Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.12.2011, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence herşey hayet güzel başarılar bende beklerim?
Mesaj10.12.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu : Bu değerli değerlendirmeyi göz önüne alacağım... Öncelikle şuan şu iki taraftaki resimleri dediğiniz gibi ayarladım Smile Gözden kaçırmışım o konuyu Smile Arkaplan ise reklam çerçevesini de ekledim... Fakat şu arkaplandaki mavilik hala sizde bozuk gözüküyor olabilir :/ 1700 px'le kadar sağ tarafta bir sorun olmaz... Ama sol taraf için aynı şeyi söyleyemem... Tasarım ortalandığı için büyük ihtimal sorun çıkacaktır ama bu kadar değildir... Div ile kodlamayı öğrenmeye vaktim yok :/ Cidden hafta sonları bile ders çalışıyorum...

Bu güzel değerlendirme için teşekkürler... Şuan sizde bir sorun gözüküyor mu?

jkmodel : Teşekkürler...

AYRICA ;

Yeni Tasarımla Birlikte ;

Forum daha kullanılır halde...
Tasarımlar sayfamız var...
Html Kodları sayfamız var...
Photoshop sayfamız var...
Menü sayfamız var...

Ayrıca tüm sayfaların alt alanları da var...

Birçok yeni içerik sizleri bekliyor Smile
Mesaj10.12.2011, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
alimengu : Bu değerli değerlendirmeyi göz önüne alacağım... Öncelikle şuan şu iki taraftaki resimleri dediğiniz gibi ayarladım Smile Gözden kaçırmışım o konuyu Smile Arkaplan ise reklam çerçevesini de ekledim... Fakat şu arkaplandaki mavilik hala sizde bozuk gözüküyor olabilir :/ 1700 px'le kadar sağ tarafta bir sorun olmaz... Ama sol taraf için aynı şeyi söyleyemem... Tasarım ortalandığı için büyük ihtimal sorun çıkacaktır ama bu kadar değildir... Div ile kodlamayı öğrenmeye vaktim yok :/ Cidden hafta sonları bile ders çalışıyorum...

Bu güzel değerlendirme için teşekkürler... Şuan sizde bir sorun gözüküyor mu?

Öncelikle amacimi anlayip bana kızmadığın için teşekkür ediyorum.Şuan gayet güzel görünüyor.
Okul işine gelince ayni dert bendede var. Yoksa Yapicak çok şeyim var fakat zamanim yok. Öğrenci Adamiz yazin görüselim div kodlamam iyidir.Bildiğim herseyi sana öğretirim.
Mesaj10.12.2011, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kızmak mı? Aksine Smile Yüzümde bir tebessüm bile belirdi... Böyle değerlendirip hataları göstermek aslında çok iyi bir şey... Sonuçta bu şekilde sizin gibi sitemize girip hatalı bulan ve bir daha girmeyen kim bilir kaç kişi var... Tekrar teşekkür ederim Smile

Diğer konuya gelince bu habere çok sevindim... Yazın boş boş duracağıma kendimi geliştireceğim zaten Smile Amacım css'i tam anlamıyla anlamak... Bu nedenle önce 15 tatilde bir kitap alıp css'i tamamen çözeceğim.. Sonra da yazın önce bir kaç kitap daha alacağım (javascript, asp vb.) sonra inşallah sizinde yardımınızla div'i çözeceğim ve seneye .com'a geçeceğim... Tabi bu sırada diğer amacımda .com'da iken programlama dillerini de yavaş yavaş çözmek Smile
Mesaj10.12.2011, 18:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazının devamının altındaki çizgi beyaz olursa daha hoş durur.Başarılar Mükemmel bir tasarım
Mesaj10.12.2011, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler.. Blog tasarımını değiştireceğim zaten =) En kısa zamanda Smile
Mesaj11.12.2011, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin tasarımı çok güzel olmuş. Tebrikler..
Mesaj11.12.2011, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler =)

Ama fazlasıyla olumsuz tepki aldım... Sanırım haftaya yeni bir tasarımla devam edeceğiz...
Mesaj12.12.2011, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel..!
Mesaj12.12.2011, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımınız güzel,emeğine değmiş...

Başarılar,eline koluna sağlık.
Mesaj12.12.2011, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımının şimdiki hali daha bi güzel olmuş başarılar dilerim.
Mesaj13.12.2011, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

önceki halini de görmüştüm zaman geçtikçe daha da güzelleşmeye devam ediyor başarılar hocam anasayfa menü şekli hoş olmuş Smile
Mesaj13.12.2011, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlar için teşekkürler =)
Bu tasarımı çok kişi beğenmedi ama bu yorumlardan sonra devam edeceğim bu tasarımla... Önemli olan içerik görüşündeyim =)
Mesaj16.12.2011, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel..!
Mesaj16.12.2011, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu: İŞ İMKANI

EVDEN İNTERNETTEN ÇALIŞABİLECEĞİNİZ YÜKSEK KAZANÇLI İŞ FIRSATI
* Bizimle çalışacak ciddi ekip arkadaşları arıyoruz *!
-* Evden, işten, size uygun olan her yerden: Ev hanımı, Öğrenci, Öğretmen, Memur, Emekli,
Serbest meslek yani her meslek grubundan çalışmak isteyenler
-* İhtiyacınız olan sadece interneti kullanma becerisi ve en az 1-2 saat lik bir zaman.
-* İşimiz internet üzerinden sadece size ait olan KAZANÇ LİNKİ nizi dağıtmak (yayınlamak).
-* Aylık gelir olarak 500-1500 tl ve üzerinde ciddi kazanc sağlayacaksınız.
-* İşimiz Kesinlikle Ürün satma yada pazarlama değildir.
-* Ayrıntılar için aşağıdaki linki tıklayınız. http://tinyurl.com/canl-para-kazan
Önceki mesajları göster: