Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2011, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Korktuğunuz Anlar

evrenseleglence yazmış:
netiketweb yazmış:
webmaster-sir yazmış:
evrenseleglence yazmış:
Şuan korkuyorum bu bir itiraf aslında.Gök gürlüyor.Gök gürlemesinden korkarım.Sizde nelerden korktuğunuzu çekinmeden yazın lütfen Smile

Uyurken, arkamda bir şey hissediyorum ve direk dönüyorm, sonra döndüğüm ankı arkamda bir şey hissediyorum ve yine dönüyorum. 5 dakka sonra deli oluyorum. Evil or Very Mad

Bana da eskiden böyle oluyodu Very Happy ama şimdi öyle karanlıktan falan korkmuyorum Very Happy eskiden komediydim yav xD Mr. Green

eski eskide kaldı. Bide ben sudan korkarım yüzme bilmem bu yaşta.. Sad

Makarnaaa yemekk .D Very Happy Mr. Green Laughing
Mesaj08.11.2011, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ooo eskiden çok dehşet yüzerdim Very Happy,yani güzel Smile
Şimdi havuzda boğulurum falan diye korkuyorum Very Happy
Mesaj08.11.2011, 16:23 (UTC)    

osmanlisultanlar yazmış:
evrenseleglence yazmış:
netiketweb yazmış:
webmaster-sir yazmış:
evrenseleglence yazmış:
Şuan korkuyorum bu bir itiraf aslında.Gök gürlüyor.Gök gürlemesinden korkarım.Sizde nelerden korktuğunuzu çekinmeden yazın lütfen Smile

Uyurken, arkamda bir şey hissediyorum ve direk dönüyorm, sonra döndüğüm ankı arkamda bir şey hissediyorum ve yine dönüyorum. 5 dakka sonra deli oluyorum. Evil or Very Mad

Bana da eskiden böyle oluyodu Very Happy ama şimdi öyle karanlıktan falan korkmuyorum Very Happy eskiden komediydim yav xD Mr. Green

Mesaj08.11.2011, 16:25 (UTC)    

webmaster-sir yazmış:
osmanlisultanlar yazmış:
evrenseleglence yazmış:
netiketweb yazmış:
webmaster-sir yazmış:
evrenseleglence yazmış:

Makarna mı ? Ne alaka yaw ? Laughing

Boşveer Very Happy
Mesaj09.11.2011, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben sürüngenlerden -özellikle yılan- korkarım. Yüksektende korkarım. Misafirliğe gittiğimiz evin balkonundaki duvar alçaksa o evin balkonuna asla girmem. Şimdi şaka yapıyım felan derler. Riske gerek yok!
Mesaj10.11.2011, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Balondan çok korkarım bide karanlıktan
Mesaj10.11.2011, 14:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

eksik-forum yazmış:
Balondan çok korkarım bide karanlıktan

Hmm Smile Smile
Mesaj10.11.2011, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Karanlıktan Fln Pek Korkmam Önceden 13 Yaşındayken Fln Karanlk Odalara Gitmezdim Smile Büyük Bir Köpek Kovalarsa Korkarım Yanmaktan Ve Boğulmaktan Korkarım Benim Görüşüm Her 2'side En Kötü Ölüm Biçimi. Ama En Korktuğum Şey Aileme Bişe Olması Allah Korusun Rolling Eyes
Mesaj10.11.2011, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
Ben Karanlıktan Fln Pek Korkmam Önceden 13 Yaşındayken Fln Karanlk Odalara Gitmezdim Smile Büyük Bir Köpek Kovalarsa Korkarım Yanmaktan Ve Boğulmaktan Korkarım Benim Görüşüm Her 2'side En Kötü Ölüm Biçimi. Ama En Korktuğum Şey Aileme Bişe Olması Allah Korusun Rolling Eyes

Mesaj10.11.2011, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bedavasitepaylasim

Görüşünü çok beğendim. Very Happy
Mesaj10.11.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayattan çok korkuyorum Smile
Önceki mesajları göster: