Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2009, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu: KANAL 7'DEN ŞİMDİ DE "EKMEK TEKNESİ"

YERLİ DİZİ 'EKMEK TEKNESİ'Ekranların izlenme rekorları kıran, nostaljik mi nostaljik mahalle dizisi Ekmek Teknesi birinci bölümden itibaren Kanal 7’de.

EKMEK TEKNESİNDE YÜREKLER YOĞRULUYOR!

Pazar akşamları saat: 21:10’da ekrana gelecek olan Ekmek Teknesi’nin ilk bölümü bu Pazar yayınlanacak. Ekmek Teknesi’nde bir mahallede yaşayan köklerine bağlı bir ailenin masal tadındaki hikayesi anlatılıyor. Eşi ve beş kızıyla mutlu, mesut bir hayat süren fırıncı Nusret Efendi, eşi Ayhan Hanım'la beraber mahallelinin adeta anası babası olmuştur…

Mahallede herkes, Nusret Efendi'nin söylediklerine itimat eder ve ona büyük saygı duyar... Mahalle eşrafı birbirinden naif, birbirinden enteresan insanlardan oluşmaktadır... Her birinin ayrı komik öyküsü, hayatları olsa da hepsinin en önemli özelliği birlikte yaşıyor olmalarıdır... İstanbul'un eski bir mahallesinin, gerçek olmayan ama gerçek olması arzu edilecek kadar güzel olan masalıdır Ekmek Teknesi... Ekmek Teknesi’yle kaybolan değerlerimiz, yok olmaya yüz tutmuş naif duygularımız yeniden hayat buluyor.
______________
[IMG]http://i44.tinypic.com/33jms95.jpg[/IMG]
Mesaj23.05.2009, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayırli osun
______________
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu