Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.11.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
menzililahileri yazmış:
iceblueking yazmış:

BU NE BEA:)KALPLİ MALPLİ

Onu ProgramLa Yaptım La Mr. Green

çin filmlerindekilere benziyon haa senin olduğuna inanmıyom Mr. Green Mr. Green
Mesaj02.11.2009, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
iceblueking yazmış:
menzililahileri yazmış:
iceblueking yazmış:

BU NE BEA:)KALPLİ MALPLİ

Onu ProgramLa Yaptım La Mr. Green

çin filmlerindekilere benziyon haa senin olduğuna inanmıyom Mr. Green Mr. Green

Harbiden öyLe.. Laughing

Şahsen aga bende inanmıyorum.. Cool
Mesaj02.11.2009, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaş 19 resim falan yok Smile
Mesaj02.11.2009, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimlife yazmış:
en karizma kim sizce paylaşılan resimlerde bana göre grafikdestek tipe bak kızları yak Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Eyw kardeşim Very Happy

Mesaj02.11.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://img.webme.com/pic/s/seyirmax/sfsgshhsd.jpg Resim bu başka bulamaım ! Plastik topun hikkeysini sormayın vallah daha güzel fotolar için face'de erencan algün yazn Very Happy yaş 15
Mesaj02.11.2009, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

seyirmax yazmış:
http://img.webme.com/pic/s/seyirmax/sfsgshhsd.jpg Resim bu başka bulamaım ! Plastik topun hikkeysini sormayın vallah daha güzel fotolar için face'de erencan algün yazn Very Happy yaş 15

Yazık Futbol Topuylada Oynamamış Plastik Top Hemde Pembe Pembe Mr. Green Mr. Green
Mesaj02.11.2009, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:
seyirmax yazmış:

Yazık Futbol Topuylada Oynamamış Plastik Top Hemde Pembe Pembe Mr. Green Mr. Green
Oldumu şimdi Xxkod ben ne dedim ama ya :S uzun hikaye Very Happy Very Happy
Mesaj02.11.2009, 21:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Dünyayı Şaşırtan Canlı [ İlginç Haber ]

Feng Changlin adındaki Çinli çiftçi, domuz yavrusu dünyaya geldikten birkaç gün sonra yavrunun normalin çok dışında bir yüze sahip olduğunu fark etti.

Bir anda Çin’in gündemine oturan domuz yavrusunun kulakları, gözleri ve burnu maymunlarınkine benzerlik gösterdiği için adı “maymun suratlı domuz mutant” olarak belirlendi.

Çiftçi Feng, yavrunun kendisiyle beraber dünyaya gelen diğer 4 kardeşinde bir anormallik olmadığını belirtti.

Bir anda ilgi odağı olan domuz yavrusuna Feng’in çocukları bakıyor. Düzenli süt içen ve gelişimi dikkatle takip edilen domuzun nasıl maymun suratına sahip olarak dünyaya geldiği ise merak konusu.

İngiliz Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, maymun suratlı domuzun genlerinin İnsan Aşılama ve Embriyoloji Otoritesi’ne gönderilmesi bekleniyor.

Bu kurumda insanlardaki kalp rahatsızlıklarını önleyici bir tedavi geliştirmek için Warwick Üniversitesi Klinik Bilimleri Araştırma Enstitüsünün aldığı onay ile insan-domuz karışımı embriyoların üretimi başlatılmıştı.

Çin medyasından bir kesim domuzun bir maymundan doğduğuna inanırken, gelecek sonuçlarda maymun-domuz karışımı genlerin saptanmasını bekliyorlar. Maymun-domuzun ortaya çıkması, bir süre önce basına konu olan insan yüzlü balığı hatırlatırken, komplo teorisyenleri bu tür gelişmelerin yürütülen gizli gen testlerinin sonucu olabileceğini öne sürüyorlar.

Mutant domuz yavrusu Çin’de yaşanan türünün ilk örneği de değil. Mart 2007’de basına çıkan haberlerde, 2 kafa, 2 ağız, 2 burun ve 3 göze sahip olan bir başka domuz dünyanın gündemine oturmuştu.
FOTOĞRAFLARI

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
Mesaj02.11.2009, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

PARDON ARKADAŞLAR YANLIŞLIK OLDU HEPİNİZDEN ÖZÜRDİLERİM
Mesaj02.11.2009, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Dünyayı Şaşırtan Canlı [ İlginç Haber ]

para-bank yazmış:
Feng Changlin adındaki Çinli çiftçi, domuz yavrusu dünyaya geldikten birkaç gün sonra yavrunun normalin çok dışında bir yüze sahip olduğunu fark etti.

Bir anda Çin’in gündemine oturan domuz yavrusunun kulakları, gözleri ve burnu maymunlarınkine benzerlik gösterdiği için adı “maymun suratlı domuz mutant” olarak belirlendi.

Çiftçi Feng, yavrunun kendisiyle beraber dünyaya gelen diğer 4 kardeşinde bir anormallik olmadığını belirtti.

Bir anda ilgi odağı olan domuz yavrusuna Feng’in çocukları bakıyor. Düzenli süt içen ve gelişimi dikkatle takip edilen domuzun nasıl maymun suratına sahip olarak dünyaya geldiği ise merak konusu.

İngiliz Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, maymun suratlı domuzun genlerinin İnsan Aşılama ve Embriyoloji Otoritesi’ne gönderilmesi bekleniyor.

Bu kurumda insanlardaki kalp rahatsızlıklarını önleyici bir tedavi geliştirmek için Warwick Üniversitesi Klinik Bilimleri Araştırma Enstitüsünün aldığı onay ile insan-domuz karışımı embriyoların üretimi başlatılmıştı.

Çin medyasından bir kesim domuzun bir maymundan doğduğuna inanırken, gelecek sonuçlarda maymun-domuz karışımı genlerin saptanmasını bekliyorlar. Maymun-domuzun ortaya çıkması, bir süre önce basına konu olan insan yüzlü balığı hatırlatırken, komplo teorisyenleri bu tür gelişmelerin yürütülen gizli gen testlerinin sonucu olabileceğini öne sürüyorlar.

Mutant domuz yavrusu Çin’de yaşanan türünün ilk örneği de değil. Mart 2007’de basına çıkan haberlerde, 2 kafa, 2 ağız, 2 burun ve 3 göze sahip olan bir başka domuz dünyanın gündemine oturmuştu.
FOTOĞRAFLARI

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Çok şaşırdımda yeni konu olarak açsaydın ya
Mesaj02.11.2009, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

iceblueking yazmış:

o saçlar kesilecek! Very Happy
Mesaj02.11.2009, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Dünyayı Şaşırtan Canlı [ İlginç Haber ]

heraradiginburda yazmış:

Çok şaşırdımda yeni konu olarak açsaydın ya

AÇTIM KARDEŞİM BİR YANLIŞLIK OLDU PARDON ÖZÜRDİLERİM