Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.06.2009, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Sanal-reklam adıyla bana ne kadar hakaret ettiğinizi,dalga geçtiğinizi farkında değilsiniz,kalkmışsınız bir de gıcıklığına banlıyor diyorsunuz..
Artık bs'dekiler bana ö.m atarken yaşını da söyleyip atsınlar lütfen..

gokseen adlı mod ben hatalıydım evet banladında buda doğru ama bu durum ne den bişr haftayı aşkın süre sürdü Question hergün neden gğn başlarken ban attınız Question üstüne de sitem silindi Question hatalarım vardı ama bu hatalarımın belli bir ceza süresi olmalıydı beş yıl de ban at ama bir günlüğüne ban attın öbür günde attın sırf forum için diye benim sana demek istediğim bu ban hergün atmamalı sürekli tek bir hususa bağlı atmalıydın zaten sitemin silinme nedeniydi ge.çmişte kaldı artık bu tür konular ile ilgilenemiyor sitelerimle uğraşıyorum Wink
Mesaj30.06.2009, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu tür konular ile ilgilenmiyor ve sitenizle uğraşıyorsanız forumda bağırıp gıcıklığına sitem silindi diye bağıracağınıza bir de yaptığınız suçu söyleyinsene !
Hİç kimseyi sebebsiz yere banlamadım ben.
Sürekli ö.m yoluyla sanki benimle dalga geçer gibi mesajlar atmak zaten büyük bir cezayı gerektirir.
Mesaj konusu: Re: selam

kaidem yazmış:
Alıntı:
doğru şikayetler olabilir ama bunu daha seviyeli bir dille ifade etmeliyiz.Burada forumu karıştırark değil zmanın sanal-reklam adresimi de sürekli hergün banlanıyordu ve sonunda sitem silindi bu olay modların bile başına gelişyor.Gerisi bs ye kalmış sıkıntılarınızı en aızndan seviyeli belirtin ki ahlaki değerleişn dışına çıkmayın.

Kankama katılıyorum eğer bi şikayetiniz varsa edep dısına cıkmadan yaparsınız bolyle yaptınızda ne oldu soruyorumm...

millet bunu farkında değil erkeklik yapıyorum diyor diğer siteleriyle belirtiyorlar nedense bu durumda komik oluyorsunuz şimdi de hepsi kaçıyor nerelerdesiniz olayıu abartanlar yawe bir modu sevmeyebilirsin zorunda değişlsinki sevme anlaşma ama bunu yerden yere vurarkda ifade etme forumu ayaklandırıp site siliyorlar sonrada yok oluyorlar eleştirileriniz olumlu olacak diye birşey yok olumsuz da olabilir.ama bunu ahlaki değerleri aşmadan yapınız Wink
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Bu tür konular ile ilgilenmiyor ve sitenizle uğraşıyorsanız forumda bağırıp gıcıklığına sitem silindi diye bağıracağınıza bir de yaptığınız suçu söyleyinsene !
Sürekli ö.m yoluyla sanki benimle dalga geçer gibi mesajlar atmak zaten büyük bir cezayı gerektirir.

Cezanın affı soz kınusu deilmi ??
Mesaj30.06.2009, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:

ben onu ahlaki dğerler çerçevesinde yazdım.Ayrıca siz sitemi şikayet edip aylar mnce ceza olarak sildirmişdiniz ben bunu bs yönertimiyler de görüştüm tamam dedim ben millet gibi gidip küfürler ederek yerden yere vuran hakaretler le belirtmedim belirtmem de zaten sitem silindfikten sonra bu olaylar ile ilgilnemiyorum ilgilnemeyeceğim de o mesaj da kesinlikle ahlaki şejkilde görüşlerimi ifade ettim yakşamlar
Mesaj30.06.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

tabiki kimse kimseyi zorla sevecek yada sevmeyecek diye bir ibare yok.. ama moderatörlere argoca yaklaşımlar,alaylı üsluplar forum kuralları gereği direk site silinmesiyle karşı karşıya getirmekte.. oysa bizle bu durumda esnek davranarak banlama suretine gidiyoruz.bu durum sizi rahatsız ediyor,oysaki bu kuralın cezası site silinmesidir..

karşılıklı saygı sevgi çerçevesi olsa,kim kime ne diyebilirki ?? hiç kimse e ozaman biraz daha dikkat Wink

Mesaj30.06.2009, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
gokseen yazmış:

Cezanın affı soz kınusu deilmi ??

malesef değilmiş sitemöi akybettim aylar önce bazı durumlar da af olsa da bu aflar çok kıstlı bunlar biraz daha düşünülmeli ayrıca reklam konusuyla başlayan bu çatışmalara keşke dün bir açıklama gelseydi cüneyt hoca bir açıklama yaptı ama net değildi reklam boyutları konusunda ki belirsizlik bunun en büyük sonucu umarız bıu konu uzamaz hemen çözüme kavuşturulur.
Mesaj30.06.2009, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

kerimdj yazmış:
tabiki kimse kimseyi zorla sevecek yada sevmeyecek diye bir ibare yok.. ama moderatörlere argoca yaklaşımlar,alaylı üsluplar forum kuralları gereği direk site silinmesiyle karşı karşıya getirmekte.. oysa bizle bu durumda esnek davranarak banlama suretine gidiyoruz.bu durum sizi rahatsız ediyor,oysaki bu kuralın cezası site silinmesidir..

karşılıklı saygı sevgi çerçevesi olsa,kim kime ne diyebilirki ?? hiç kimse e ozaman biraz daha dikkat Wink

zaten o zmanki davranışlarım sitemi,n silinmesine neden olmuştu silindide dediğim gibi kimseyi alycı kelimler ile aşağılıyamam ama füşüncelerimi belli bir kurallar çerçevesinde dile getirirm.Bu herkesin görüş açısına bağlı bu durumda da hak veriyorum size
Mesaj30.06.2009, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=111796&start=60 ayrıca
bu konuda da bir resmi açıklama gelirse sevineceğiz modlardan bilgisi oılan varsa belirtsin
Mesaj30.06.2009, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu: selam kanka :)

cuno bag abi yazmış
Alıntı:
resmi bir açıklama yapılmadan (türkçe ve yetkili ağızdan ve bu forumda) hiçbirşeye inanmamalısınız.
Her forum bulunduğu ülkeyi bağlar.
Mesaj30.06.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: selam kanka :)

kaidem yazmış:
cuno bag abi yazmış
Alıntı:
resmi bir açıklama yapılmadan (türkçe ve yetkili ağızdan ve bu forumda) hiçbirşeye inanmamalısınız.

o nbana göre ytersiz olmuş çünkü net bir açıklama gelemsi gerek olacak ya da olmayacak diye
Mesaj30.06.2009, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Biraz sakin olun Ne bu şiddet,Ne bu celal!!!
Mesaj30.06.2009, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimkent yazmış:

Konu cozuldu sanırım işin içine ip. girince tabii Very Happy
Mesaj30.06.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
tasarimkent yazmış:

Konu cozuldu sanırım işin içine ip. girince tabii Very Happy

atıp tutan milleti ayaklandıranlar tüydü adam milleti gaza getiriyor sitemi sildim diyor sonra milleti elevlendiriyor çoğu kullanıcı diğer k.adı ile ahlaki değrrleri aştı yazık
Mesaj30.06.2009, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: selam kanka :)

kaidem yazmış:
cuno bag abi yazmış
Alıntı:

açıkcası bende bunu yetersiz buldum çünkü o başlıkta reklamı kabul etmesseniz siteniz açık kalıcak ve elleyemıcez yani bedava sitemde emeklerimiz oldugu gibi kalıcak net bir açıklama olursa iyi olur çünkü bu konuyu okuduktan itibaren sitemle uğraşmak içimden gelmiyor bile comlu adres düşünmeye başladım Confused