Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.06.2009, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapcak bişey yok kardeş.. mecbur klil'e bakmalıyım.. hak yemek istemem
Mesaj09.06.2009, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

habersizhaber 468*60 ebatında banner gönder
Mesaj09.06.2009, 18:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek-turkiyem yazmış:
tmm dediğim gibi olsun
Mesaj09.06.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
tek-turkiyem yazmış:
tmm dediğim gibi olsun

bir daha ki sefere inşallah Wink
Mesaj09.06.2009, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

inş.
Mesaj09.06.2009, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada banner göndermeye niyeti yok galiba
Mesaj09.06.2009, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zaman ben göndereyim Very Happy
Mesaj09.06.2009, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
inş.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Kusura bakmayın arkadaşlar tartışmanızı bölmek istemedim. Suçlu psikolojisiyle izlemek zevkli oluyor. Kul hakkına girmek istemem. Very Happy Hile yaptım. Zaten söyleyecektim. Photoshop fln. değil. Gerçekten 131. üyeydim. Aslinda ilk başta 129 dum. Sonra 131 yaptırdım. Neyse reklam hakki matematikcimm'in.

Teşekkürler.
Mesaj09.06.2009, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

habersizhaber yazmış:
matematikcimm yazmış:
inş.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Kusura bakmayın arkadaşlar tartışmanızı bölmek istemedim. Suçlu psikolojisiyle izlemek zevkli oluyor. Kul hakkına girmek istemem. Very Happy Hile yaptım. Zaten söyleyecektim. Photoshop fln. değil. Gerçekten 131. üyeydim. Aslinda ilk başta 129 dum. Sonra 131 yaptırdım. Neyse reklam hakki matematikcimm'in.

Teşekkürler.

ama bir daha böyle şeyler yapma tamam mı.. kul hakkına girmek çok kötü bir şey...Yüce Rabbimiz benim karşıma her günahla gelebilirsiniz affedebilirim der ama kul hakkına ben karışamam diyor... ama dürüst olup söylediğin için teşekkür ederim... söylemeyebilirdin de... nerden bilecektik...
Mesaj09.06.2009, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm banner kodunu yollayabilirsin Wink
Mesaj09.06.2009, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

tek-turkiyem yazmış:
habersizhaber yazmış:
matematikcimm yazmış:
inş.

Teşekkürler.

ama bir daha böyle şeyler yapma tamam mı.. kul hakkına girmek çok kötü bir şey...Yüce Rabbimiz benim karşıma her günahla gelebilirsiniz affedebilirim der ama kul hakkına ben karışamam diyor... ama dürüst olup söylediğin için teşekkür ederim... söylemeyebilirdin de... nerden bilecektik...

Bunun farkinda olduğum için söyledim zaten.
Mesaj09.06.2009, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy tmm bende şaşırdım bendim nasıl değişti dite anlamamıştım
Önceki mesajları göster: