Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.05.2009, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu: 3. Dünya Savaşı

Tarih : 8 Şubat 2011

3.Dünya Savaşı'nın izleri henüz silinmemişti.Savaş Türkiye ve Türk Devletleriyle ABD,İngiltere,Fransa cephesi arasında geçmişti. Dünya artık,teknolojisi çökmüş,ilkel yaşam başlamış,her taraf mekanik parçalarla dolmuş,su kaynakları neredeyse tükenmiş,nükleer silah kullanılmış,insanların açlık çektiği bir yer haline gelmişti.Nükleer silahlar kullanıldığı için kanserler,virüsler,hastaklıklar vb. şeyler dünyanın her tarafına yayılmıştı.Artık teknoloji denen bir şey yoktu.Çok eski çağlardaki yaşam biçimlerini yaşıyordu insanlar.Türkiye de insanların %52'si ŞEHİT olmuştu.Geri kalanlar ya kıtlık çekiyor,ya enfeksiyon kapmış,ya da yaralıydılar.ABD,İngiltere ve Fransa da da durum farklı değildi.Soğuk
insanların içine kadar işliyordu...

Tarih: 9 Haziran 2010

O gün Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne girmesi için toplantılar yapılıyordu.Ama bir şart öne sürdüler;Ayasofya tekrar kilise olarak açılacaktı.Bunu duydukları anda kan beyinlerine sıçradı.Hemen orayı terk ettiler ve Türkiye'de acil bir toplantı yapma kararı verdiler.Genelkurmay başkanı,başbakan,cumhurbaşkanı,bakanlar ve siyasi parti yöneticileri burada olacaktı.Toplantı başladı.Yaklaşık olarak 4,5 saat tartıştılar.Toplantıdakilerin yüzlerinden ter akıyordu.Toplantıda Ayasofya'nın tekrar camii olarak açılmasına karar verildi.Bu yeni bir savaş demek olabilirdi...
Mesaj22.05.2009, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hımmmm olabilecek olan şeyler bunlar!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj22.05.2009, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Hımmmm olabilecek olan şeyler bunlar!

Yorumunuz için Teşekkürler...

(Eğer devam etmesini isterseniz gerisi gelecek)
Mesaj23.05.2009, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabiki devamini isteriz ama böyle olacağını sanmiyorum. 3. Dünya savaşında Türkiye olabilir ama savaşın Türkiye etrafinda olacağını düşünmüyorum.
Mesaj23.05.2009, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

yunus93 yazmış:
tabiki devamini isteriz ama böyle olacağını sanmiyorum. 3. Dünya savaşında Türkiye olabilir ama savaşın Türkiye etrafinda olacağını düşünmüyorum.

Yorumunuz için Teşekkürler...

Tarih: 11 Haziran 2010 Cuma

Ayasofya’da yıllar sonra Cuma Namazı kılınacaktı.Camii dolup taşmıştı.Herkes Ayasofya’da namaz kılmak için toplanmıştı.Çok mutlu görünüyorlardı.Yıllar sonra ilk kez Ayasofya’da Cuma Namazı kılınacaktı.Ama bir yandan da endişeliydiler.Çünkü burası çok önceden kiliseydi ve Hristiyan devletleri her an bir 3.Dünya Savaşı başlatabilirdi.Ama Ayasofya’da namaz kılacakları için içlerine dolan sevinç bu düşünceyi bastırıyordu.Ve ezan okunmaya başladı.Yıllar sonra ilk kez, burada ezan okunuyordu.Camiidekiler çok mutluydular…

ABD bu olaya çok sinirlenmişti.Hemen, İngiltere,Fransa,Kanada,İtalya,Yunanistan,Ermenistan ve İsrail başbakan ve cumhurbaşkanlarıyla toplantı yapacaktı.Şüphesiz Türkiye’ye saldırı planlarında kendilerine yardım etmelerini isteyeceklerdi.ABD yardım istedi. Ama İtalya,Ermenistan,İtalya ve Yunanistan Türklerden korktuklarını,Türklerin diğer devletlere benzemediğini ve bir dünya savaşına daha kaldıramayacaklarını söylediler
Önceki mesajları göster: