Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.11.2011, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarim İsteği

B-s İle İlgili Bilgi PayLaşmak İçin Site Kurucam Bana Tasarim Yapabilirmisiniz...

renkleri filan kafanıza göre yapın...

acılır üst menü olursa sevinirim.... İyi GünLer
Mesaj15.11.2011, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarim İsteği

denemeee31 yazmış:
B-s İle İlgili Bilgi PayLaşmak İçin Site Kurucam Bana Tasarim Yapabilirmisiniz...

Ayrıca Sitenin Konusu : Blog
Mesaj15.11.2011, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala tasarımım yapılmadı noldu ya arkaslar yapanlar ıstıfamı ettı ? Very Happy
Mesaj15.11.2011, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
mehmetpkcn yazmış:
Ben kendim çizip kodlamıştım ama yinede sağolasın.

tmm sen bilirsin istediğini kullan.Yapmak bizden Smile
Mesaj16.11.2011, 02:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarım İstek Nolur Bakın

web-list yazmış:
oyun-start yazmış:
SELAM ARKADAŞLAR NE ZAMANDIR SİTEME UYGUN Bİ OYUN TASARIMI BULAMADIM KİMSE İLGİLENMİYOR BEN BÖYLE Bİ TASARIM İSTİYORUM ARKADAŞLAR http://www.oynatsak.com Bu Sitedeki TASARIMI BANA BİRİ KODLAYABİLİRMİ EĞER KODLANMASI YASAKSA BANA BUNA BENZER BİR TASARIM VERİN NOLUR ))))))) Arrow Arrow

Sitenin en altında Copyright © 2011.Oyunların tümü yapımcılarına aittir. Tüm hakları saklıdır. vardır onun için tasarımın aynısı olamaz

Siz de Yapiyoruz.tr.gg'nin paylaştığı tasarımı alıp editlemişsiniz. Hakkınız yok Copyright alanını slip kendi sitenizi yazmaya. Ya izin alın ya da şikayet edeceğim.
Mesaj16.11.2011, 06:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Tasarim İsteği

denemeee31 yazmış:

Merhaba Böyle Bir Tasarım İsteği Geçersizdir Altdaki Kurallar Çerçevesinde Yapınız.

Merhabalar,
Bundan sonra Tasarım isteklerinizi Forumda değil bu başlık altından yapınız. (!)
Bundan sonra açılan Tasarım istek başlıkları kilitlenecektir.
Tasarım isteğinde bulunurken, istediğinizi ayrıntılı bir şekilde belirtiniz. (!)
Menü isteklerinde bulunmayınız.
Menüleri siz kendiniz eklemelisiniz.
Ayrıca 6 ayda sadece bir istekte bulunabilirsiniz. (!)
Bu süre zarfı geçmeden 2. bir istekte bulundugunuz taktirde ikinci isteğinizi yerine getirilmeyecektir.
Lütfen Tasarım isteklerinde bulunurken aşağıdaki formu doldurunuz.(!)
Örnek forum:

Tasarımın Rengi : Kırmızı,Beyaz

Sitenizin Konusu : Blog

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...
Mesaj16.11.2011, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Moxter.tr.gg Tasarım

moxter yazmış:
Tasarımın Rengi:Mavi,Beyaz yada açık renkler olsn anlayacağın

Sitenizin Konusu:Eğitim / Eğlence / Site Kodları / Tasarımlar Genel

Başlık Resminde Ne Olsun:Mavi,beyaz açık renkler x ise şimdiki banner gibi olsn ama rengi değişik olsn Very Happy

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz:Sol Köşede Ana Menü olsn ve şimdiki tasarımdaki gibi menüler olsn ama menü gifli gibi olsn yazı stili falan öyle olmasın üst menü de olsn sağ taraftada 3 tane reklam menüsü olsn alttada altta ise link takas yeri ve Copyright kısmı bu sitedeki gibi olsn kolay gelsin yaparsan sevinirim

Teşekkürler

Tasarım çizildi, kodlandı ve yollandı..
Mesaj16.11.2011, 14:59 (UTC)    
Mesaj konusu: İstek

renk yeşil
konu oyun
ust menu temel oyun resimli,

yapandan allah razı olsun bklyrum
Mesaj16.11.2011, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : önemli değil

Sitenizin Konusu : portal

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...ayrıca admin girişi olsun konuları girebilmek için
Mesaj16.11.2011, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kısaca.. Arka Plan Beyaz Çok Göze Batmadan en üste uzun geniş banner altına banner genişleiğinde bi alan (kayan şerit yapcam) Sol menü olcak okadar.. Anlaşılmıcam biyanı varsa ö.m lütfen .. Smile
Mesaj16.11.2011, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin Konusu : Video (Geniş Alan)

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resmi Üsteki tüm genişliği kaplayack şekilde uzunluğu orta boylarda olabilir..

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Başlık resmi altında resim genişliği gibi bi genişlikte alan uzunluğunu siz hesaplayın ve ayarlana bilir olsun oraya kayan şerit yapıcam videolar kaycak. SOLDA 2 BAŞLIK ALTINDA MENÜ İSTİYORUM YAZILARINI BEN YAZARIM..

FLOD İÇİN ÖZÜR..
FLOD İÇİN ÖZÜR..
FLOD İÇİN ÖZÜR..
Mesaj16.11.2011, 15:47 (UTC)    
Mesaj konusu: tasarım

RENGİ:MAVİ KIRMIZI
ARKA PLANI COUNTERSTRİKE VE METİN2 GİBİ OLSUN LÜTFEN

SAYGILARIMLA WWW.CSC1.TR.GG
Mesaj16.11.2011, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-video yazmış:

Sitenizin Konusu : Video (Geniş Alan)

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resmi Üsteki tüm genişliği kaplayack şekilde uzunluğu orta boylarda olabilir..

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Başlık resmi altında resim genişliği gibi bi genişlikte alan uzunluğunu siz hesaplayın ve ayarlana bilir olsun oraya kayan şerit yapıcam videolar kaycak. SOLDA 2 BAŞLIK ALTINDA MENÜ İSTİYORUM YAZILARINI BEN YAZARIM..

FLOD İÇİN ÖZÜR..
FLOD İÇİN ÖZÜR..
FLOD İÇİN ÖZÜR..

Tasarım çizip kodlanmıştır ve kodlar özel mesaj yoluyla sahibine yollanmıştır.
Mesaj16.11.2011, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin Konusu : Video Sitesi

Başlık Resminde Neler Olsun? : üsteki tüm yerin yarısını kaplasın yeter. yanına 468 e 60 rekla alanı istiyorum...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : menü solda olursa iyi olur bide mnüyü siz ayarlasanız sevinirim css bilgim yok...

Üste ayrı bir yer istiyorum başlık resminin altın olcak tüm site genişliği kaplıcak şekilde..(amacım videoları oraya koyup kayacak biçimde sığdırmam. yardımlarınızı esirgemeyin yapa bildiğinizn en iyisi olsun.. Smile

Başarılr Şimdiden.. Smile
Mesaj16.11.2011, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet... Yine inceliyoruz aşağıyı Smile

11. SAYFA İSTEKLERİ
nfinitygamespbng : Lütfen formu tam olarak doldurun...
onlinecsyardimciniz : Tasarımın başlık bölümünde kullanacağım karakterlerin telif hakkı olabilir... Bu yüzden size yardımcı olamayacağım... Kusura bakmayın...
13. SAYFA İSTEKLERİ
bedavasitepaylasim : Lütfen 6 ayda bir tasarım isteğinde bulununuz...
dubledownload : Tasarımınız çizilip kodlandı... Kodları özel mesaj sistemi ile size yolladım...
m-youtube : Tasarımınız en kısa sürede çizilip size ulaştırılacaktır... / Diğer grafiker arkadaşlarımız ya da ben size özel mesaj yolu ile göndeririz...

Önceki mesajları göster: