Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.01.2012, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu: s

akrabamın başından buna benzer bir olay geçti ama birşey olmadı davacı olmadılar eğer sen ilk defa mahkemeye gideceksen birşey olmaz korkma küçük olay için seni hapse atacak veya para cezası verecek değiller
Mesaj31.01.2012, 15:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

azdaha kaankarta mahkemelik olcaktım kurtuldum
Mesaj31.01.2012, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu: sfsassa

sen ne yaptın kardeş 3 ile 6 milyar diyo sanki banka hesabı çökerttik

Sitemden Çıkamıyorum???http://akpinarweb.tr.gg/forum/thema-1-Sitemden-%C7%FDkam%FDyorum.htm
Mesaj31.01.2012, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sagcs

akpinarweb yazmış:
başka cevap yazacak yokmu arkadaşlar bilgisi duydugu gördügü olan yok mu

eğer arkadaşın anlayışlı biriyse davadan vazgeçtiği anda eğer hapis fln durumu varsa hapse girmezsin ama mahkeme sana para cezası verir,geçmiş olsun kardeş
Mesaj31.01.2012, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sfsassa

akpinarweb yazmış:
sen ne yaptın kardeş 3 ile 6 milyar diyo sanki banka hesabı çökerttik

Sonuçta yasal suç
Mesaj02.02.2012, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu: dsfsadgdsfg

kodcu dosta katılıyorum arkadaşlar hem davacı ve sanıkda 18 yaşından küçük bu ne yapabilirlerki bide ben wireless li net kullanıyorum bunu öngörerek sucu baskalarının üstüne atabilirmiyim Smile

Sitemden Çıkamıyorum???http://akpinarweb.tr.gg/forum/thema-1-Sitemden-%C7%FDkam%FDyorum.htm
Mesaj02.02.2012, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hamachi Ağlarımız :
DarkCastleMT2-4
DarkCastleMT2-5

Site : http://darkcastlemt2.tr.gg/DarkCastleMT2_Anasayfa.htm
Mesaj02.02.2012, 09:42 (UTC)    
Mesaj konusu: yasvdsa

@kodcudost dedigin benzer olayı biraz açıklarmısın

Mesaj02.02.2012, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haberleşmenin engellenmesi
MADDE 124. (1) Kişiler arasındaki haberleşmenin hukuka aykırı olarak engellenmesi hâlinde, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezasına hükmolunur.

4) TCK m.132 yani Haberleşmenin Gizliliğini İhlal ; madde metni
Haberleşmenin gizliliğini ihlâl
MADDE 132. (1) Kişiler arasındaki haberleşmenin gizliliğini ihlâl eden kimse, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Bu gizlilik ihlâli haberleşme içeriklerinin kaydı suretiyle gerçekleşirse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezasına hükmolunur.
(2) Kişiler arasındaki haberleşme içeriklerini hukuka aykırı olarak ifşa eden kimse, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(3) Kendisiyle yapılan haberleşmelerin içeriğini diğer tarafın rızası olmaksızın alenen ifşa eden kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır.

sanırım bu suçlardan birini işledin
Mesaj02.02.2012, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: dsfsadgdsfg

akpinarweb yazmış:
kodcu dosta katılıyorum arkadaşlar hem davacı ve sanıkda 18 yaşından küçük bu ne yapabilirlerki bide ben wireless li net kullanıyorum bunu öngörerek sucu baskalarının üstüne atabilirmiyim Smile

Kardeş öncelikle suç senin suçun başkasının değil.Her insan hata yapar seni suçlamıyorum ancak hata yapmak birdaha o hatayı tekrarlamamayı ve o hatadan ders almayı gerektirir. Bu işin içinden çıkmaya çalışan biri olarak hatanı başkalarının üstüne atmaya çalışman doğrumu? Suç seninken sen bile kabullenmek istemiyorsun suç atmak istediğin kişi ne yapsın peki? Hatandan ders alıp baskalarınında aynı duyguyu yaşamamasını istersen eğer bir şekilde işin içinden çıkarsın.Umarım iyi haberler alırsın,geçmiş olsun.
Mesaj02.02.2012, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bir şey sorucam hesap bilgilerini kendi mi verdi
Mesaj02.02.2012, 12:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

biltekno-web yazmış:
bir şey sorucam hesap bilgilerini kendi mi verdi

kardeş hesabı patlattım dio yani şifreyi fln bulmus.adam wermemişş
Mesaj02.02.2012, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Herkesden ciddi cevap bekliyorum

akpinarweb yazmış:
Arkadaşlar ben geçen ay bi arkadaşımın msn ve facebook'unu patlattım sadece şifrelerini değiştirdim. Faceebookuna girip dondurdum sadece herhangi bi küfür hakaret yapmadım. Arkadaş mahkemeye gitmiş bunu benim yaptıgım anlaşılmış ve haftaya mahkemeye gidecegim. Başınıza hiç böyle bi olay geldimi arkadaşlar bilgisi olan var mı? Bu işten nasıl kurtulurum ne yapmam gerek. Ciddi cevaplar bekliyorum
Arkadaşın en iyisini yapmış. Ayakta alkışlanır yaptığı çok ciddiyim. Yaptığın hırsızlıktan başka bir şey değil. Belkide adam facebook üzerinden para kazanıyordu sen ekmeğiyle oynuyorsun. Umarım alabileceğin en yüksek cezayı alırsın. İşin gücün yok çocuğun hesaplarıyla uğraşırsan böyle olur.
Mesaj02.02.2012, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Patlatma diye bir şey yoktur bu çocukların huydurduğu bir şeydir arkadaşlarını korkutmak için küçük çocukların huydurdukları şeylerdir patlatma dediğiniz şey hacklemedir ve facebook hacklemede bir kişinin şifresini kırdıktan sonra o hesabı dondurmaktır.

Kesin cevapım anladıysa işin bitti demektir arkadaşınızın ve sizin yaşı büyükse mahkemeye vermeden önce bi güzel kavga edersiniz ya dayak yersiniz yada döversiniz ama kavga ederseniz dahada kötü duruma düşersiniz biz gençler hep bu tür hatalara düşüyoruz ama bir şeyi yaparken düşünmelisiniz sonuç acaba ne olucak arkadaşım anlıyacak mı? yoksa anlamayacak mı? benimle bir daha konuşmayacak mı? beni şikeyet edecek mi? bunların hepsini düşünmelisiniz arkadaşınız ne yaparsa yapsın siz onun kuyusunu kazmamalısınız iyiliği yapıp denize atmalısınız size bir şey yaptıysa zaten ALLAH cezasını verir öteki dünyada emin olun.

Bu arada kişisel başlıkları Sebest Bölgeye açmak yasaktır bilginize sanırım en az 2009 dan veya 2010 dan beri bu forumdasınız bunları öğrenmeniz gerekir bir dahaki zaman ona göre başlık açarsanız sevinirim iyi forumlar...
Mesaj02.02.2012, 15:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

KArdesm yasın 17 ıse cocuk mahkemesınde yargılanırsın Ayrıca bu olay asla hapıs cezasına gıtmez merak etme Facebook'u hacklesen 1 yıl hapıs yersın Very Happy

ama para cezası 3.000 TL ile 6.000 TL arasında degısır.

Eger arkadasın ıyı bır ınsansa gıt konus pısmanım felan de gerı cekmesını sole Davada tahmını kaybedecegın fıyattan daha dusuk bı fıyatı ona teklıf

Eger kı yınede kararlıysa

4.000 TL Ceza alsan Mahkemeyıde kaybedeceğini dusunurek mahkeme masrafları sana yapılırsa 4.000 tl ordan olsa bıde mahkemeyı uzatmamaya calıs ne kadar uzun olursa o kadar cok para mahkeme masrafları.o yuzden avukat felan da tutmanı onermem bu konu ıcın saten kaybedersın avukat para cezasını ındırır sadece 2.000 TL ındırır ama avukat ucretı 2.000 TL ve ustu o yuzden daha fazla zarar Tek Celse dusun

Ama yınede gıt konus derım emın ol o da ıstemıyordur senı dava etmeyı turkıye adaletıyle ugrasmayı Smile

Daha cıddı soruların olursa mesaj atabılırsın abım Istanbul Üni. Hukuk da okuyor Tanıdık Avukat Savcı Var Smile