Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.09.2011, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın Rengi : Açık Mavi
Sitenizin Konusu : Oyun Tanıtımları resimli olursa çok daha iyi olur
Başlık Resminde Neler Olsun? : KALPLER OLABiLiR
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Yan menüde facebook adresimiz Oyun menüsü sitemize yardımı dokunanlar.Arka planda ise: Kelebek ve kuşlar
Bir çok yerde baktım fakat olmadı... sizden yardım istiyorum şuanda.
Mesaj18.09.2011, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

codebanks yazmış:
kayip-oyun yazmış:
askasozler yazmış:
Kayip-Oyun: Tasarımını Çizip Kodlaım Ve Özel Mesaj Olarak Yolladım.

Teşekkürler Ellerine Sağlık

Gerek kalmadı kaynak Kodlarından Tasarım üstü,altı ve css olarak ayırdım... Denetas3.tr.gg adresine ekledim oldu ilk başta bende yavaş açıldı sonra düzeldi... hızlandı...

Özel Mesajla Gönderdim... Kodunu Yalnız menüleri Ayarlaman Lazım...

Saolsın Özele Gelirmisinz
Mesaj18.09.2011, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda yazılanları birbirine ekleyip birşeyler yapmaya çalıştım ama sadece arkaplan ve başlık resmi yapabildim.. Başlık oluşturamadım,menü butonları oluşturamadım.. Sol tarafa 9-10 tane buton eklemek istiyorum ama yapamadım. Dersler başlamadan bitirebilmeyi istiyordum ki çocuklarım her gün takip edebilsinler. Ama beceremedim Crying or Very sad
Mesaj18.09.2011, 20:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

keyifli-bilgi yazmış:
Forumda yazılanları birbirine ekleyip birşeyler yapmaya çalıştım ama sadece arkaplan ve başlık resmi yapabildim.. Başlık oluşturamadım,menü butonları oluşturamadım.. Sol tarafa 9-10 tane buton eklemek istiyorum ama yapamadım. Dersler başlamadan bitirebilmeyi istiyordum ki çocuklarım her gün takip edebilsinler. Ama beceremedim Crying or Very sad

yanlış yer Wink
Mesaj18.09.2011, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

mt2pvpler2012 yazmış:
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Yan menüde facebook adresimiz Oyun menüsü sitemize yardımı dokunanlar.Arka planda ise: Kelebek ve kuşlar

Sizin İçin Bir Tane Çizdim... İnş Beğenirsiniz...

http://b1109.hizliresim.com/11/9/18/22082.png

2 dkye kodlayım özel mesajla gönderiyorum
Mesaj18.09.2011, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

mt2pvpler2012 yazmış:

Özel Mesajla Gönderildi İstediğiniz gibi kalp felan ekleyemedim ama inşallah beğenirsiniz..
Mesaj18.09.2011, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

[url] http://c1109.hizliresim.com/11/9/19/34.bmp [/url]

resmi kodlayabilecek varmı yada buna benzer bişi yapabilirmisiniz??
Mesaj18.09.2011, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddaaciyz yazmış:

ben kodlayabilirim fakat resim açılmıyor...
Mesaj18.09.2011, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

iddaaciyz yazmış:

Prdn Yapamam Resmen Çalıntı Olur ... Mr. Green İyi Geceler
Mesaj18.09.2011, 21:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

keyifli-bilgi yazmış:
Tasarımın Rengi : Açık Mavi, Açık Turuncu

Sitenizin Konusu : Sınıfımın sitesi. Çocuklarıma düzenli internet alışkanlığı kazandırmak ve en azından severek takılabileceği,içeriğini kontrol altında tutabileceğim basit bir site..

Başlık Resminde Neler Olsun? : Oynayan çocuklar, ya da gülen yüz olabilir.

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Arka Planda bulutlar, helezonlar ya da kelebekler olabilir. Sol Yan Menüde ; Ana Sayfa, Günün Öğrencisi, Haftanın Kitap Kurdu, Etkinliklerimiz, Sosyal Kulüpler, Sınıf Listemiz, Sınıfımızdan ve Okulumuzdan Resimler, Videolar, Eğlenirken Öğrenelim, Bunları Biliyor musunuz? Haberimiz Olsun kısımları bulunsun istiyorum..

Fakat tasarım konusunda hiçbir bilgiye sahip olmadığımdan yapamadım,forumdaki örnek kodları kopyalayıp yapıştırdım ama başlıklar falan farklı oluyordu,değiştiremedim.. Yardımcı olabilecek birisi olursa çok sevinirim.

Ben de böyle bir mesaj yazmıştım ama bana yardımcı olabilecek kimseyi bulamadım. Mecburen kendim birşeyler yapmaya çalıştım fakat beceremedim..
Mesaj19.09.2011, 01:20 (UTC)    
Mesaj konusu: 100 calısan kameralı sohbet kodu

Kod:
<center><embed flashvars="init_room=2632&amp;init_skin=green" type="application/x-shockwave-flash" bgcolor="#FFFFFF" allownetworking="internal" allowscriptaccess="never" height="600" width="800" src="http://static.yeechat.com/123flashchat.swf"></embed><br />
<br />
<big><b><a title="Sohbet" target="_top" href="http://www.sesli-canakkale.com/"><small>www.sesli-canakkale.com mc_harun</small></a></b></big></center>
Mesaj19.09.2011, 02:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

İlk çizdiğim tasarım olarak benim için önemli ve özenle kodlanamsını istiyorum. Öncelikle diğer sitelerin tasarımını kodlayan "Grafikdizayn"tr.gg kodlamasını istiyorum. Onun kodladığı tasarımları gördüm ve gerçekten işini temiz yapıyor. Özellikle div menü eklemesi çabası. Bu tasarımı bi' tek o iyi yapar diye düşünüyorm - kendi şahsi düşüncem bu - şimdiden teşekkür ederim.

Tasarım bu:

Bu da örnek tasarım, lütfen buna bakarak kodlayın, lütfen:

Devamını oku (Blog) tasarımı da kodlanması lazım. Smile

Tasarım:

Bu da örneği:

Mesaj19.09.2011, 06:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

keyifli-bilgi yazmış:
keyifli-bilgi yazmış:
Tasarımın Rengi : Açık Mavi, Açık Turuncu

Sitenizin Konusu : Sınıfımın sitesi. Çocuklarıma düzenli internet alışkanlığı kazandırmak ve en azından severek takılabileceği,içeriğini kontrol altında tutabileceğim basit bir site..

Başlık Resminde Neler Olsun? : Oynayan çocuklar, ya da gülen yüz olabilir.

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Arka Planda bulutlar, helezonlar ya da kelebekler olabilir. Sol Yan Menüde ; Ana Sayfa, Günün Öğrencisi, Haftanın Kitap Kurdu, Etkinliklerimiz, Sosyal Kulüpler, Sınıf Listemiz, Sınıfımızdan ve Okulumuzdan Resimler, Videolar, Eğlenirken Öğrenelim, Bunları Biliyor musunuz? Haberimiz Olsun kısımları bulunsun istiyorum..

Fakat tasarım konusunda hiçbir bilgiye sahip olmadığımdan yapamadım,forumdaki örnek kodları kopyalayıp yapıştırdım ama başlıklar falan farklı oluyordu,değiştiremedim.. Yardımcı olabilecek birisi olursa çok sevinirim.

Ben de böyle bir mesaj yazmıştım ama bana yardımcı olabilecek kimseyi bulamadım. Mecburen kendim birşeyler yapmaya çalıştım fakat beceremedim..

Ben çizdim başkası kodlasın.tabi hocam beğenirse.

Mesaj19.09.2011, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

mgameturkey : Lütfen istekte bulunurken tüm bölümleri doldurun... Renk Bölümü boş kalmış...
keyifli-bilgi : Css Tasarım kullanmayı biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız şuan ki tasarımınıza bir şeyler ekleyerek yeni bir tasarım haline getirebilirim...
bs-koddunyasi : Öncelikle teşekkürler.. Eminim ki tüm arkadaşlarımız bu konuda bilgililer ve onlarda oldukça güzel bir şekilde kodlayabilirlerdi... (: En yakın zamanda kodlayacağım...
evrenseleglence : Arkadaşımız tasarımı beğenirse bana mesaj atar mısın? Kodlarım sen de istersen?
Mesaj19.09.2011, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-koddunyasi : Öncelikle teşekkürler.. Eminim ki tüm arkadaşlarımız bu konuda bilgililer ve onlarda oldukça güzel bir şekilde kodlayabilirlerdi... (: En yakın zamanda kodlayacağım...

Ben teşekkür ederim tasarımla ilgilendiğin için Mert. Smile
Önceki mesajları göster: