Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.09.2008, 05:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi
şuan
oyun save/load yani/kayıtlı oyun oluşturma ve yukleme ekliyorum
4 tane kaydetme slot olacak boşsa boş yazacak doluysa dolu doluysa yuklenecek tılayınca boşsa save yapcan vs.. yani gerçek oyunlar gibi Very Happy
ve degişik bir arabirim hazırnaıyor
menü degişecek yani Razz

ama kayıtlı oyun yukleyince ortalık karışıyor Sad
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj01.09.2008, 07:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olsun.Yavaş yavaş hepsi olur merak etme.Emeğine sağlık...Başarılar.
Mesaj01.09.2008, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

save load oldu sayılır hatta oldu bile Very Happy
menuden kayıtlı oyunları yukleyebilirsiniz
oyun içinde "K" basınca kaydediyor "L" basınca yukluyor hangi slot olacagınıda biz seçiyoruz
1=slot1
2=slot2
3=slot3
4=slot4

ayrıca slotlar doluysa dolu yazıyor boşsa boş yazıyor Wink
heralde benden başka bu şekilde game maker oyununda save load ekleyen yok varsa ben görmedim Mr. Green
ArrowŞekilli NicklerArrowYaptıgımOyunlar ArrowÜrünlerimArrowYaptıgımProgramlarArrowresimlerArrowSiteni ekleArrowChat/SohbetArrow3D GaleriArrowBen_Kimim?ArrowDost DestekçilerArrowForumArrowAdınıza GöreAşkArrowDestekOlArrowFalCrying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sadNeden mi?Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad
Mesaj01.09.2008, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

hakannet55 yazmış:
save load oldu sayılır hatta oldu bile Very Happy
menuden kayıtlı oyunları yukleyebilirsiniz
oyun içinde "K" basınca kaydediyor "L" basınca yukluyor hangi slot olacagınıda biz seçiyoruz
1=slot1
2=slot2
3=slot3
4=slot4

ayrıca slotlar doluysa dolu yazıyor boşsa boş yazıyor Wink
heralde benden başka bu şekilde game maker oyununda save load ekleyen yok varsa ben görmedim Mr. Green

TR.GG nin oyun kurdu ( ama yapan olarak Mr. Green )

Bu özelliklerlede süper olur Wink
Mesaj01.09.2008, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow inş. ayrılmak zorunda olmazsında spor oyunuda yaparsın maç maç Wink Laughing Razz
Mesaj01.09.2008, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

aravba ve helikopter collisionları düzeltildi
sonra save load özelliği tamamlandı fakat bazen sorun çıkabilir
örnegin oyun yukleyınce golge bozuklugu vs..

yeni versiyon menü görünümü;

Mesaj01.09.2008, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vaay güzel olmuş menü. Wink
Mesaj02.09.2008, 07:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca sizde oyun oynarken ekran hızı kaç?
30 mu
50 mi?
20 mi?

bu benim için önemli oyunda bir ağırlaşma söz konusu mu?
Mesaj02.09.2008, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj03.09.2008, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

eve girilebiliyor ama evden çıkınca iş degişiyor karakterin + birçok modelin resim kaplamaları beyaz oluyor+controlden olsa gerek yazılarda görünmüyor

-ayrıca oyunda begenmediginiz şeyleri söyleyin kaldırayım yda daha iyisini yapayım Wink
-mesela yağmur yağınca sel basıyor bunu kaldırmalımıyım kötü mü olmuş sizce..
Mesaj03.09.2008, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vay be eve de giriyoruz evdeki eşyları arbanın bagajına koyabilme olsa bir de o malaları bşkalarına satabilme olsa güzel olurdu
Mesaj03.09.2008, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne yazıkki oyunu durdurma vaktim çok ama çok yaklaıştı Crying or Very sad Crying or Very sad
artık gherşeyi durdurabilirim çok az kaldı Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj03.09.2008, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neutral Sad Üzldüm keşke gitmesen

Peki son upload ı ne zman yapacaksın BETA 5 i?
Mesaj03.09.2008, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj04.09.2008, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: