Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.06.2017, 21:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım biraz daha geliştirilir ise güzel bir portal olmuş, başarılarınızın devamını dilerim...
Mesaj16.06.2017, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanaliz yazmış:
Tasarım biraz daha geliştirilir ise güzel bir portal olmuş, başarılarınızın devamını dilerim...

Tasarımı geliştirmek için tavsiyelerde bulunursanız seviniriz başarı dilekleriniz için teşekkürler daha iyisi içinde çalışmalar yapacağız. Hayırlı ramazanlar, Hoşçakalın!

Mesaj19.06.2017, 09:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarıma bayıldım efsanee olmuş. Renk ve fontları iyi seçilmiş. Sadece tema değil, içerik de güzel olmuş. Sonuç olarak güzel ve kaliteli bir website yapmışsın. Tek beğenmediğim şey var o da menü arkaplanı. Başarılar dilerim.

En son msnvtasarim tarafından 19.06.2017 09:11:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.06.2017, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim görüşüme göre konusuyla bağlantısı ele alındığı zaman tasarım çok basit kalmış.
Grafik üzerine kurulu oyunların pvplerinin tanıtımını yapan bir sitenin bence daha fazla
grafiğe ve oyunlar ilgili görsellere ihtiyacı vardır. Bunun yanında mevcut temanız oldukça
basit kalıyor. Evet göz yormamak, evet sadelik bunlar önemli ancak benim kişisel görüşüme
göre oyun tanıtımları göz boyamalı. Görsellerini gördükten sonra insanı kendine çekmeli.
Bence sıfırdan biraz daha fazla grafik ağırlıklı bir çalışma yapmalısın. Tanıtım yazıları
özel hazırlanmış tablolar içinde sunmalısın. Her pvp'ye özel bir başlık tasarlamalısın vb.
eklemeler ile daha göz doyurucu ve etkileyici işler çıkartabilirsin. Örnek teşkil etmesi açısından basit bi tablo yaptım.

Tablo: https://i.hizliresim.com/0BLAp8.png

Mesela bunun gibi tablolar içinde açıklamalar hem daha düzenli gözükür, hemde daha çok
göz doyurur her pvp serveri için farklı başlık tasarlayarak aynı tabloyu kullanabilirsin.
Tablonun altına ise bir kaç tane pvp içerisinden çekilmiş resim koyulursa dediğim gibi
yine içerik daha kaliteli tanıtılmış olucaktır. Sitenin amacı ve işlevi güzel ancak bence kat
etmesi gereken yol fazla. Başarılar dilerim Smile

Mesaj27.06.2017, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

msnvtasarim yazmış:
Tasarıma bayıldım efsanee olmuş. Renk ve fontları iyi seçilmiş. Sadece tema değil, içerik de güzel olmuş. Sonuç olarak güzel ve kaliteli bir website yapmışsın. Tek beğenmediğim şey var o da menü arkaplanı. Başarılar dilerim.

O halde bizde efsane yorumunuz için teşekkür ederiz : ) Renk ve fontlar konusunda uyum için evet biraz göz yorduk ama sizin gözlerinizin yorulmasını istemedik tema ve içerik olarak kaliteli bir iş çıkardığımızı düşünmeniz bizi mutlu etti beğenmediğiniz menü arkaplanı için tavsiyeleriniz varsa derhal yeni düzenlemeler yapabiliriz unutmayın görüşleriniz bizim için önem arz ediyor, Hoşçakalın!

Mesaj27.06.2017, 16:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

creative-blog yazmış:
Benim görüşüme göre konusuyla bağlantısı ele alındığı zaman tasarım çok basit kalmış.
Grafik üzerine kurulu oyunların pvplerinin tanıtımını yapan bir sitenin bence daha fazla
grafiğe ve oyunlar ilgili görsellere ihtiyacı vardır. Bunun yanında mevcut temanız oldukça
basit kalıyor. Evet göz yormamak, evet sadelik bunlar önemli ancak benim kişisel görüşüme
göre oyun tanıtımları göz boyamalı. Görsellerini gördükten sonra insanı kendine çekmeli.
Bence sıfırdan biraz daha fazla grafik ağırlıklı bir çalışma yapmalısın. Tanıtım yazıları
özel hazırlanmış tablolar içinde sunmalısın. Her pvp'ye özel bir başlık tasarlamalısın vb.
eklemeler ile daha göz doyurucu ve etkileyici işler çıkartabilirsin. Örnek teşkil etmesi açısından basit bi tablo yaptım.

Tablo: https://i.hizliresim.com/0BLAp8.png

Mesela bunun gibi tablolar içinde açıklamalar hem daha düzenli gözükür, hemde daha çok
göz doyurur her pvp serveri için farklı başlık tasarlayarak aynı tabloyu kullanabilirsin.
Tablonun altına ise bir kaç tane pvp içerisinden çekilmiş resim koyulursa dediğim gibi
yine içerik daha kaliteli tanıtılmış olucaktır. Sitenin amacı ve işlevi güzel ancak bence kat
etmesi gereken yol fazla. Başarılar dilerim Smile

Demek istediğinizi tam olarak anlamaya çalıştık evet sektöre göre çok daha sade ve basit bir yapı anlayışımız var ancak gelin görün ki her zaman herşey istediğimiz gibi gitmiyor eski tasarıma göre yeni tasarımda pek çok iyileştirmelere gittik ancak tekrar tasarım değiştirmeyi düşünürsek bir sonraki tasarımda tüm tavsiyelerinizin üstünde duracağımıza emin olabilirsiniz unutmayın görüşleriniz bizim için çok önemli, Hoşçakalın!

Ek olarak: Sitenin amacı ve işlevini beğenmenize sevindik başarı dilekleriniz içinde teşekkür ederiz.

Mesaj27.06.2017, 22:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Konuya Uymamış..
İçerik Ve Tanıtımlar için daha göz alıcı bi alan yapılabilirdi.. çok basit durmuş..
Websitenin logosu değiştirilebilir..
Mesaj18.08.2017, 22:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana göre tasarım güzel ama sitenin içeriğini bilmiyorum.

Mesaj18.08.2017, 22:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin tasarımını beğendim.

Önceki mesajları göster: