Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2009, 11:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mehmet gerçekten ümitli konuşuyorsun ama ne alevi ya Smile Esprimi yapıyorsun sende biliyorsunki kesinlikle eskisi kadar başarılı olamaz ayrıca oynadığı mevkideki oyuncular bak : Deivid, Kazım ,Ali Bilgin . Ha önceden Fener forması giyen futbolcularada değineyim .

Beşiktaş'a gelen hiç bir oyuncu ben Fenerbahçe'den başka takımda oynamam diyecek kadar düşmemişti , Mehmet Topuz böyle mi yaptı yani önceden Beşiktaş takımında oynayıp sonra mı Fener'e gitti ?

-Hayır.

Mehmet Topuz'un yaptığı Beşiktaş kulübüne bi ihanet , Fenerbahçe'nin yaptığı ise bi rezalettir O Hurma'mı lokum mu her neyse o bi yönetici değildir sadece bi mal pazarlayıcısıdır ve bir Başkan bir futbolcunun ayağına gitmez gidersede konuşur geri döner o futbolcunun şoförü olmaz Wink.

Saygılarımla...

Mesaj14.06.2009, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım ben zaten Beşiktaş'ta oynadı demedimki!?
Beşiktaş forması giydi dedin bende Fenerbahçe forması giyip Beşiktaşta oynayanlarda var dedim...
Rüştü'nün koyu Fenerbahçeli olduğunu biliyorsunuz Wink
Eğer yaşın çok küçük değilse ki bilmiyorum kaç yaşındasın olmadı googledan araştır Rüştü'de zamanında Fenerbahçe'den başka takımda oynamam Türkiye'de demişti..(Barcelona dönüşü) Peki şimdi ne oldu ? Rüştü Beşiktaş forması giyiyor..Bunun adı rezalet yada başka birşey değildiri..bunun adı profesyonelliktir...

konuyu daha fazla uzatmaya luzüm yok bence..Hep beraber göreceğiz başarılı olup olamayacağını.. Smile
Mesaj14.06.2009, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaşımı sende biliyorsun ben Umut . Ayrıca Rüştü takımda 3. kaleciliğe düştüğü için Beşiktaş'ı seçti . Para için değil Wink Rüştü'nün kişiliğiyle Topuz'un kişiliğini karşılaştıracak kadar kötü bi yorumcu olmadığını sanıyordum.

Bir de Mehmet Topuz bu fotoğraf için Fotomontaj demiş ve süppper bi espri yapmış Smile Lütfen sağ koldaki saatlere bakalım ve bu kadar dandik bi telefonla çekilmiş bir resmin böyle fotomontaj olmadığını anlayalım.

Mesaj14.06.2009, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

forza-kartal yazmış:
Yaşımı sende biliyorsun ben Umut . Ayrıca Rüştü takımda 3. kaleciliğe düştüğü için Beşiktaş'ı seçti . Para için değil Wink Rüştü'nün kişiliğiyle Topuz'un kişiliğini karşılaştıracak kadar kötü bi yorumcu olmadığını sanıyordum.

Bir de Mehmet Topuz bu fotoğraf için Fotomontaj demiş ve süppper bi espri yapmış Smile Lütfen sağ koldaki saatlere bakalım ve bu kadar dandik bi telefonla çekilmiş bir resmin böyle fotomontaj olmadığını anlayalım.

bak umut arkadaşım ben rüştü ile mehmet topuzu karşılaştırmıyorum..eğer yazdıklarını hatırlarsan göreceksinki "beşiktaş forması giyip fenerde oynuyor" diyen o güzel cümlelerine atıfda bulundum...rüştü yedek kaldığı için gitti ama sonuçta oda fenerbahçe forması giyiyordu Wink
insanların yorumlar özneldir nesnel değil Wink

ve şunu çok iyi biliyorum eğer Topuz Beşiktaş'a transfer olsaydı sen şu anda Fenerbahçeyi sevmior bize geldi o beşiktaşı tutuyor gibi cümleler kullanacaktın..sadece sen değil Sinan Engin'de aynı şeyleri diyecekti..

Neyse bu tartışmaların yeri bence burası değil forumun bu tür futbol muhabbetleriyle tadını kaçırmayalım..
Transfer hayırlı olsun demekten başka birşey düşmez kimseye.
Mesaj14.06.2009, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı olsun ama bence olmayacak Wink bunu tüm içtenliğimle söylüyorum.

Mesaj14.06.2009, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Hayırlı olsun ama bence olmayacak bunu tüm içtenliğimle söylüyorum

size gelince hayırlı olacaktıda bize gelince mi hayırsız olcak sen dert etme olur hayırlı
Mesaj15.06.2009, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Topuz bu fotoğraf için ne dedi?
14 Haziran 2009 Pazar 11:21
Topuz baştan beri "Beşiktaşlıyım" dedi. Hatta Beşiktaş forması bile giymişti. Şimdi Fenerbahçe'ye gitti. Ve o fotoğraf için şunları şöyledi;
Mehmet Topuz, 5 Haziran Cuma günü medyaya yansıyan Beşiktaş formalı fotoğrafları için çarpıcı bir açıklama yaptı. 'Fotoğraf fotomontaj' dedi.

BAŞTAN SONA TOPUZ OLAYI

Kamuoyunda büyük yankı yaratan o fotoğrafın hileli olduğunu öne süren yıldız futbolcu, "Ben Beşiktaş forması giymedim. Evet, formayı elimde tuttum ama asla giymedim. O fotoğraf fotomontaj. Fotoğraftaki kafa benim ama vücut benim değil" ifadesini kullandı.

Öte yandan, Topuz ile Beşiktaş arasındaki görüşmelere aracılık eden menajer Metin Korkmaz, futbolcunun her şeyi hür iradesiyle yaptığını vurgulayarak, "Bu olayın başından sonuna kadar biz bu futbolcuya ne forma giydirdik, ne de ’Ben Beşiktaşlıyım’ demesini söyledik. Her şeyi hür iradesiyle yaptı" dedi. Korkmaz, kendisinin hiçbir şekilde Fenerbahçeli yöneticilerle görüşmediğini de belirterek, "Ben sadece Beşiktaş cephesiyle görüştüm. Fenerbahçe ile görüşmeleri ortağım Hakan Şirin yürüttü" diye konuştu.

Mesaj17.06.2009, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

eminonu yazmış:
Bence fenerbahcenin bu transferi gerçekleştirmesi biraz sacma oldu..
Mehmet topuzu alacagı paranın ustune bıraz daha para koyar daha kaliteli bir futbolcu alınabilirdi diye dusunuyorum..
[/b]

mehmetin yerine aldığı butun oyuncular fos çıktı bu seferde yerlli deneyim dio baakaalımm.. inş ii oynar.. ne dielim hayırlı olsun