Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2007, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu: ana sayfadaki yzının boyutu pls....

arkadaşlar ben yeni kayıt oldum ve foruma nasıl resim koyulur bilmiyorum onun için sadece yazarak anlatmaya çalışıcam umarım anlatabilirim şimdi ben saygalarımı değiştir>anasayfa> dediğim zaman tablo çıkıyor karşıma ve orda yazı stilini falan ayarlıyorum ama yazı boyutunu ayarlıyamıyorum çünkü yazının yarısı yok yani sayfanın yarısı kaybolmuş gibi bişi acaba nasıl yapıcam bir bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen cvp verenler şimdiden teşekkür ediyorum...
Mesaj01.08.2007, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ana sayfadaki yzının boyutu pls....

cretin yazmış:
arkadaşlar ben yeni kayıt oldum ve foruma nasıl resim koyulur bilmiyorum onun için sadece yazarak anlatmaya çalışıcam umarım anlatabilirim şimdi ben saygalarımı değiştir>anasayfa> dediğim zaman tablo çıkıyor karşıma ve orda yazı stilini falan ayarlıyorum ama yazı boyutunu ayarlıyamıyorum çünkü yazının yarısı yok yani sayfanın yarısı kaybolmuş gibi bişi acaba nasıl yapıcam bir bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen cvp verenler şimdiden teşekkür ediyorum...

değerli arkadaşımmm öncelikle hayırlı olsun siteniz:)
yarısı yok dediğiniz sayfanın öyle görünmesinin nedeni şablondaki içerik zenginliğindendir..
tüm seçenekleri görmek için (yazı boyutu daHİL)
sayfanızı düzenlediğiniz şablounun üstendeki içerik menüsünde en altta soldan üçüncü butona tıklayınız.. o zaman sayfanız genişler..
yazı boyutunun gözünüze hemen çarpacağı kanısındayımm... normal sayfaya dönmek için yine tarif ettiğim butona basmanız yeterli..
saygılarımla...
Önceki mesajları göster: