Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.11.2011, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hacı bunu diğerleri gibi yapamamışın ya... Sad Bu hepsinden komik olmuş.. Mr. Green Gül gül geberdim yaw.. Very Happy Süpersin böyle devam.. Wink

\m/
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
imanfedaisi yazmış:
aykut-servis yazmış:
Süperdi teşekkürler gülmekten öldüm.Smile

Saolasın Wink emin ol ben sizden 2 kat fazla gülüyorum yazarken sizleri hayalimde canlandırıyorum Razz

Razz Razz Bu sefer ama çok fazla olmuş emeğe saygı.

Uzun zamandır nete girmeye fırsat bulamıyorum daha bugün fırsat buldum hemen girip yayınladım hikaye hazırda duruyordu ama nete giremiyordum maalesefki...
Mesaj konusu:

pek güzel değil
Mesaj11.11.2011, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

berkant-kisisel yazmış:
pek güzel değil

Hmm sizin görüşünüz saygı duyarım Rolling Eyes
Mesaj11.11.2011, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak yazmış:
Hacı bunu diğerleri gibi yapamamışın ya... Sad Bu hepsinden komik olmuş.. Mr. Green Gül gül geberdim yaw.. Very Happy Süpersin böyle devam.. Wink

\m/

Saolasın hacı Wink
Mesaj11.11.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
berkant-kisisel yazmış:
pek güzel değil

Hmm sizin görüşünüz saygı duyarım Rolling Eyes

Emeğe saygı aga adam o kadar kaç bölümdür uğraşıyor.
Mesaj11.11.2011, 21:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Hmm anladım.Bak sen en iyisi git mehmetin (gececi40) yanında uyu onun yanı boş.Benim mehmedim senin mehmedin sayılır..

Süper Cool
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj11.11.2011, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Alıntı:
Hmm anladım.Bak sen en iyisi git mehmetin (gececi40) yanında uyu onun yanı boş.Benim mehmedim senin mehmedin sayılır..

Süper Cool

Bencede Smile
Mesaj11.11.2011, 22:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Evrenseleglence: Bu şimdilik mızıkamın yerine kullandığım bir müzik aleti,ben icat ettim.Üzerinede “oktayın malını oktaydan başkası kullanamaz” yazdım.Her türlü hakkı bende saklıdır.Çalıntı,alıntı yapmaya kalkan olursa direkt hakan beye giderim haberiniz olsun..

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Kavalı ben icat ettim demek vay bea Very Happy Ellerine sağlık 10 numara olmuş..
Mesaj11.11.2011, 23:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Laughing
Mesaj12.11.2011, 01:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekürler çok güzel olmuş ama ben genellikler rüya görmem çünkü düşünerek yatarım düşünmekten yorulunca beynim otomatik yatıyo umutkanlık hastalığından dolayıda gördüğüm rüyalarıda hatırlamıyorum ama gerçekten güzel olmuş bu bölüm gelecek bölümleri merakla bekliyorum
Mesaj12.11.2011, 03:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Alıntı:

Süper Cool

Teşekkür ederim..
Mesaj12.11.2011, 03:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
Alıntı:
Evrenseleglence: Bu şimdilik mızıkamın yerine kullandığım bir müzik aleti,ben icat ettim.Üzerinede “oktayın malını oktaydan başkası kullanamaz” yazdım.Her türlü hakkı bende saklıdır.Çalıntı,alıntı yapmaya kalkan olursa direkt hakan beye giderim haberiniz olsun..

Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Kavalı ben icat ettim demek vay bea Very Happy Ellerine sağlık 10 numara olmuş..

Saolasın Wink
Mesaj12.11.2011, 03:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
Teşekürler çok güzel olmuş ama ben genellikler rüya görmem çünkü düşünerek yatarım düşünmekten yorulunca beynim otomatik yatıyo umutkanlık hastalığından dolayıda gördüğüm rüyalarıda hatırlamıyorum ama gerçekten güzel olmuş bu bölüm gelecek bölümleri merakla bekliyorum

Hmm neyse bişey olmaz Razz sizler benim hayalimde böylesiniz Very Happy
Mesaj12.11.2011, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok hoş olmuş.. Laughing
Sabah sabah güldürdün,Allah senide güldürsün Smile
Önceki mesajları göster: