Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.06.2009, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu: acıl yardım lazım lutfennnn

www.mentese-belediyesi.tr.gg sıtem sorun yaratıyor arama motorlarında bu sıte bılgısayarınıza zarar verebılır dıyor ne yapmam lazım yardım lutfen
Mesaj01.06.2009, 11:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitende iframe kodları varsa kaldır.. onalrdan biri yapıyor olabilir...

örnek: dünyadinleri <=== bu ***** virüs atıyor herkeze dikkat edin..
Mesaj01.06.2009, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu: tesekurler tosunhtml

pardon bu iframe kodu nedır bıde bu vurus dunyadını demıssınız yanı dını kodlardan mı ılerı gelebılır msn mı ekleyebılırmısınız sıtem ıcın yardım
Mesaj01.06.2009, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tesekurler tosunhtml

mentese-belediyesi yazmış:
pardon bu iframe kodu nedır bıde bu vurus dunyadını demıssınız yanı dını kodlardan mı ılerı gelebılır msn mı ekleyebılırmısınız sıtem ıcın yardım

Merhaba
ilk önce senin sorununa çözüm bulmaya çalışacağım
sitene eklemiş olduğun kodlardan dolayı google sana bu uyarıyı veriyor
bu kodları en kısa zamanda kaldırmazsan google seni banlar ve siteni göstermeyebilir.
bunun olmaması için sitenizdeki kodları kontrol edin veya hepsini kaldırın yeni kodlar ekleyin.
yada en son eklediğiniz kodları kaldırın..

ayrıca iframe nedir.
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25623
Mesaj01.06.2009, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Google bu siteyi ziyaret ettiğinde ne oldu?

Geçtiğimiz 90 gün içinde bu sitede test ettiğimiz 18 sayfadan 1 sayfanın, kullanıcının rızası olmadan kötü amaçlı yazılım indirilmesine ve yüklenmesine neden olduğu saptanmıştır. Google, bu siteyi en son 2009-05-31 tarihinde ziyaret etmiş ve bu sitede en son 2009-05-31 tarihinde şüpheli içerik bulunmuştur.

Malicious software includes 1 scripting exploit(s), 1 trojan(s), 1 exploit(s).

Kötü amaçlı yazılım enucuzgb.com/, sayfam.net/ alan adları da dahil 2 alanda barındırılıyor.

haberalemi.net/ alan adları da dahil olmak üzere 1 alanın, bu sitenin ziyaretçilerine kötü amaçlı yazılım dağıtılmasına aracılık ettiği saptanmıştır.

This site was hosted on 1 network(s) including AS15598 (IP).

SİTENİZDEKİ enucuzgb.com , sayfam.net ve haberalemi.net adlı 3 SİTENİN VERDİĞİ İFRAME KODUNU SİLERSENİZ SORUN DÜZELİCEK;
Önceki mesajları göster: