Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2009, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim site pr4 oldu yeni yıl hediyesi teşekküker google Wink
Mesaj02.01.2009, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bedava-siteminde pr 'si 4. Wink
Mesaj02.01.2009, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sms-sozlerim yazmış:

allah allah nasıl olur backlınkın 100 ün altında zeytechde ole gösterior ? ve yanı annamadım sahte olabilirmi?
Mesaj02.01.2009, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

kodek yazmış:
sms-sozlerim yazmış:

allah allah nasıl olur backlınkın 100 ün altında zeytechde ole gösterior ? ve yanı annamadım sahte olabilirmi?
Hayır sahte gerçek.. Wink
Mesaj02.01.2009, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliyiznet yazmış:
kodek yazmış:
sms-sozlerim yazmış:

Hayır sahte gerçek.. Wink

Pardon yanlış yazdım sahte değil gerçek...
Mesaj02.01.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu: slm

kardeslerim bnm sitemede daha 0 di pr 3 olmus sasirdim yanlişmi bunlar yaaa Wink
Mesaj02.01.2009, 17:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar,hepimiz üzülcegiz ama size kötü haber vermek isterim Razz bu pr güncelemesi 1 hafta icinde daha yapılcak bu sefer .tr.gg ye o zaman pr ler iner işde Wink
Mesaj02.01.2009, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:
Arkadaşlar,hepimiz üzülcegiz ama size kötü haber vermek isterim Razz bu pr güncelemesi 1 hafta icinde daha yapılcak bu sefer .tr.gg ye o zaman pr ler iner işde Wink

Mi Acaba ? Mr. Green
Mesaj02.01.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

siz hazır olun demedi demeyin
Mesaj02.01.2009, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:

Prlerin ineceği doğruda 1 hafta içinde olmasına inanmam güncelleşmeler 3 ayda bir yapılır.Hem sen nereden biliyorsun google de çalışan akraban mı söyledi Mr. Green Mr. Green
Mesaj02.01.2009, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanal-reklam yazmış:
islamkodes yazmış:

Prlerin ineceği doğruda 1 hafta içinde olmasına inanmam güncelleşmeler 3 ayda bir yapılır.Hem sen nereden biliyorsun google de çalışan akraban mı söyledi Mr. Green Mr. Green

Degerli arkadaşım. bundan önce olan güncellemeyi bilyosundur. herhalde
nasıl olmuşdu ? ilk genel güncelleme oldu ondan sonra Teker Teker my net .tr.gg .... gibi siteleri güncellemeye aldılar ve 1 hafta icinde düştü.
Mesaj02.01.2009, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne doğrulayıcı ne açıklayıcı ne anlaşıcı nede inandırıcı bir açıklama olmuşl sen karışma nolursa olur Wink
Mesaj02.01.2009, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım sadece söyledim bilgimi yani sakıncası yokdur.olabilir olmayabilirde sadece hazırlıklı olalım dedim sana demedim yani üstüne alınma Wink
Mesaj02.01.2009, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamkodes yazmış:

O kadar emin olmayın belki
artacak.. Wink

Mesaj02.01.2009, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya arkadaşlar dedimya benim siteyi acalı 1 ay oldu pr 2 Shocked Birtane Sitem Var 10 Ara. 2008 de kurdum onun pr si 1 . Shocked

maaşallah google bol keseden vermiş

Önceki mesajları göster: