Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.04.2009, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfam kaydı

arkadaşlar sayfa aşağı kaydı siteme girerseniz görürsünüz yardım edebilecek olan varmı?
Mesaj27.04.2009, 18:07 (UTC)    
Mesaj konusu: başlık resmi

başlık resminin genişliği çok fazla ayrıca css kodlarıyla fazla oynamışsınız,tasarımın orijinal ayarları bu şekilde olmamalı,gereksiz kodları silerseniz düzelir.
Mesaj27.04.2009, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sayfam kaydı

rapalemi21 yazmış:
arkadaşlar sayfa aşağı kaydı siteme girerseniz görürsünüz yardım edebilecek olan varmı?

bence sorun, tasarım altı-üstü ayırmasını tam yapamamışsın ondan öyle olmuş.içeriğe eklenen kodlar en altta çıkıyo çünkü.
bu konuyla ilgili forumda 1000lerce yazı vardır benimkiler de dahil.yeniden yazmak istemiyorum buraya.

Mesaj28.04.2009, 00:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sayfam kaydı

rapalemi21 yazmış:

Sayfayı yukarı çekmek için başlık resmini silmişsin ama Genişlik ve yükseklik ayarları olduğu gibi duruyor onları 0 (sıfır) yap .Ayrıca başlık resmini silerken (<) tırnak işaretini silmemişsin onuda sil.Bunları dene bakalım sayfa yukarı çıkacakmı.Ana sayfaya koyuğun kodlarıda ( <center> ) diyerek ortala.Bu şekildede düzelmezse ayarlarıyla oynanmamış orjinal tasarımını tekrar koyarsın..