Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.06.2009, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

yeşil kodu "tasarımın üzerindeki yazı" bölümüne ekledim maalesef değişen bişey yok, ben resim temizledikçe açılım süresi mübarek dahada artıyo!
Mesaj16.06.2009, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

pursunlerim yazmış:
islamanahtari yazmış:
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25682

ağışlaştıran kısımları görmek için işine yarayabilir

bu verilen adresden kontrol yaptım çok garip ama sitemde görünmeyipte - şeklinde ve diğer şekillerde resimlerin olduğu işaret ediliyor. Bir kısmıda kırmızı renkle veriliyor, maalese orada uzun işaretle verilen resimleri bulamadım....

çıkan mavi rekli olanlarda sağda verdiği linke bakarsan resimlerin yavaşlatıgını görceksin ben 3 resim gördüm siteni yavaşlatan Wink
Mesaj17.06.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamanahtari yazmış:
pursunlerim yazmış:
islamanahtari yazmış:

bu verilen adresden kontrol yaptım çok garip ama sitemde görünmeyipte - şeklinde ve diğer şekillerde resimlerin olduğu işaret ediliyor. Bir kısmıda kırmızı renkle veriliyor, maalese orada uzun işaretle verilen resimleri bulamadım....

çıkan mavi rekli olanlarda sağda verdiği linke bakarsan resimlerin yavaşlatıgını görceksin ben 3 resim gördüm siteni yavaşlatan Wink

Pekçok sayfa ile birlikte resimleride temizledim, umarım senin gördüğünde sildiklerimin arasındır, mümkünse bi daha bakabilirmisin . Site bu haliyle rahatlamışa benziyo ama hala taramada görünüpte bulamdığım gif resim var (Mevlana/üye.gif) şeklinde yazıyo tarama linkinde, ne yazıkki resim ortada yok!

Alakana çok teşekkür ederim arkadaşım! selamlar
Not : Konuyu merkezlede irtibatlı halletmeye çalışıyoruz, attığım maile yanıt geldi ve onlar şu an yaptığım silme işini önerdi ve yinede olmazsa, genel tarama yaparız dediler, sağolsunlar...
Mesaj17.06.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

anasayfakı resimler duruyor ama
onları ayrı sayfalara almalısın ilk girişte anasayfan sıkıntı yapıyor diğer sayffalarda sıkıntı yok anasayfayı düzenle yeterli Wink
Mesaj25.03.2010, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar birde bana yardımcı olursanız sevinirim benim sitemde cok geç açılıyor.
site: http://omerayten45.tr.gg
Mesaj25.03.2010, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

omerayten45 yazmış:
arkadaşlar birde bana yardımcı olursanız sevinirim benim sitemde cok geç açılıyor.
site: http://omerayten45.tr.gg

Merhaba sitenizde çok fazla gif kodları var hareketli kodlarınız çoğunlukta olduğu için siteniz bunların açılmasında zorlanıyor

Ör: sitenizin üzerindeki mavi menü
sitenizdeki masu imleci
sitenizdeki radyo
sitenizdeki tablo kırmızı çerçeveli tablo bunlar hep siteyi kasan kodlardır
Mesaj27.03.2010, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeş sitene google chrome dan girdim virüs var dedi.sayfayı anında kapattım.
Mesaj27.03.2010, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

pursunlerim yazmış:
islamanahtari yazmış:
pursunlerim yazmış:
islamanahtari yazmış:

Pekçok sayfa ile birlikte resimleride temizledim, umarım senin gördüğünde sildiklerimin arasındır, mümkünse bi daha bakabilirmisin . Site bu haliyle rahatlamışa benziyo ama hala taramada görünüpte bulamdığım gif resim var (Mevlana/üye.gif) şeklinde yazıyo tarama linkinde, ne yazıkki resim ortada yok!

Alakana çok teşekkür ederim arkadaşım! selamlar
Not : Konuyu merkezlede irtibatlı halletmeye çalışıyoruz, attığım maile yanıt geldi ve onlar şu an yaptığım silme işini önerdi ve yinede olmazsa, genel tarama yaparız dediler, sağolsunlar...

tasarım sayfalarını aç sonra ctrl-f yap çıkan kutucuğa bu bulamadığın
o gif ne varsa onun linkini yapıştır ve bula tıkla kodların arasından işaretli olarak görünecektir, yada tasarımına sağ tıkla kaynağı görüntüle de kaynağından aynı şekilde ctrl-f yaparak bulabilirsin
Mesaj27.03.2010, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

anasayfadaki giflerden ve gereksiz alt alta dizilmiş videolardan olmasın sakın Smile

sen benim mıymıy rapime keste kafanı kurban et !
Mesaj27.03.2010, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda Gezinirken bunu gördüm bir deneyin..

Arrow http://tools.pingdom.com/fpt/

bu linke tıklayın karşınıza çıkan yere sitenizin url adresini yazın
ve sitenizi yavaşlatan kodları bir bir karşınızda görün. Wink
(çalışmayada bilir ama deneyin..)
Mesaj27.03.2010, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin Geç Açılmasının Nedeni;
1-)Sitenizde Gif V.B Resimlerin Fazla Olması
2-)Tasarıma Uygunsuz Kodları Barındırmak
3-)Sitenizde Video,Müzik Gibi Şeylerin Olması
4-)Boyutu Tasarımdan Büyük Resimler
5-)Eğer Tasarım Size Aitse Tasarımın Yanlış Kodlanması.
6-)Net Hızınızın Çok Az Olması Gibi Şeylerdir.
Bunları Önlemek Ve Sitenize Girildiği Zaman Sitenizizn Hemen Açılması İçin;
Sitenizde Bulunan Gereksiz Gif V.b leri Silin.
Mesaj27.03.2010, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar gerekli cevaplar fazlasıyla verilmiş

konu 2 sayfayı bulmuş başlığı açan arkadaş yeterli bilgileri incelemesi

sorunu çözer daha fazla uzatmayınız forum kirliliği oluşmasın