Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2009, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Arama Yaparak Para Kazan

SCOUR arama motoru henüz beta aşamasında olmasına karşılık, site üzerinde yapılan aramalarda google, yahoo ve msn gibi popüler arama motorlarını kullanıp çıkan sonuçları tek bir sayfada gösteren yeni ve bir okadar da faydalı arama motorlarından biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle SCOUR`u kullanarak para kazanabilirsiniz…

Puanlama tabanlı bir ödül sistemine sahip Scour‘da, arama yaparken, yorum eklerken yada sonuçlara puan verirken kullanıcılar puan kazanıyor. Bunun yanında arkadaşlarımıza siteyi önererek de puan kazanabiliyoruz. Toplanan puanlar ile Visa hediye kartları şeklinde gelir elde edilebiliyor. Puanın hediye karta dönüştürülmesinde, 6500 puan ile 25 dolar değeerinde kart alınabiliyor.

Scour‘u kullanmak için ya doğrudan Scour web sitesinde arama yapmak veya Firefox yada Internet Explorer eklentilerini kullanmak mümkün.

Burada yapılan yoruma göre, Scour‘un ek gelir elde etmeye yönelik sistemini bir kenara bıraksak bile, sunulan hizmet oldukça güzel ve Scour‘u beğenmemek için pek bir sebep yok. Çünkü Scour modern, basit ve sezgisel. Birden çok arama motorunu bir araya getirmesi oldukça işlevsel. Bununla birlikte sonuçlar üzerinde kullanıcı görüşlerinin yer alması site kullanıcıları için oldukça önemli ipuçları sağlayacak ve kullanıcılar doğru adreslere daha çabuk ulaşabilecekler.
Ayrica referal sistemde gecerli buda benim referal linkim

http://scour.com/invite/ozgurcan


herkese bol kazanclar
______________
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu