Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.07.2009, 10:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminlik yazmış:
webkolik çok güzel olmuş!

bidakka şimdi bizim siteyi daha güzel yaptı !!! =)) Kalbinizi kırarım en büyük BG
Mesaj27.07.2009, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

vitaminliforum yazmış:
Gerçekten tebrik ederim. tasarımların sana ait olduğu belli oluyor. Başarılar sana...

sana 30 kontör attık bir flash manset yaptırdık kaynağı mynet ancak bir süre sonra bunu sildin senin bu yaptığın nitelikli dolandırıcılıktır maillere cevap nyaz
Mesaj27.07.2009, 13:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

stratejikyorum yazmış:
vitaminliforum yazmış:
Gerçekten tebrik ederim. tasarımların sana ait olduğu belli oluyor. Başarılar sana...

sana 30 kontör attık bir flash manset yaptırdık kaynağı mynet ancak bir süre sonra bunu sildin senin bu yaptığın nitelikli dolandırıcılıktır maillere cevap nyaz
bu mesaj fptasarim.tr.gg ye dir
Mesaj27.07.2009, 13:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Flash Tasarımlar

fptasarim yazmış:
Arkadaşlar gün geçtikçe artan içeriğiyle FPTasarim.Tr.GG sizlerin karşısına hiçbir yerde olmayan temalarla çıkıyor. Tüm Flash Tasarımları kendisi yapan FPTasarim.tr.gg sizlere yaptığı tasarımları sunmaya devam ediyor...

Flash tasarım sahibi olmak isteyen arkadaşlar buyrun

http://www.fptasarim.tr.gg

sana flash manset yaptırdım 30 kontöre sonra sen bunu kaynağı mynet olduğu için ki bu kaynağın şifreleri sende .. bir süre sonra silindi adammı dolandırıyorsun sen maillerede cevap yaz
Mesaj27.07.2009, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten çoook... güzeL olmuş.Sizi tebrik ederim.Böyle devam edin.! Wink
Mesaj27.07.2009, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Flash Tasarımlar

stratejikyorum yazmış:

sana flash manset yaptırdım 30 kontöre sonra sen bunu kaynağı mynet olduğu için ki bu kaynağın şifreleri sende .. bir süre sonra silindi adammı dolandırıyorsun sen maillerede cevap yaz

Arkadaşım Kaynağının mynet olmasının sebebi bs nin istediğiniz imkanı vermemesidir. Ayrıca silinen hiçbirşey yok. Bundan tek şikayet eden sizsiniz. Halbuki ben yaptığım tüm çalışmalarımda eğer gerekiyorsa mynet i kullanıyorum. Çünkü resim ekleyip silme kolaylığı var. Dediğiniz gibi attığınız ö.m ye cevap verdim. Lütfen bu işi daha fazla uzatmayın. İş yaptırdınız şu anda sitenizde kullanıyorsunuz çalışmamı. Ama gel gelelim burada yazdıklarınız beni üzdü. Yinede teşekkür ederim. Bu sizin görüşünüz. Ayrıca lütfen başka bir iş için de karşıma çıkmayın... Sizinle olan iş ilişkim tamamen bitmiştir. Sürekli sorun çıkaran kişilerle uğraşamam. İşim gücüm var. He diceksiniz yok benim anasayfamda ben kullanmıyorum sizin çalışmanızı. İşte kanıtı : Resimdeki tarihe dikkat ediniz. Eğer dediğiniz gibi silinen birşey olsaydı ben bunu şu anda görüntüleyemiyor olurdum. Saygılarımla...

İşte RESİM:
http://img23.imageshack.us/img23/715/stratejikyorum.png
Mesaj27.07.2009, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardesim Tasarimlarin İndirilmiyor.
Mesaj27.07.2009, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Kardesim Tasarimlarin İndirilmiyor.
Mesaj01.08.2009, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj12.12.2009, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi hani bunun htmlsi
Mesaj12.12.2009, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

islahiye-kanbozindir yazmış:
abi hani bunun htmlsi

eski başlıklara özen göstermeyiniz.. Wink
Mesaj01.01.2010, 21:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
islahiye-kanbozindir yazmış:
abi hani bunun htmlsi

eski başlıklara özen göstermeyiniz.. Wink

Başlığımız tekrar canlanmıştır. Yorumlarınıza bu başlığımızdan devam edelim. CSS Tasarımlarımız eklenmiştir. Flash Tasarımlarımızın linkleri en kısa sürede yenilenecektir.
Önceki mesajları göster: