Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj23.05.2009, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Can Elmadağ Bilgi & Paylaşım Sitesi

Bundan sonra sitemizdeki tüm güncelleştirmeleri buradan sizlere bildireceğiz... Sitemiz hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum Smile Eklenmesini istediğiniz içerikleri de buradan bildirebilirsiniz!
______________
www.canelmadag.tr.gg
Mesaj23.05.2009, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Çemberde uzunluk ve alan (ÖSS'de çıkmış sorular)

Mesaj23.05.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Dulce Karargahı

Dulce Karargahı hakkında arşiv toplanıyor...
http://canelmadag.tr.gg/Dulce.htm
adresinden ulaşabilirsiniz...
______________
www.canelmadag.tr.gg
Mesaj23.05.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Travian bölümü güncelleştirildi. Bölüme "Travian'da Hile Var Mı?" yazısı eklendi.
http://canelmadag.tr.gg/Travian.htm
______________
www.canelmadag.tr.gg
Mesaj08.06.2009, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar arkadaşlar, fazla söze gerek yok, başlıktan anlaşılacağı gibi ufolar kanıtlandı ve içindeki uzaylılarda videoya alındı. Videoyu seyretmek ve bunun photomontoj olmadığını anlamanız için;

http://canelmadag.tr.gg/Kumburgaz-Ufo.htm


adresine girebilirsiniz. Gerekli tüm açıklamalar adreste verilmiştir. Videoyu buraya koyamadığımız için site adresi verildi. Diğer metin halinde dosyalar aşağıda sunulacaktır.
---------------------------------------------------
WORLD EXCLUSIVE!! İYİCE YAKLAŞIYORLAR... ARTIK KENDİLERİNİ DE GÖSTERMEYE BAŞLADILAR!... DÜNYADIŞI VARLIKLARIN UZAY GEMİLERİNDEKİ GÖRÜNTÜLERİ İSTANBUL’DA FİLME ALINDI! DÜNYADIŞI VARLIKLARIN GÖRÜNTÜLENDİĞİ, TÜM DÜNYAYI ŞOKE EDECEK, DÜNYA’DA BUGÜNE KADAR KAYDEDİLMİŞ EN ÖNEMLİ U F O GÖRÜNTÜLERİ İSTANBUL’DA VİDEOYA ALINDI...


Tüm Dünya’da büyük yankı uyandıracak ve Dünya UFO literatürüne “En Önemli UFO Görüntüleri” olarak geçecek olan ve Uzaylıların UFO’larla gezegenimizi ziyaret ettiklerini inkar edilemeyecek şekilde gözler önüne serecek bu “OLAĞANÜSTÜ” görüntüler, Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi tarafından TÜM DÜNYANIN İZLEMESİ İÇİN YAYINLANMAYA BAŞLANDI ! Görüntüler için:


KUMBURGAZ UFO's ARE BACK - 2009 / İstanbul Kumburgaz 2009 UFO Kaydı İstanbul Kumburgaz’da 2007 ve 2008 yazında olduğu gibi, bu defa da 13- 15 ve 17 Mayıs 2009’da, olağanüstü UFO görüntüleri filme alınmıştır. Kumburgaz Yenikent sitesi sakinleri tarafından da gözlemlenen ve şahit olunan, site bekçisi Yalçın Yalman tarafından filme alınan bu cisimler şimdiye kadar Dünya’da çekilmiş ‘en yakın ve en önemli görüntüler’ olma özelliğini taşımaktadır. Tüm Dünya’da büyük yankı uyandıran ve Dünya UFO literatürüne “en önemli UFO görüntüleri” olarak geçen Kumburgaz UFO görüntülerine yeni bir boyut kazandıran ve uzaylıların UFO’larla gezegenimizi ziyaret ettiklerini ‘inkar edilemeyecek’ şekilde gözler önüne seren bu “OLAĞANÜSTÜ” görüntülerde de, UFO’ların fiziksel formları ve metalik yüzeyleri ve maddesel yapıları çok net bir biçimde görülmektedir. Aynı zamanda, bu görüntülerin bazılarında UFO’ların içinde bulunan varlıkların silüetleri de belirgin bir biçimde görülmektedir.


Kurumumuz, Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’mizin Bilim Kurulu yetkililerince çok detaylı inceleme ve analizlerden geçen bu görüntülerin hiçbir şekilde montaj, maket, kurgu, video efekti veya animasyon olmadığı ve görüntülerdeki ışıklı cisimlerin fiziksel yapıya sahip, maddesel formları olan ve inanılmaz teknolojiler sergileyen cisimler olduğu sonucuna varılmıştır.

Bu cisimlerin, kesinlikle uçak, helikopter, uydu, metereoloji balonu, çin feneri, ateş topu, meteor, venüs, mars, atmosferik fenomen...vb kategorilerine girmediği ve “UFO” oldukları kesinlik kazanmıştır. Görüntüler ayrıca, tanınmış animasyon ve özel efekt yapım şirketi ÖZEL FX (www.ozelfx.com) şirketinin sahipleri Tarkan Özel ve Cem Özel tarafından da özel olarak incelenerek, görüntülerdeki cisimlerin kesinlikle video özel efekti, animasyon ya da kurgu olmadığı sonucuna varılmıştır... Görüntüler için: http://www.vimeo.com/5013908 Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı yaşama dair sivil ve resmi kişilerce önemli tanıklıklar yaşanmakta ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla vatandaşlarımız tarafından filme alınmaktadır.


Kurumumuza 2009 yılının ilk 5 ayında yapılan UFO ihbar sayısı toplam 337 olup, bu ihbarlardan 74 tanesi belgelenmiştir. 74 belgeli ihbardan 16 tanesi video, 58 tanesi digital fotoğraftır. Kurumumuz tarafından yapılan detaylı incelemeler sonucunda kaydedilen 16 video’dan 5 tanesi ile, 58 fotoğraftan 9 tanesinin “UFO” olduğu tespit edilmiştir. Diğerlerinin ise; yanılsama, leke, kuş, venüs, ışık yansıması gibi doğal fenomenler olduğu belirlenmiştir… İhbarların yapıldığı bölgeler; İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya, Ordu, Samsun, Denizli, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Kayseri, Sivas, Konya, Lüleburgaz, Edirne, Bilecik- Bozyüğük, Çanakkale, Safranbolu, Adıyaman, Kıbrıs, İzmit, Abant-Bolu, Ankara ve Uşak’tır.. Meksika, Brezilya, İngiltere, Fransa ve Danimarka hükümetlerinden sonra şimdi de, 2 ay önce İsveç hükümeti 25 yıldır gizledikleri 1500 UFO dosyasını halkın bilgisine açtı. Ardından 14 Nisan 2009 da Washington Ulusal Basın Klübü’nde, Ay’da yürüyen 6. astronot olan, Apollo 14 Astronotu Dr. Edgar Mitchell NASA’nın UFO’lar konusunda 60 yıldır yalan söylediğini ve Astronotlarında uzay uçuşlarında birçok defa UFO’larla karşılaştıklarını özel basın toplantısıyla tüm medyaya açıkladı... Bu saygın insanın açıklamaları başta Washington Post olmak üzere FOX News, CNN, BBC gibi dünyanın önde gelen medya kuruluşlarında geniş yer bulmuştur.. Ufoloji konusunda artık dünyanın en önemli üniversitelerinde araştırma birimleri kurulmakta ayrıca üst düzey askeri ve sivil yetkililer, astronotlar, senatörler, bilimadamları, askeri kuvvet komutanları, albaylar, generaller, savaş uçağı pilotları, radar operatörleri, CIA ve FBI gibi gizli servis üst düzey yetkilileri, savunma bakanlığı yetkilileri UFO’larla ilgili ele geçen kanıtları ve belgeleri halkın bilgisine sunarak artık açıkça itiraflarda bulunmaktadırlar. “UFO Gerçeği” nin dünya hükümetleri tarafından açıklanmasının artık zamanı gelmiştir. İnsanlık için son derece büyük önem taşıyan ve gezegenimizin tarihindeki dönüm noktalarından birini başlatacak olan bu açıklama, dünya tarihinde görülmemiş bir zamanı başlatarak tüm dünya insanlığını bir araya getirerek, dünyalı kimliğine geçip, gezegenimizde yeni bir barış, birlik ve beraberlik bilinci doğuracağına ve tüm insanlığı galaksiler arası bir iletişim ve bilgi çağına taşıyacak dev bir süreci başlatacağına inanıyoruz..


Gezegenimizdeki ekolojik, ekonomik, sosyal, enerji, sağlık ve küresel ısınma sorunlarının ve değişimin giderek kronikleştiği bu zor dönemlerde, resmi makamlarımızın UFO gerçeğinin ifşaatı ile ilgili gerekli adımları ivedilikle atması zaruri hale gelmektedir. Kamuoyumuzun bilgisine sunulur...


Saygılarımızla…
Haktan Akdoğan - Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Bşk.
______________
www.canelmadag.tr.gg
Mesaj11.06.2009, 14:09 (UTC)    
Mesaj konusu: ABD'nin Gizli Yeraltı Üsleri

http://canelmadag.tr.gg/ABD%5C-h-nin-Yeralt%26%23305%3B--Ue-sleri.htm

adresinden ABD'nin gizli yeraltı üsleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
______________
www.canelmadag.tr.gg
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu