Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.01.2009, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizce bonjuan-62 english nasıl??!

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj17.01.2009, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

mini-cafe yazmış:
Tasarımın Süper Ama İntoruyu kaldırmanı tavsıye ederım..Cunku cok dağınık...Ana sayfanada Eğlendırıcı Birşeyler Koyarsan Daha Cekıcı Olacagaına Inanıyorum

Saygılarımla... Wink

Katılıyorum..Ayrıca tasarımdaki menü rengini de turuncu yaparsan daha iyi ve daha hoş bir tasarımın olur.. Eğer yapamazsan özel mesaj at yardımcı olayım Smile Çünkü bende bir ara o temayı kullanıyordum Smile
Mesaj17.01.2009, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Menu Yazı Rengi nasıl değiştiririm!.Bir de başına küçük şekil falan koymak istiyorum nasıl oluyor??!

Forumda BonJuan-62 yerine ismimle yani "Deniz" diye hitap edilmesini tercih ederim!.Very Happy
Mesaj17.01.2009, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siten Güzel Olmuş
Mesaj17.01.2009, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler!.

Mesaj17.01.2009, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmuş,başarılar!
Mesaj17.01.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

gercekten güzel olmuş çok beyendim
Mesaj17.01.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağolun arkadaşlar peki ingilizce yayınımıza baktınızmı.??

Mesaj18.01.2009, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

bonjuan-62 yazmış:
Sağolun arkadaşlar peki ingilizce yayınımıza baktınızmı.??

Asıl sorduğum İngilizce yayını nasıl?!

Mesaj18.01.2009, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

İngilizce yayınımızla ilgili mesaj yok mu??!

Mesaj19.01.2009, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu: bide buna bakın nasıl olmus

arkadaşlar bu siteden edindiği tecrübeyle kendi sitemi kurdum online okey batak tavla,chat,eğlence,komedi, her şey var
www.zuperalem.com herkesi beklerim Surprised

bu siteden öğrendiği bilgiyle kendi sitemi yaptım arkadaşlar artık benımde sitem var bide benim siteme bakın
Mesaj19.01.2009, 14:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar,
Biz TRaKYaFB olarak En Güzel Site yarışması yapmaya karar verdik.Böylece hem bizim hemde sizin günlük hitiniz birazda olsa artacak.Sizin de sitemizde ücretsiz reklamınız olmasını istiyorsanız sitemizdeki yarışmaya katılmanızı öneririz.

NOT : Yarışmaya katılan sitelerin daha çok oy almaları için kendilerine oy vermelerini unutmamaları gerekmektedir. Very Happy Very Happy Very Happy

Teşekkürler...

www.trakyafb.tr.gg
Mesaj19.01.2009, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında bunu burdan yapmasaydınız daha iyi olacaktı!.

Mesaj20.01.2009, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bu arada forumumuzda moderatörlük başvurusu var!.Onu da sitemin ana sayfasında görürsünüz ayrıntıyı!.Teşekkürler!.

Mesaj28.01.2009, 18:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Günden güne Hitimiz Dahada Artıyor!.Siz değerli arkadaşlara teşekkür ederiz!.

Önceki mesajları göster: