Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.11.2011, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

trrunewikia yazmış:
http://postimage.org/image/kkn9531az/

Menü lzm bide kodlanması Embarassed

yapicak biri varsa simdiden teşekkürler

1 Kişi 50 Kişiye Bakamaz Sıranı Bekle Neutral
Mesaj18.11.2011, 15:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
trrunewikia yazmış:
http://postimage.org/image/kkn9531az/

Menü lzm bide kodlanması Embarassed

yapicak biri varsa simdiden teşekkürler

1 Kişi 50 Kişiye Bakamaz Sıranı Bekle Neutral

ben resmi küçük upload etmiştim başka bir siteden büyük şekilde upload ettim onun için fazla mesaj yazmak zorunda kaldim
Mesaj18.11.2011, 15:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim resimi editörde upload ederken resimi küçült die bir yer var orası sürekli tıklanmış bir şekilde durur orayı upload etmeden önce deaktive edersen resimi büyük elde edersin iyi forumlar dilerim.
Mesaj18.11.2011, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tekrardan Merhabalar Smile

m-youtube : Tasarımınız çizilip, kodlandı... Özel mesaj sistemi ile size yollandı.. Tasarımınızı güle güle kullanın Smile
vinreto : En kısa sürede tasarımlara cevap veriyoruz... Bunu unutmayın...
meroloni : Tasarımınız kodlanmıştır... Kodlar özel mesaj sistemi ile size yollanmıştır... Tasarımınızı güle güle kullanın Smile
trrunewikia : En kısa zamanda ilgilenilecektir... Lütfen zaman tanıyın bizlere de... Ayrıca tavsiyem bu tür resimleri Resimlerimi Yönet'ten ekleyin...
g-cashh : Tasarımınız http://img.webme.com/pic/g/g-cashh/g-cashh.png bu mu? Eğer buysa özellik vs. belirtmeniz gerekmektedir... Nasıl kodlanacağı hakkında...
bedavasitepaylasim : Sitene Giriş > Ayarlar > Resimleri yönet > "Resmi yükle" nin altında "Resmi küçült" kutucuğu otomatik olarak tıklanmış olsun mu? > HAYIR seçeneğini seçip KAYDET butonuna basarsanız ekleyeceğiniz resimler normal boyutlarda eklenirler...

Mesaj18.11.2011, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Resimdeki Kişiler Ne Zaman Tasarım Çizdiriğinize Bakın Ve 6 Ay Sonra Tasarım İsteği İsteyin Smile Flood İçin ÖzüR Very Happy Grafik Dizayn Arkadaşımızın Araştırması İçin TeşekkürLer
Mesaj18.11.2011, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu istek tablosunu sürekli yeniliyorum... Yani 6 ay diye belirttim ama şöyle ki bu 02.11.2011 tarihinde başladı... İlk istek OyunMahkumu... İşte 02.05.2012 tarihinde tekrar istekte bulunabilir... Yalnız diyelim ki kişi 01.05.2012'de istekte bulundu... Bu başlığı takip edip 02.05.2012'de tekrar istek yapması engellenmeye çalışılacaktır... Ya da eğer kabul ederseniz o gün listeyi sıfırlarız...
Mesaj18.11.2011, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : Yeşil ve Mavi

Sitenizin Konusu : En İyi Genel İçerikli Site..

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık Resminde Sitemin Sloganı 1 reklam alanı , 1 duyuru alanı olsun logoda Dokaliko yazdın altında sitemin adresi onun altındada En İyi Genel İçerikli Site yazsın..

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Bir adet üst menü de olsun... .Sol tarafta dikey menü olsun dikey menülerde açılır olmasın. menü kodla değiştirebilinir olsun. kolay gelsin şimdiden teşekkür ederim.
Mesaj18.11.2011, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

m-youtube yazmış:
m-youtube yazmış:
grafikdizayn yazmış:
Evet... Yine inceliyoruz aşağıyı Smile

11. SAYFA İSTEKLERİ
nfinitygamespbng : Lütfen formu tam olarak doldurun...
onlinecsyardimciniz : Tasarımın başlık bölümünde kullanacağım karakterlerin telif hakkı olabilir... Bu yüzden size yardımcı olamayacağım... Kusura bakmayın...
13. SAYFA İSTEKLERİ
bedavasitepaylasim : Lütfen 6 ayda bir tasarım isteğinde bulununuz...
dubledownload : Tasarımınız çizilip kodlandı... Kodları özel mesaj sistemi ile size yolladım...
m-youtube : Tasarımınız en kısa sürede çizilip size ulaştırılacaktır... / Diğer grafiker arkadaşlarımız ya da ben size özel mesaj yolu ile göndeririz...

İlgniz için teşekkür ederim umarım doğru şekilde anlatabilmişimdir Smile

Kurallara Uyanların Arasında Bende Varım Very Happy

Anlamadım ama eminim iltifat bana Very Happy

yok yok banadır herhal Very Happy
Mesaj18.11.2011, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

sadece bi üst menü lzm o kdr Smile
Mesaj18.11.2011, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

g-cashh : Tasarımınız http://img.webme.com/pic/g/g-cashh/g-cashh.png bu mu? Eğer buysa özellik vs. belirtmeniz gerekmektedir... Nasıl kodlanacağı hakkında...

Bu değil. Bu tasarımda birkaç yanlışlık yapmışım. Yeniden çizdim.

Senin yapman gereken "Engin-Gencer.tr.gg ve G-Cash.tr.gg" yazan yazılara link vermen kardeş. Menü alanı falan yok. Bir de saydam yaptım kenarlarını. Ona dikkat etsen yeter benim için. İçerik alanı zaten belli olur. Smile

Tasarım:

Mesaj19.11.2011, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : Açık Mavi ve Turuncu Tonları
Sitenizin Konusu : Oyun

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde Oyunla İlgili Resimler ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sol tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun..
Mesaj19.11.2011, 12:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık Resminde Sitemin Sloganı 1 reklam alanı , 1 duyuru alanı olsun logoda Dokaliko yazdın altında sitemin adresi onun altındada En İyi Genel İçerikli Site yazsın..

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Sol tarafta dikey menü olsun ayrıca sitede tek sol menü olduğu için çok güzel bir menü olsun kolay gelsin şimdiden teşekkür ederim.

Mesaj19.11.2011, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Pardon Laptoptan yazdım yazılar karıştı isteğim ;

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Sol tarafta dikey menü olsun ayrıca sitede tek sol menü olduğu için çok güzel bir menü olsun kolay gelsin şimdiden teşekkür ederim.[/b]
Mesaj19.11.2011, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

buoyunlarkral yazmış:
Tasarımın Rengi : Açık Mavi ve Turuncu Tonları
Sitenizin Konusu : Oyun

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde Oyunla İlgili Resimler ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sol tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun..

Tasarım çizildi, kodlandı ve yollandı.
Mesaj19.11.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kuralları Yenilere Gösteriyorlar Üyelerin Uyduğu Kuralları Başkalarına Göstererek Uymalarını Sağlıyorlar Wink

benim hakkımda yaptığınız yorumu düzelmteminizi önemle RİCA EDERİM!!!
sayılarımla
Önceki mesajları göster: