Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2009, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

mistanbul yazmış:
htlmkodes yazmış:
helal olsun ibonun arkasındayım sonuna kadar

O konuyu açmasımı gerekiyordu...

Kendini ne zannediyorda konuğun şarkısını kesebiliyor...

Ayrıca o kadar ağır kelimeleri nasıl kullanabiliyor.Hadi p.... elinden kurtardın diyelim neden ulu orta söylüyosun yazık hemde çok yazık !
Mesaj23.02.2009, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahim tatlısesin orada yaptığı büyük bir terbiyesizliktir yıldız tilbe en iyisini yaptı o ibrahim tatlıses se oda yıldız tilbe dir
Mesaj23.02.2009, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yıldız Tilbeyi İzleyince Birden aklıma davos ve başbakanımız geldi... Mr. Green
Mesaj23.02.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
Yıldız Tilbeyi İzleyince Birden aklıma davos ve başbakanımız geldi... Mr. Green
Mesaj23.02.2009, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

YT: one minutes
İBO: Açıkla, açıkla.
YT: İBO sesin çok yüksek çıkıyo.
İBO: Seni .... elinden ben kurtardım
YT: Sen yalan söylemeyi çok iyi bilirsin... Daaa İBO SHOW'a gelmem!!!
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj23.02.2009, 18:02 (UTC)    
Mesaj konusu: asdsad

paylaşım için sağol
Mesaj24.02.2009, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

Yıldız Tilbe gerçekten haklıydı arkadaslar tamamini izleyenler daha iyi anlicaktir.. Cünkü ibo gerckten butun sarkilari boldu bu hos değil heleki sarkilari duysaniz bir harikaydi ilk defa duymustum bnde resmen dinlemek itedim ibo boldu sarkiyi ve o an Yıldız Tilbe nin suratinda bozulma ifadesi vardi.. Yani sadece haberlerde izlemekle anlaşilir ama yanliş yorumlanabilir.. Ayrıca bir iyilik yapiliyors kimsenin yuzune vurulmaz ki Yıldız Tilbe ole bişy olmadi diyorr ama olsada bu ulu orta soylencek laf değildir ggereksizdi ibo sinirine hakim olamadi cok yanliş yapmiştir...
Mesaj24.02.2009, 12:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yıldız Tilbe Gerçekten İyi Yapmış...
Mesaj24.02.2009, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

vallah ibo hakli
agir konusmus olabilir ama tilbe ibo soylemeden konusuyor canli yayini bastan izleyen anliyabilir

tilbe ben kardesimle hesablasiyorum kirildim beni dövdüler abi dediginde gitim onlarin elinde aldim seni oyle degilmi diyor sonra tilbe diyor ben ona kizmadim sarkiyi kesmene bozuldum diyor sonra tilbe 3 kez sarkimi boldum oyle oldu boyle oldu ibo da cevabini veriyor sen beni aramadinmi ben gelip seni onlarin elinde almadimi diyor

ben yildiz tilbeyi sokaklarda eziliyordu ayagina corap alacak parasi yoktu sahnelerde yirtik mirtik elbiselerle ciktigini bir paparazi mi ne yayinlamisdi eskiden ibo aldi yildiz tilbeyi yildiz yapti tilbe ne yapti ibo´nun sirtindan kendine reklam yapti reiting icin boyle yapti arkadaslar yildiz tilbenin gecmisini bir inceleyin

ama bizim bu konulara girmemiz yanlis dige dusunuyorum herkesin özel hayatina gecmisine gelecegine saygi duymak gerekir belki tilbe gitmekde haki 70 milyon kisi izliyor ama ortaligi karistiranda tilbe bunu göz önünde bulundurun

ordaki seyirci bastan izledigi icin tilbe gitikrten sonra ibo ibo diye alkislayip diye bagirdilar
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.02.2009, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
vallah ibo hakli
agir konusmus olabilir ama tilbe ibo soylemeden konusuyor canli yayini bastan izleyen anliyabilir

tilbe ben kardesimle hesablasiyorum kirildim beni dövdüler abi dediginde gitim onlarin elinde aldim seni oyle degilmi diyor sonra tilbe diyor ben ona kizmadim sarkiyi kesmene bozuldum diyor sonra tilbe 3 kez sarkimi boldum oyle oldu boyle oldu ibo da cevabini veriyor sen beni aramadinmi ben gelip seni onlarin elinde almadimi diyor

ben yildiz tilbeyi sokaklarda eziliyordu ayagina corap alacak parasi yoktu sahnelerde yirtik mirtik elbiselerle ciktigini bir paparazi mi ne yayinlamisdi eskiden ibo aldi yildiz tilbeyi yildiz yapti tilbe ne yapti ibo´nun sirtindan kendine reklam yapti reiting icin boyle yapti arkadaslar yildiz tilbenin gecmisini bir inceleyin

ama bizim bu konulara girmemiz yanlis dige dusunuyorum herkesin özel hayatina gecmisine gelecegine saygi duymak gerekir belki tilbe gitmekde haki 70 milyon kisi izliyor ama ortaligi karistiranda tilbe bunu göz önünde bulundurun

ordaki seyirci bastan izledigi icin tilbe gitikrten sonra ibo ibo diye alkislayip diye bagirdilar

İbo nun olduğu her mevzuda ibo haksızdır bu benim düşüncem Twisted Evil
Mesaj24.02.2009, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim yazdıklarını aldım kim haklı onu arıyoruz Wink
Mesaj24.02.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bnce yıldız tilbe haklıydı 3-4 kere şarkıyı kesti

@mistanbul

senin yıldız tilbe hayranı olduğunu bilmeyen var mı dostum Razz
Mesaj24.02.2009, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
vallah ibo hakli

ben dusunduyumu soyledim bu nedenle
bana dis gösterip gozlerini kizartman gerekmez
derdin varsa git iboya soyle banane Wink
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.02.2009, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben o hakli su hakliya girmem dusundugum neyse onu yazdim baska birsey demek gerekmez yazdigimda da herkesin gelmisine gelecegine gecmisine saygi duymak gerekir dedim yildiz terk etmekle hakli filan demisim neyse polemige girmek istemiyorum

iyi forumlar
Mesaj24.02.2009, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

ibo bu konuda gerçekten haksızdır bir daha soyluyorum bnm fikrim tbiki bunlar... İzleyenler anlar ki gerckten tilbenin sarkilari surekli kesilmesi onu rahatsiz etti bunu izleyenler surat ifadesinden anlayabilir ancak ibo buna hep devam edince yildiz tilbe acikca soyledi boldun hep sarkilarimi diye ki diyebilir hakkıdır..

Banada kimse ibo hai diyelimki p... elinden cekip aldim demedi ayaginda yok bişyi yokken aldim geldimm demesi gerckten ibo içini bosver herkes için ayip birşeydir.. Karşinndaki kişi seni ezicek bişy soylese neyse belki ozmn dersinki bn seni cikardim aldim getirdim... Ama burda yazik gerckten ki ibo kndini dusurdu sinirine hakim olamadi.. Gerckten ibo cekip cikardiysa bile bu ulu orta anlatilcak bişy deil hadi ibo herşeyi zaten ulu orta yasayan biri diyenler içinse; bir insan iyiliği böbürlenmek için yapiyorsa eğer ve birgün bunu birinin yuzune vurcaksa bu kim olursa olsun yapmasin iyiliğğiğni bnce....