Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.05.2009, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: GOOGLE SİTE GÜNCELLEME

öncelikle herkese selam arkadaşlar google cıkan site bilgilerini degiştirmek istiyorum ama bir türlü sitemi güncellemiyor bilgisi olan arkadaşlar nasıl oldunu nasıl güncellendini birileri anlatsın lütfen
Mesaj21.05.2009, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bidliğim kadarıyla 3 Ayda bir güncelleme yapılıyor 1,5 ay falan daha vardır eminim.Tabi bu siteni ne zaman açıp google'ye eklediğine bağlı bunuda yazarsan kesin bi cevap verebilirim.
Wink
Mesaj21.05.2009, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım yaklaşık 4 ay kadar oldu
Mesaj21.05.2009, 09:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google'ye eklediğin süre zarfımı bu yoksa siteyi açtığınmı eğer google'ye ekledğin ise siteni güncellemiş bi dahaki güncellmeyi dediğim gibi 1,5 sonra yapar
Mesaj21.05.2009, 09:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

hem sitemi acdıgım hemde google ekledigim zaman sitemi acdım tasarladım hazır hale getirdim fazla beklemedim direk google ekledim
Mesaj21.05.2009, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

google bu güncellemeleri nasıl yapıyor siteye göremi yoksa kendi tarihine göremi biraz acıklarmısınız
Mesaj21.05.2009, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bildiğim Kadarıyla sitelerin açılış tarihine göre güncelleniyor bu güncellemede site açıldıktan 3 ay sonra oluyor ama google eklemelerinde en geç bakın en geç diyorum 2 hafta içerisinde çıkarsınız ekledikten sonraki gün çıkanlarda oluyor zaten google sitenize önem veriyorsa pagerank'ınızda artar önlerdee çıkarsınız pagerank için heryerde açıklamalar var
mesela kendinize özgün içerik hazırlarsanız
pagerankı yüksek olan sitelerin toplisttlerine kayıt olursanız
zirve100,gezginler falan bunlar önemli toplist siteleridir.
Ama tr.gg'deki toplitleride hafife almayınız pagerankı 3-4 olan sitelerde var.
Önceki mesajları göster: