Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.06.2011, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sizi kandırmıştım yönelndirmeydi ama yeni bir program buldum her sitenin tasarımını indiriyo ...

Programın adı

WinHTTrack\WinHTTrack
Mesaj02.06.2011, 13:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bunu Yapması Çok Basit Birşey Zaten Bedava Host Alıyorsun Sonra Tasarım Üstü-Tasarımalt-vs Css Kodlarını Birleştirip Not Defterıne Yapıştırıyosun Sonra Dosyayı Html Olarak Kaydedıyorsun Ve Hosta yükluyorsun Bukadar Yni Smile
Mesaj03.06.2011, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazirkodlarvs yazmış:
Bunu Yapması Çok Basit Birşey Zaten Bedava Host Alıyorsun Sonra Tasarım Üstü-Tasarımalt-vs Css Kodlarını Birleştirip Not Defterıne Yapıştırıyosun Sonra Dosyayı Html Olarak Kaydedıyorsun Ve Hosta yükluyorsun Bukadar Yni Smile

Dostum hostinge site yüklerken site tasarımını alt üst diye hazırlamazsın. Wink
Mesaj03.06.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-yardimcisi yazmış:
ha tr.gg ha com.nu fark yok arasında ayrıca ben bu siteyi vyöentmiyorum ben paylasim61.tr.gg forumun eskilerindeim ben şuanda sitemle ilgilenmiyorum paylasim61.tr.gg yi sildim ama bir ara açtıracam ayrıca emin olunki sizin bilginiz benim bilgimin yanında 1000000/1 kalıur hayatınızda kaç kişliye ücretli iş yaptınız ?

Bu hesabı sadece foruma girmek için açtım cahil Wink

lan 2 kişiye ücretli iş yaptımvar mı lafın senin bilgin benim bilgimin yanında 2/1 kalır
Mesaj03.06.2011, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu: css

css tasarımı güzelmiş...
Mesaj03.06.2011, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazirkodlarvs yazmış:

Mesaj04.06.2011, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abdd Kardeşim Sen Benı Anlamamışsın Smile Ben DIyorumki Normal Tr.gg Den Aldığınız Tasarımı Hosta Yuklemenın Yolunu Sölemişdim Smile
Mesaj04.06.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu devam ettirmeye gerek yok konuyu açan bilgisiz zaten.

Özel program diyor.

Ne kadar özeli var ki dreamweaver kullanıyordur.
Önceki mesajları göster: