Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2011, 13:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

lifeye yazmış:
mikrovizyon yazmış:
lifeye yazmış:
Site Tanıtımın da bu başlıkları açabilirsiniz. Bu başlık altında Kişisel konu açılamaz.

O Zaman SERBEST BÖLGE Adı Niye Veriyorlar ?

Bakın ben sadece uyarıyorum beni bağlamaz forumun neresinde istersen orda başlık konu aç benim hiç umrumda değil ama ben sadece seni uyarıyorum açarsan bedava-sitem.com kurallarını ihlal etmiş olursun önce forumdan ban yersin daha sonra bu işlere tekrar devam edersen siten silinir.

Serbest Bölgede Başlık Açmak İçin Kurallar Bunlar incele bi zahmet

Arrow Futbol , Basketbol v.b Spor dalları ile ilgili başlık açmak

Arrow Forum oyunu v.b cıvık başlıklarla dolu başlık açmak

Arrow Dolaylı yoldan veya doğrunda site reklamı yapan başlıklar açmak

Arrow Kişisel başlık açmak

Arrow Genel problem içerikli başlıklar ilgili yerlere... , bu bölümde açmak

Arrow Siyasi yorumlara, tartışmalara yol açacak başlıklar açmak

yasaktır!!

Arrow Gereksiz Başlık açmak yasaktır..

Kardeşim Bende Diyorum Ki Moderatörler Olaya El Koyar Sende Dedin Her Zaman Görüyorum Adam Yanlış Yere Açmış Hadi 1 Kişi Neyse 50 Kişi Yazıyor Konu Yeri Bura Değil Adam Sitesi Hakkında Yorumları İstiyo Bide Bakıyo Sürüyle Yanlış Yer Bende Kusura Bakmayın Ama Öylelerine Cevabını Veririm...
Mesaj14.07.2011, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

He Bu Arada Bu Kişisel Değil Sitem Demedim SİTEMİZ Dedim,İyi Forumlar Wink

Flood İçin Özür.
Mesaj14.07.2011, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

mikrovizyon yazmış:
He Bu Arada Bu Kişisel Değil Sitem Demedim SİTEMİZ Dedim,İyi Forumlar Wink

Flood İçin Özür.

4 yıldır forumdasın demek ama hiçbirşey öğrenememişsin...
Mesaj14.07.2011, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim Öğrendiklerim Çevremdedir Biz Anne Babalarımızdan Ahlaklı Olmayı Öğrendik Sİizn Gibi Her Lafat Atlamayı Değil Biz Anne Babalarımızdan Sevgi Saygıyı Öğrendik Sizin Gibi Karşıdakiyle Kötü Biçimde Konuşmayı Değil Yani Biz Her Şeyi Öğreniriz Bunu Unutma Alemde İsmimiz Duvarda Resmimiz Vardır...
Mesaj14.07.2011, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

mikrovizyon yazmış:
Benim Öğrendiklerim Çevremdedir Biz Anne Babalarımızdan Ahlaklı Olmayı Öğrendik Sİizn Gibi Her Lafat Atlamayı Değil Biz Anne Babalarımızdan Sevgi Saygıyı Öğrendik Sizin Gibi Karşıdakiyle Kötü Biçimde Konuşmayı Değil Yani Biz Her Şeyi Öğreniriz Bunu Unutma Alemde İsmimiz Duvarda Resmimiz Vardır...

Şimdide biz mi kötü konuşuyoruz dostum ... Sen Sevgi Saygıyı öğrendin, biz öğrenmedik mi? Dostum 2008'den beri burdayım ve daha öğrendiğim çok şey var ama ben öğrenmeye forum kurallarını okuyarak başladım.. İnşallah anlamışsındır.. Forum kuralları forumu forum yapan şeylerdir.. Zaten onlar olmasa burada reklamdan geçilmezdi.. :/
Mesaj14.07.2011, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgisayarfareleri yazmış:
devrim-fan yazmış:
Kişisel başlık açmak yasaktır Wink

+ ping atarak 5 yaşındaki çocukta yapar bunu.. (sizler gibilerin yaşıtları olabilir yani)

katılıyorum:)
Mesaj14.07.2011, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-blog yazmış:
mikrovizyon yazmış:

Şimdide biz mi kötü konuşuyoruz dostum ... Sen Sevgi Saygıyı öğrendin, biz öğrenmedik mi? Dostum 2008'den beri burdayım ve daha öğrendiğim çok şey var ama ben öğrenmeye forum kurallarını okuyarak başladım.. İnşallah anlamışsındır.. Forum kuralları forumu forum yapan şeylerdir.. Zaten onlar olmasa burada reklamdan geçilmezdi.. :/

Ama Ben Reklam Yapmadım Sadece Hitimi Sizlerle Paylaştım,Sen Derrgini Paylaşıyorsun Ben Saygımı Gösteriyorum Ve Çok Beğendim Ama Sizlerinde Bana Saygı Göstermesini RİCA EDİYORUM !
Mesaj14.07.2011, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık sahibi
2 hafta birer banned olmak üzere 7+7
14 gün banned... Dewamı benim insafiyetime kalmış....

En son gececi40 tarafından 14.07.2011 16:14:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: