Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.02.2012, 15:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

en kotusu su cocuguda oynat dıyen mısafır Evil or Very Mad
Mesaj02.02.2012, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dışarıda arkadaşlarımla gezerken yorulduğumda eve tam içeri adımımı attığımda annemin ve abimin neredeydin sen demesi ve sonra sessizce bilgisayara oturup msni açtığımda Aykut bana tasarım yapar mısın ? demeleri en çok bundan nefret ederim.
Mesaj02.02.2012, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

anonimx yazmış:
en kotusu su cocuguda oynat dıyen mısafır Evil or Very Mad

bilader bunu artık bana soleyemiyolar sana tavsiyem biraz agresif ol ama fazla kalp kırma Wink

helpend yazmış:
Dışarıda arkadaşlarımla gezerken yorulduğumda eve tam içeri adımımı attığımda annemin ve abimin neredeydin sen demesi ve sonra sessizce bilgisayara oturup msni açtığımda Aykut bana tasarım yapar mısın ? demeleri en çok bundan nefret ederim.

banada bedava-sitem'den bu tarz tasarım mesajları gelio yardım istemeleriz iyi ama kişiye müsaitmisin die sormadanda istemek harbi sinir bozucu Very Happy Very Happy
Mesaj02.02.2012, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarının ikde bir kapanması Mr. Green

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj03.02.2012, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:

işyerindeki pc bu yönden beni deli ediyordu düzeldi Allah'a şükür Very Happy
Mesaj03.02.2012, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
ciz-dizayn yazmış:

Very Happy bizim evdeki bi düzelmedi deli etti Very Happy

Mesaj03.02.2012, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
bedavasitepaylasim yazmış:
ciz-dizayn yazmış:

Very Happy bizim evdeki bi düzelmedi deli etti Very Happy

format attır Wink power'ında sorun vardır Very Happy
Mesaj03.02.2012, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim: dün formatlıyordum Very Happy birden kapandı daha tık yok galiba artık işi bittirdi Very Happy

Mesaj03.02.2012, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
bedavasitepaylasim: dün formatlıyordum Very Happy birden kapandı daha tık yok galiba artık işi bittirdi Very Happy

bak bu iş yerindeki bilgisayarın power'ında sorun var Very Happy ondan dolayı hep reset atıyorum toplu bir bakıma aldır o bilgisayarı Smile mersinde olsan benim çalıştıgım yere yonlendirirdim ama mersinde değilsin gaLiba Very Happy
Mesaj03.02.2012, 14:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

yok mersinde degilim Very Happy kocaelindeyim Very Happy

Mesaj03.02.2012, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
Cips ile kolanı hazırlayıp zevkle koltuğa oturduğun anda kumandanın başka koltukta olduğunu farketmek.

Kod:
Düğümlenmiş kulaklık kablosu.

Kod:
Facebookta şarkı dinlerken yanlışlıkla birinin profiline tıklamak ve şarkının kapanması.

Kod:
Tam bilgisayarda facedeyken eve misafir gelen çocuğun anne oyun oynuycam deyip anneside azcıkta bunu oynat demesi.

İştee bunlar beim için en kötülerii Sad Hele de misafir çocuğu Very Happy
Bidee;
En sevdiğim ,hatta aşık olduğum oyuncuya başka bir arkadaşımın da hayran olması ve benim yaptığım gibi onun resimlerini kendi profillerine koyan diğer hayranlar Very Happy İşte en çokta bundan nefret ederim yanii Very Happy

Mesaj03.02.2012, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cips ile kolanı hazırlayıp zevkle koltuğa oturduğun anda kumandanın başka koltukta olduğunu farketmek.

Bu çok koyuyor adama.
Mesaj03.02.2012, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
Kod:

Kod:
Düğümlenmiş kulaklık kablosu.

Kod:
Facebookta şarkı dinlerken yanlışlıkla birinin profiline tıklamak ve şarkının kapanması.

Kod:
Tam bilgisayarda facedeyken eve misafir gelen çocuğun anne oyun oynuycam deyip anneside azcıkta bunu oynat demesi.

İştee bunlar beim için en kötülerii Sad Hele de misafir çocuğu Very Happy
Bidee;
En sevdiğim ,hatta aşık olduğum oyuncuya başka bir arkadaşımın da hayran olması ve benim yaptığım gibi onun resimlerini kendi profillerine koyan diğer hayranlar Very Happy İşte en çokta bundan nefret ederim yanii Very Happy

harbi nedenler bunlar işte o cips kola hazırla tam film'i izliceğin zaman sesini açmak için kumandaya bi el atıosun yok bi bakıyosun karsı koltukda al işte Smile

mrtiqi yazmış:

Bu çok koyuyor adama.

harbi koyuyo Very Happy
Mesaj03.02.2012, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

En kötüsüde misafir çocuklarının pc ile oynaması. Ben evde yokken annemler açıyor çocuklara geliyorumki pcnin tuşları sökülmüş küçük çocuklar tarafından kemiriliyor. 6 ayda 2 adaptör değiştirdim milletin yüzünden. Daha birde vermessen adın çıkıyor birde diyorlarki " kocaman oğlan şunun yaptığına bak, çocuklarla bir olup pc oynuyo" Laughing
Mesaj03.02.2012, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
En kötüsüde misafir çocuklarının pc ile oynaması. Ben evde yokken annemler açıyor çocuklara geliyorumki pcnin tuşları sökülmüş küçük çocuklar tarafından kemiriliyor. 6 ayda 2 adaptör değiştirdim milletin yüzünden. Daha birde vermessen adın çıkıyor birde diyorlarki " kocaman oğlan şunun yaptığına bak, çocuklarla bir olup pc oynuyo" Laughing

valla bilader ben istemediğim sürece o bilgisayara kimse dokunamaz istediklerini sölesinnler Very Happy bence biraz agresiflik iyidir Wink tavsiye ederim Very Happy
Önceki mesajları göster: