabilirim dolaşarakta..Atalarımız ne demiş:Akılsız başın derdini ayaklar çeker! Ben sizin dert çekmemenizi sağlayan kişiyim,anladınmı,işin büyük kısmı asıl bana düşüyor zaten Cool

1bsınıflıyız:Tamam beyin bey şimdi kalkıp herkesi toplayalım ve istişare yapalım olurmu... Rolling Eyes

İstişare yapmak üzere herkesi bir araya getirirler ve gececi40 konuşmasına başlar..

Gececi40:Evet sevgili bs halkım öncelikle buraya düşmemiz bir son değil.Bunu unutmayın..Yeni bir başlangıç aslında.Ancak bu durumdan hepimiz rahatsız oluyoruz ve normal hayatımıza geri dönmek en büyük isteklerimizden biri,ve bu yüzden sizlerle konuşup fikirlerinizi almak istedim buradan nasıl kurtulacağımız hakkında düşüncesi,planı olanlar bizimle paylaşsınlar..Buyrun sizleri dinliyorum...

Odev-arşivleri:Benim fikrim adanın yüksek biryerine çıkıp telefonla bağlantı kurmaya çalışalım ve yardım çağıralım..

Eksik-forum:Bence grafikerlere sandal yada daha büyük bişiler yaptırarak buradan kurtulmaya çalışalım,tabii bizlerde yardımcı oluruz..

Cunobaq:Arkadaşlar buradan kurtulmamız için önce inanıp sonra çabalamamız gerekir tabii isteklice duada etmek gerek,hep burada kalacak deiliz ya bi çıkış yolu olmalı...

Evrenseleğlence:Meselam uçağın parçalarını birleştirip tamir edebiliriz deilmi..

Sheltox:Neyle tamir edip neyle birleştireceğiz,tükürüklemi?Şu an elimizde bulunan tek şey oda Laughing Laughing

Botdefteri:İnan,tükür,inanarak tükür Mr. Green

Tevhidforum:Benim fazla ümidim yok açıkcası,nasıl kurtulabilirizki,ama yinede bu fikirleri denemekte fayda var...

Bsliler bu konuşmaların ardından yarın işe başlamak üzere dağılırlar.Hava kararmıştır ve yemekler yenecektir.Ayrıca herzamanki gibi mönüde balık vardır..Neyse onada şükür etsinler onu bulamayanlarda var;)

O sırada palmiye ağaçlarının altından hüzünlü bir haykırış sesi gelmektedir.Aman Allahım buda kim?Meğer aykutmuş hadi gidip derdi neymiş öğrenelim Smile

Aykut-servis:Ahh ahh zalımın kızı beni nasıl terkettin?Ben ne hallerdeyim bir bilsen.. Crying or Very sad

Galatasarayy:Hayırdır aykut neden böyle hüzünlüsün,nedir o elindeki mektuplar?Yoksa sevgilinden kalan hatıralarmı Rolling Eyes

Ve aykut efkarlanıp bir türkü patlatır..

Aykut-servis:Benden bu ömrümüüü çalaanıı getiiirr..!

Galatasaray:Tamam dert etme..

Aykut-servis:Git araa bul getiiirrr leyleyy...

Galatasaray:Tamam dedik ya kurtulursam buluruz! Confused

Aykut-servis:Saçlarını yol getiiirrr...

Galatasaray:İyice psikopata bağladın tamam diyoz yaa!Allah Allah.. Mad

Ua1905ua:Wayy aykut azer bülbülü geçtin kaset çıkarsan iyi satarsın ha aykut bülbül Very Happy haydi uyumaya yarın çok işimiz var adadan kurtulmak için çaba göstermemiz gerek arkadaşlar..

Galatasaray:Yatak dediğinde güzel olsa kuş tüyü yastık falan,çimenlerde yatmamız yetmezmiş gib birde sabaha kadar aktif-dünyanın horultusunu dinliyoruz,burada kalıp sabaha kadar türkü çığırmayı yeğlerim.. Neutral

Ua1905ua:Tamam o zaman yardım edinde uyanmadan onu şu kalın gövdeli ağacın büyük bir dalına çıkarıp yatıralım, uykusu çok ağır zaten duymaz bile ne yalan söyleyeyim bende uyuyamıyorum sesinden en azından bu gece rahat uyku çekeriz:D

Aykut-servis:Sonrada düşmesin diye ağaca bağlarız,malum oda bizim gibi etten kemikten biri taş deilki sağlam olsun Twisted Evil

Ua1905ua:Şşştt sessiz olsana hakan uyandırma milleti,ayak ucunuza basarak yürüyün bu iş ancak böyle hallolur,yatağımız yok bari uykumuz kalsın,zaten yarına enerji depolamamız lazımVery Happy

Galatasaray:Abi çok sinsice bir fikir inş. Support’un kulağına gitmez.iki mod,bir grafiker çocuğu ağaca bağlamış derler sonra HafazanAllah:D

Ua1905ua:Zaten adadayız abartmayın ne olacakki istediğimiz rahat uyku sadece,çocuğa eziyet deil yani,zaten sabah ipini çözüp erkenden yerine yatırırız,ipin sebebide yere düşmesin hastane falanda yok yani emniyet kemeri farzet sen onu Wink

Bu sinsice ve bir o kadarda tuhaf planı(yazarken hayal ettiğim ve o an gülmekten yere düştüğüm sahneyi)gerçekleştirip ibrahimi ağaca çıkarırlar(bu arada bu çocuk uyanmak nedir bilmezmi yahuu.ağaca çıkarıyorlar o hala uyku derdinde...Very Happy

Ve BS Halkı Adadaki Bu İkinci Gecesini Horultusuz Gürültüsüz Rahat Bir Şekilde,Yıldızların Göz Kırpışları Ve Doğanın O Muhteşem Kokusuyla Geçireceklerdir..Bakalım Bidahaki Bölümde Kurtulmak İçin Ne Gibi Faaliyetler Göstereceklerdir..

Mesaj14.10.2011, 15:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok süper ya Very Happy
yarıya kadar okudum Very Happy
Mesaj14.10.2011, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

buda süper olmuş kardeşim ya Mr. Green Mr. Green
Mesaj14.10.2011, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper hacı ya.. Very Happy Özel mesaj atılmasıda ayrı bi incelik.. Wink Yazılarını çok beğendim.. tüm bölümleri atarsan bana altında siteninde reklamıyla kendi sitemde yayınlamak istiyorum hacı.. uygunmudur?? Very Happy
Mesaj14.10.2011, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak yazmış:
Süper hacı ya.. Very Happy Özel mesaj atılmasıda ayrı bi incelik.. Wink Yazılarını çok beğendim.. tüm bölümleri atarsan bana altında siteninde reklamıyla kendi sitemde yayınlamak istiyorum hacı.. uygunmudur?? Very Happy

Tüm bölümlerini yazmadımki daha sadece bu kadarı yazıldı..ayrıca ben teşekküer ederim sizlere..
Mesaj14.10.2011, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zamaaaann sade bu üç bölümü yayınlasam diğerlerinide eklerim sonra olmamı?? bide hacı işimdi bu 3.se en baştaki 1.yse ben 2.yi nie bulamıyom yaa.. Confused Mr. Green
Mesaj14.10.2011, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak yazmış:
o zamaaaann sade bu üç bölümü yayınlasam diğerlerinide eklerim sonra olmamı?? bide hacı işimdi bu 3.se en baştaki 1.yse ben 2.yi nie bulamıyom yaa.. Confused Mr. Green

Olur yayınla..1. ve 2.bölüm alt alta yazıldı 1. bölüm uçak sahnesi 2. bölüm adada ilk gün..
Mesaj14.10.2011, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hee ben onu 1in 2 si zannettim ya.. Very Happy
Mesaj14.10.2011, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper. Yüzüncü bölümü görme dileğiyle. Laughing
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj14.10.2011, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:

Tevhidforum:Bari şehadet getir imanla gidersin ehehe

Ben ölsem zaten şehadet getiriririm ve dinin imanında birisiyimdir.
Neyse mesele gırgır olsun fazla takmıyorum...
Teşekkürler,güzel...
Mesaj14.10.2011, 15:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Süper. Yüzüncü bölümü görme dileğiyle. Laughing

İnş. Very Happy
Mesaj14.10.2011, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-cenneti yazmış:
Alıntı:

Tevhidforum:Bari şehadet getir imanla gidersin ehehe

Ben ölsem zaten şehadet getiriririm ve dinin imanında birisiyimdir.
Neyse mesele gırgır olsun fazla takmıyorum...
Teşekkürler,güzel...

Oradaki kastım musluman olmadığından deil zaten maksat şaka olsun..yorum için teşekkürler..
Mesaj14.10.2011, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

resmen koptım öldüm bittim gülmekten Laughing Laughing Laughing vala gözlerimden yaş geldi.
Mesaj14.10.2011, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
resmen koptım öldüm bittim gülmekten Laughing Laughing Laughing vala gözlerimden yaş geldi.

Fazla gülme birazda diğer bölümlere sakla:D
Mesaj14.10.2011, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

haydi salla bir sağa,bir sola,bir sağa, bir sola Laughing Laughing Laughing Very Happy Mr. Green